REJESTRACJA KOREPETYTORA
lub

Dane konta

Klikając przycisk "Zarejestruj się" oświadczam, że zapoznałem(-am) się z polityką prywatności serwisu oraz z regulaminem serwisu, którego treść akceptuję.
lub

Media o nas

eKorki.pl to najstarszy i najbardziej znany w Polsce portal branży korepetycji, napisali o nas między innymi:

Interia o eKorki.pl WP o eKorki.pl Trójka Polskie Radio o eKorki.pl Bankier.pl o eKorki.pl RP.pl o eKorki.pl Metro o eKorki.pl Głos Wielkopolski o eKorki.pl Gazeta.pl o eKorki.pl
Popularne pytania
 • Jakie są typy kont na eKorki.pl?
  Korepetytorzy - konto poświęcone osobom oferującym korepetycje. W zależności od wybranego planu abonamentowego można dodać od jednego w wersji najtańszej do nieograniczonej liczby ogłoszeń w planie najdroższym.

  Uczniowie - typ konta poświęcony uczniom, którzy chcą odnaleźć interesujące ich korepetycje i uzyskać możliwość kontaktu do danej osoby.
 • Jak edytować profil?
  Na stronie głównej należy kliknąć Edytuj profil i wypełnić odpowiednie dane.

  UWAGA! Nie jest możliwa zmiana loginu. Pozostałe dane mogą zostać zmienione.
 • Jak założyć konto za pomocą Facebooka?
  Wystarczy kliknąć w przycisk Facebooka, widoczny na podstronie logowania.

  Jeśli wybrałeś typ konta Korepetytorzy, zostaniesz poproszony o wypełnienie kilku dodatkowych informacji (ustawienie hasła oraz wybranie województwa i miasta). Z obowiązku tego zwolnieni są użytkownicy, którzy wybrali typ konta Uczniowie.
 • Czy mogę zmienić typ konta już po rejestracji?
  Częściowo. Zakładając konto, wybierasz jedną z dwóch opcji - Korepetytorzy lub Uczniowie. Możesz zmienić poziom (podstawowy lub rozszerzony) w ramach konta korepetytora, lecz by dokonać zmiany z konta ucznia na korepetytora (lub na odwrót), należy założyć nowy profil. 
  Należy też pamiętać, że jeśli zmniejszamy poziom abonamentu z rozszerzonego na podstawowy, a w serwisie mamy więcej ogłoszeń niż wynosi limit, to konto nie będzie w pełni aktywne, dopóki nie zostaną usunięte nadmiarowe ogłoszenia. 
 • Miałam/em konto na starej wersji serwisu eKorki.pl i chcę je przenieść na nową wersję. Jak to zrobić?
  Wszystkie konta ze starej wersji serwisu zostały przeniesione na nową. Gdyby jednak po zalogowaniu pojawił się błąd, zostanie poproszony o wpisanie dokładnej miejscowości lub dzielnicy, w której świadczysz usługi.

  Po wypełnieniu formularza będziesz mógł cieszyć się wszystkimi możliwościami nowej odsłony eKorki.pl.
   
 • Gdzie znajdę informację o ważności mojego konta?
  Wystarczy kliknąć w zakładkę Mój profil. Pokaże się dokładna data ważności konta, a obok niej możliwość jego przedłużenia (jeśli nie jest automatycznie odnawiane), zmiany rodzaju konta, anulowania automatycznego odnowienia lub usunięcia.
 • Nie pamiętam hasła. Jak je przypomnieć?
  Aby przypomnieć hasło do swojego konta, należy wybrać opcję Zapomniałeś hasła?, które widoczne jest pod miejscem do logowania, a następnie podać przypisany do konta adres mailowy.
 • Jak usunąć konto?
  Zależnie od typu konta należy wejść na Pulpit Ucznia/Korepetytora/Pracodawcy i tam odnaleźć szary przycisk Usuń Konto
© eKorki.pl 2004-2024