Przy kontakcie z Korepetytorem prosimy o powołanie się na serwis eKorki.pl. Dziękujemy!

Anuluj
Ocena: 5,0/5,0
75 zł
Na godzinę
MAREK OLKUŚNIK - DOKTOR HISTORII. TEL. 605 232 754. TAKŻE OGÓLNOPOLSKIE ZAJĘCIA ON-LINE! KOMPLEKSOWE I SOLIDNE PRZYGOTOWANIE DO MATURY 2025 ORAZ W 2026. INDYWIDUALNE PRZYGOTOWANIE DO KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH. KSZTAŁTOWANIE UMIEJĘTNOŚCI NIEZBĘDNYCH W OBCOWANIU Z HISTORIĄ, WIEDZĄ O SPOŁECZEŃSTWIE, HISTORIĄ SZTUKI. EFEKTYWNE PRZYGOTOWANIE DO STUDIÓW HUMANISTYCZNYCH I POLITOLOGICZNYCH!
KOMPETENCJE: Doktor historii, absolwent studiów podyplomowych na Wydziale Prawa UW, doświadczony korepetytor, nauczyciel w LO, wykładowca historii na uniwersytecie i kursach przygotowawczych, autor licznych publikacji naukowych, popularnonaukowych i dydaktycznych. Redaktor portalu historia:poszukaj.
ZAPEWNIAM: Solidne omówienie całości materiału w zakresie rozszerzonym według starannie przemyślanego harmonogramu, który przekazuję na początku współpracy; naukę pisania wypracowań, analizy źródeł tekstowych, statystycznych, ikonograficznych; ćwiczenie rozwiązywania testów; darmowe materiały dydaktyczne; multimedialny charakter zajęć - PREZENTACJE!!! Przyjazna atmosfera!!!
ZAPRASZAM TAKŻE NA 2-LETNI CYKL PRZYGOTOWAŃ DO NOWEJ MATURY!!!
Zakres
Pomoc w pracach pisemnych Gimnazjum Liceum Przygotowania do matury Przygotowania do studiów Studia Dorośli
Doświadczenie
Nauczyciel akademicki Doktoranckie Staż korepetytora: 36 lat
Dostępność w tygodniu
Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota, Niedziela
Opinie
20.05.2024, 18:57
5/5
Pan Marek Olkuśnik to wspaniały nauczyciel. Oprócz wiedzy potrafi bardzo zaciekawić historią. Materiał przekazany został w sposób obszerny i doskonale ułatwił uporanie się z zakresem rozszerzonej historii. Lekcje z Panem Markiem zawsze będę wspominała z przyjemnością i z całego serca je polecam.
13.07.2022, 09:23
5/5
Bardzo polecam, tylko dzięki pomocy Pana Marka, dobrze zdałem mature z WOSU
12.05.2022, 09:51
5/5
Z Panem Markiem Olkuśnikiem przygotowywałem się do tegorocznej matury z WOS i Historii. Dzięki systematycznej pracy jestem bardzo dobrze przygotowany do tych matur. Ale lekcje z Panem Markiem to nie tylko przygotowanie merytoryczne sprowadzone do wiedzy podręcznikowej. Dzięki pracy z tekstami źródłowymi nie stanowią one problemu przy rozwiązywaniu zadań, a prezentacje zawierające obrazy, zdjęcia, mapki były uzupełnieniem opowieści. Te lekcje to swego rodzaju przygoda. Sposób prowadzenia zajęć nie pozwala się nudzić, a rzeczowe przedstawienie zagadnienia wzbogacone o anegdoty pozwala na pełne zrozumienie tematu. Z każdym tygodniem coraz chętniej uczęszczałem na zajęcia chcąc coraz bardziej poszerzać swoją wiedzę. Pan Marek to nie tylko mentor, który dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem. To ktoś kogo będę wspominać przez długi czas. Serdecznie polecam współpracę z Panem Markiem Olkuśnikiem i dziękuję za przygotowanie.

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.

Ogłoszenie #24146
Dodano: 31.08.2008
Aktualizacja: 25.05.2024
Umów lekcję
Dziś
20 Cze
Jutro
21 Cze
Sb
22 Cze
Nd
23 Cze
Ten korepetytor nie udostępnił kalendarza

Lokalizacja

Uczę również

Średnie ceny korepetycji

© eKorki.pl 2004-2024