Ocena: 5,0/5,0
90 zł
Na godzinę
darmowa lekcja próbna

Cześć, nazywam się Tomasz Lamparski i zapraszam Cię na korepetycje z Fizyki :) . Chętnie pomogę z przygotowaniem do Matury , uporządkowaniem materiału oraz polepszeniem ocen. Na samym starcie mam dla Ciebie dobrą wiadomość, bo pierwsza lekcja próbna jest u mnie Bezpłatna . 

1. Kilka słów o mnie

        Na swojej maturze uzyskałem wyniki pozwalające być w Top 2% maturzystów z rozszerzonej fizyki. Pozwoliło mi to dostać się na wymarzoną uczelnię Uniwersytet Warszawski na kierunek właśnie Fizyka. Według rankingów jest to najlepsza uczelnia i  najlepszy wydział fizyki w Polsce. Utwierdziło mnie to w przekonaniu, że moje metody nauki działają. Wierzę, że u Ciebie będzie tak samo i osiągniemy Twoje cele.

2. Zajęcia

        Lekcje prowadzę online na platformie Discord, wirtualnej tablicy interaktywnej i wielu innych narzędzi, które pomogą nam uczyć się fizyki . Dodatkowo będę uczył Cię wielu skutecznych metod nauki, zarządzania czasem tak aby nasze zajęcia były jeszcze produktywniejsze. Myślę, że przyda Ci się to nie tylko na fizyce ;) .

3. Organizacja

Cennik:
- 90 zł/h - zajęcia indywidualne
- 60 zł/h od osoby - zajęcia w 2 osoby
- 50 zł/h od osoby - zajęcia w 3 osoby

        Przypominam, że pierwsza lekcja jest u mnie bezpłatna. Dlatego możesz na nią przyjść i zobaczyć jak to wszystko u mnie wygląda, a dopiero później zdecydować się czy chcesz zostać. Gwarantuję, że już wtedy się czegoś nauczysz, więc jak widzisz nic nie tracisz a możesz tylko zyskać ;)

        Jeżeli jesteś zainteresowany/a współpracą to napisz proszę na mail:

tomaszlamparski.edu -at- gmail dot com
  . Ja na pewno jak najszybciej odpiszę :) .

Do zobaczenia!!!

Zakres
Szkoła podstawowa Gimnazjum Liceum Przygotowania do matury Przygotowania do studiów Studia Dorośli
Dostępność w tygodniu
Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota, Niedziela
Opinie
14.05.2024, 01:05
5/5
Korepetytor posiada nie tylko dużą wiedzę w zakresie fizyki, ale również umiejętność przekazania jej uczniowi w zwięzły i zrozumiały sposób. Jest otwarty na wszelkie pytania i jest w stanie bardzo skutecznie wyjaśnić wszystkie wątpliwości. Zajęcia z nim są w stanie dobrze przygotować ucznia do lekcji, sprawdzianu czy egzaminu niezależnie od poziomu trudności materiału. Serdecznie polecam!
31.01.2024, 17:02
5/5
Po pierwszej lekcji już wiedziałem, że zostanę z Tomkiem na dłużej! Tomek nie dość, że posiada głęboką wiedzę z zakresu fizyki, to jeszcze umie w szybki i w klarowny sposób tą wiedzę przekazać. Lekcje są prowadzone w naprawdę przyjemniej atmosferze. Z całego serca polecam!
31.01.2024, 16:54
5/5
Pan Tomasz Lamparski to wyjątkowy korepetytor z fizyki. Jego pasja do nauczania sprawia, że nawet trudne zagadnienia stają się zrozumiałe. Jest cierpliwy, elastyczny i zawsze gotów pomóc. Dzięki niemu nie tylko zrozumiałem fizykę, ale także polubiłem ten przedmiot. Gorąco polecam!
31.01.2024, 16:42
5/5
Tomasz to doskonały korepetytor! Jego zaangażowanie i profesjonalizm sprawiają, że nauka staje się przyjemnością. Zawsze potrafi wytłumaczyć trudne zagadnienia w prosty i zrozumiały sposób, co znacznie ułatwia zrozumienie materiału. Ponadto, Tomasz jest cierpliwy i elastyczny, dostosowując się do indywidualnych potrzeb ucznia. Zdecydowanie polecam go każdemu, kto poszukuje skutecznego i sympatycznego korepetytora!
11.12.2023, 19:18
5/5
Świetne zajęcia. Od razu rozjaśniono mi niezrozumiały materiał - już na pierwszym sprawdzianie po powrocie do szkoły dostałem lepsze wyniki. Wreszcie podchodzę do fizyki bezstresowo. Dziękuję i każdemu polecam!
03.11.2023, 17:15
5/5
Bardzo miła atmosfera i świetnie wytłumaczony materiał. Już na 1 lekcji dużo się nauczyłam. Bezstresowo i przyjemnie, a przy tym bardzo produktywnie. Serdecznie polecam!
03.11.2023, 17:12
5/5
Tomek ma nie tylko głęboką wiedzę w zakresie fizyki, ale potrafi tłumaczyć trudne koncepcje w sposób, który jest zrozumiały i przystępny. Jego lekcje są pełne entuzjazmu, co sprawia, że nauka fizyki staje się fascynująca i przyjemna. Nie tylko pomaga w zrozumieniu materiału, ale też potrafi wzbudzić pasję i zainteresowanie tą dziedziną.
09.10.2023, 12:33
5/5
Widać, że koreptytor ma bardzo dużą wiedzę z przedstawianego przez niego materiału. Zawsze można o wszystko zapytać i panuje miła i bezstresowa atmosfera. Śmiało polecam :)
Certyfikat Zweryfikowane wykształcenie Korepetytora
2022-do dziś
Uniwersytet Warszawski
studia licencjackie (stacjonarne)
Wydział Fizyki - Fizyka
2022
Matura Rozszerzona z Fizyki - 93%
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Warszawie
Ogłoszenie #61672
Dodano: 02.10.2023
Aktualizacja: 25.02.2024
Umów lekcję
Dziś
21 Lip
Jutro
22 Lip
Wt
23 Lip
Śr
24 Lip
Ten korepetytor nie udostępnił kalendarza

Lokalizacja

Uczę również

Średnie ceny korepetycji

© eKorki.pl 2004-2024