Przy kontakcie z Korepetytorem prosimy o powołanie się na serwis eKorki.pl. Dziękujemy!
Tworzę materiały edukacyjne do matury z historii - dysk oraz słownik pojęć.
Świeżo co skończyłem studia magisterskie na kierunku historia specjalność mediewistyka – (średniowiecze). Odkryłem swoją miłość do tej epoki oraz polubiłem łacinę, której elementy wplatam do zajęć.
Od dziecka (już 18 lat) pasjonuję się historią. Wygrywałem wiele szkolnych konkursów czy zostałem finalistą oraz laureatem olimpiady z historii. A teraz sam od 7 lat z sukcesami przygotowuję uczniów, mając co roku po kilku zwycięzców. Ogółem jest już ich około 20. Uwielbiam uczyć historii.
Chętnie przygotuję ucznia do Olimpiady historycznej, Dziejów i losów oręża, olimpiady mediewistycznej czy konkursu kuratoryjnego oraz matury.
Zajęcia prowadzę zdalnie, trwają 60 minut, co do godzin jestem elastyczny. Od lat pracuję z dziećmi oraz młodzieżą, w przyjazną atmosferą a także poczuciem humoru. Pomimo tego jestem wymagający. Stworzyłem własne metody nauki historii, które ciągle rozwijam. Ponadto prezentuje różne sposoby skutecznej nauki, prowadzę warsztaty z pisania wypracowań maturalnych czy sam tworzę własne materiały. Moi uczniowie mogą liczyć ciągle na moją pomoc oraz sprawdzanie prac lub dobór materiałów. Ćwiczymy wypowiedzi ustne, pamięć, krytyczne myślenie, wyobraźnię i argumentację oraz korzystanie z wielu źródeł.
Ponadto byłem w teleturnieju historycznym – Giganci historii, gdzie zająłem II miejsce (niewiele brakło do wygranej), poza tym przygotowuję się do kolejnych teleturniejów i wyzwań.
Aby dodać opinię, musisz się zalogować.