Korepetycje matematyka powiat lubański

<h3>Korepetycje z matematyki &ndash; czy warto uczyć się matematyki? Po co mi matematyka?</h3> <p>Wzory skr&oacute;conego mnożenia, całki, algebra. Pewnie większość z Was nigdy nie musiała wracać do tych skomplikowanych obliczeń matematycznych po ukończeniu szkoły.<br /> I choć zasada &bdquo;WZZ&rdquo; (wkuć, zdać, zapomnieć) mogła przynosić efekty w szkole, to czy brak znajomości matematyki w stopniu większym niż podstawowy jest dobry? Czy wystarczą nam same podstawy?</p> <p>Niekoniecznie, bo matematyka to coś więcej niż dodawanie i odejmowanie liczb.<br /> &nbsp;</p> <h3>Matematyka jest dobra dla Twojego umysłu</h3> <p>Nie ważne czy masz 10, czy 40 lat, znajomość matematyki pomaga utrzymać Tw&oacute;j umysł w świetnej kondycji!<br /> I nie chodzi o samo obliczanie trudnych wzor&oacute;w. Chodzi o umiejętność podejmowania trudnych decyzji, umiejętność logicznego myślenia, czy rozwiązywania problem&oacute;w.</p> <p>W tym wszystkim pomoże Ci matematyka, co potwierdzają m.in. badania naukowc&oacute;w z uniwersytetu Stanforda w USA.<br /> &nbsp;</p> <h3>Matematyka przydaje się na co dzień</h3> <p>Pracujesz w sklepie? Jesteś piekarzem? Niezależnie od zawodu, matematyka jest wszędzie wok&oacute;ł nas.</p> <p>Obsługa kasy, obliczanie zniżki na podstawie procent&oacute;w, wyliczanie koszt&oacute;w produkcji ciast czy mierzenie odpowiedniej ilości składnik&oacute;w &ndash; we wszystkim towarzyszy nam matematyka, a przecież to proste rzeczy, na kt&oacute;re na co dzień nie zwracamy nawet uwagi.<br /> Nie zapominajmy też, że dzięki matematyce łatwiej obliczymy, kt&oacute;ry kredyt jest dla nas korzystniejszy, ilu metr&oacute;w kwadratowych paneli potrzebujemy na remont naszego mieszkania i wiele więcej.</p> <p>Dzięki matematyce stworzymy arkusz w Excelu, w kt&oacute;rym będziemy mogli zaplanować nasz domowy budżet i oszczędności np. na wakacje.</p> <p>&nbsp;</p> <p>Niezależnie więc czy szukasz korepetycji z matematyki przed maturą, egzaminem czy po prostu chcesz być lepszy/a w obliczeniach, warto zdać sobie sprawę z tego, że&nbsp;matematyka jest wszędzie wok&oacute;ł nas, a im lepsi w niej jesteśmy, tym lepsze i łatwiejsze jest nasze życie.</p>

Często zadawane pytania na temat korepetycji z matematyki

🥇 Jak znaleźć dobrego korepetytora?

Giełda korepetycji eKorki.pl zawiera bazę 1 ogłoszenia z matematyki, a dzięki rozbudowanej wyszukiwarce oraz przejrzystemu systemu ocen i opinii każdy znajdzie idealnego nauczyciela.

❓ Kiedy warto skorzystać z korepetycji z matematyki?

Jak ktoś ma plany związane z dalszą edukacją (studia wyższe, lepsze liceum), gdzie matematyka ma kluczowe znaczenie, powinien zadbać o rozszerzoną ofertę edukacyjną i korzystać z niej regularnie. Daje to większe możliwości, niż tradycyjna szkoła.

🔍 Szukam korepetycji on-line. Jak poznać, że nauczyciel udziela ich w takiej formie?

Korepetytorzy mają możliwość zaznaczenia opcji edukacji przez Internet, która jest dostępna w wyszukiwarce. Można też zauważyć takich korepetytorów na liście wyników, bo mają wyświetlone ikony popularnych komunikatorów: Skype i Zoom.

⌛ Czy czas trwania korepetycji jest ograniczony?

Nie ma żadnych ograniczeń. Długość trwania korepetycji jest kwestią tylko i wyłącznie ustaleń między uczniem a nauczycielem. Giełda korepetycji eKorki.pl nie wpływa na żadne ustalenia indywidualne.
Zarejestruj się w ekorki.pl

Ogłoszenia promowane

Kraków WARSZAWA, POZNAŃ, ŁÓDŹ, KATOWICE, WROCŁAW, SZCZECIN, LUBLIN, GDAŃSK
65 zł
Warszawa Śródmieście
30 zł
Kraków Śródmieście, Łagiewniki, Ruczaj
40 zł
Warszawa Bielany
60 zł
Kraków WARSZAWA, POZNAŃ, ŁÓDŹ, WROCŁAW, SZCZECIN, RZESZÓW, KIELCE, KATOWICE, LUBLIN
75 zł
Popularne przedmioty

Jesteśmy na facebooku