Przy kontakcie z Korepetytorem prosimy o powołanie się na serwis eKorki.pl. Dziękujemy!

Anuluj
Ocena: 5,0/5,0
160 zł
Na godzinę

Cześć, mam na imię Kamil, jestem magistrem inżynierii w dziedzinie budownictwa i absolwentem Wydziału Inżynierii Środowiska na Politechnice Gdańskiej.

Mam 10 lat stażu w udzielaniu korepetycji z matematyki i fizyki dzięki czemu setkom osób pomogłem zdać egzamin maturalny oraz egzamin ósmoklasisty.
Jestem osobą cierpliwą i wyrozumiałą, dlatego zajęcia prowadzę w miłej atmosferze.
Podczas zajęć korzystam z tabletu graficznego oraz tablicy multimedialnej by zajęcia sprawniej przebiegały.

Lekcje prowadzę ze szczególnym naciskiem na indywidualne potrzeby w oparciu o wspólnie postawione cele.
Mam bogate doświadczenie na każdym poziomie trudności, mogę nauczać do
egzaminu 8-klasisty, matury jak i na studia, również nie będę miał najmniejszego problemu by przygotować uczniów do konkursów oraz olimpiad naukowych.

Co może zyskać uczeń dzięki nauce ze mną?
- poprawa wyników w szkole,
- lepsze podejście do matematyki,
- zdawalność egzaminów na wysokim poziomie,
- oszczędzanie czasu poprzez nabycie umiejętności szybkiej i efektywnej nauki,
- większa samodzielność w nauce.

Korepetycji mogę udzielać stacjonarnie jak i online, jestem dostępny na takich platformach jak: (Facebook, Teams, Discord czy Skype)

Oferuję Państwu najskuteczniejsze nauczanie matematyki i fizyki na najwyższym poziomie, na wszystkich poziomach edukacji dlatego warto skorzystać z moich usług.
Pozdrawiam i zachęcam do kontaktu.

Zakres
Pomoc w pracach pisemnych Szkoła podstawowa Gimnazjum Liceum Przygotowania do matury Przygotowania do studiów Studia Dorośli
Doświadczenie
Absolwent wyższej uczelni Wyższe magisterskie Staż korepetytora: 11 lat
Dostępność w tygodniu
Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota, Niedziela
Opinie
12.03.2024, 18:58
5/5
Znalezienie dobrego korepetytora który tłumaczy z pasją dany przedmiot często graniczy z cudem, na szczęście pan Kamil ma nie tylko cierpliwości ale też opowiada z pasją, polecam
01.03.2024, 20:37
5/5
Dobre tłumaczenie trudnego tematu, kartkówki i testy zdane na minimum 4, oceny znacznie się podniosły. Polecam serdecznie!
28.02.2024, 20:45
5/5
Świetna atmosfera podczas nauki pozwalająca na skupieniu się na zadaniach i przykładach, spokojnie tłumaczone z cierpliwością, widać pasję do nauczania danego przedmiotu. Polecam!
20.02.2024, 21:16
5/5
Korepetycje nigdy nie były bardziej przyjemne. Pomimo mojego ograniczonego skupienia udało mi się poprawić oceny z 2 na 4/5 jednocześnie poprawiając moją średnią na semestr!
16.02.2024, 21:23
5/5
Korepetytor świetnie tłumaczy nawet najtrudniejsze tematy, dzięki niemu polubiłem matematykę pomimo mojej wcześniejszej niechęci do tego przedmiotu. Polecam Serdecznie!
30.09.2023, 10:07
5/5
Lekcje z Maksymilianem to nie są zwykłe korepetycje! Jest to znakomity nauczyciel fizyki i matematyki. Kończąc zajęcia rozumiem cały omawiany materiał, a w razie wątpliwości mogę napisać do Maksymiliana po godzinach i zawsze uzyskam odpowiedź. Luźna atmosfera na zajęciach sprzyja nauce, a dobre nastawienie i humor Maksymiliana poprawiają samopoczucie. Dodatkowo, jest On otwarty na dyskusje na podłożu naukowym, dzięki czemu oprócz korepetytora pełni funkcję współrozmówcy w dziedzinach fizyki czy matematyki. Jako licealista polecam Maksymiliana każdemu!
20.09.2023, 22:07
5/5
Świetny korepetytor, pomógł mi zarówno w przygotowaniach do matury z matematyki jak i z nauką angielskiego. Luźna atmosfera mimo naprawdę profesjonalnego podejścia
15.09.2023, 22:13
5/5
Korepetytor z matematyki, z którym miałem przyjemność współpracować, jest prawdziwym ekspertem w swoim dziedzinie. Jego umiejętność tłumaczenia skomplikowanych zagadnień w prosty sposób oraz cierpliwość sprawiają, że nauka staje się przyjemnością. Dzięki niemu zyskałem pewność siebie w matematyce i osiągnąłem znaczący postęp w nauce. Gorąco polecam go każdemu, kto potrzebuje wsparcia w tym przedmiocie.

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.

2017-2022
Politechnika Gdańska
studia jednolite magisterskie (stacjonarne)
Inżynierii Lądowej i Środowiska - Budownictwo
Specjalizacja: Konstrukcje Betonowe
Ogłoszenie #61202
Dodano: 12.09.2023
Aktualizacja: 08.04.2024
Umów lekcję
Dziś
21 Lip
Jutro
22 Lip
Wt
23 Lip
Śr
24 Lip
Ten korepetytor nie udostępnił kalendarza

Lokalizacja

Uczę również

Średnie ceny korepetycji

© eKorki.pl 2004-2024