Przy kontakcie z Korepetytorem prosimy o powołanie się na serwis eKorki.pl. Dziękujemy!

Anuluj
Ocena: 5,0/5,0
135 zł
Na godzinę

ZAPISY NA ROK SZKOLNY 2024/25 ROZPOCZĘTE!
505-701-247
SPECJALNA OFERTA DLA NOWYCH UCZNIÓW!


Oto propozycja zajęć, które raz na zawsze odmienią spojrzenie na naukę języka polskiego. 

   Mam na imię Alicja, jestem absolwentką III Liceum Ogólnokształcącego im. Leona Rutkowskiego w Płońsku o profilu humanistycznym oraz magistrem prawa Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Studia ukończyłam w trybie stacjonarnym z wynikiem bardzo dobrym. Zakończyłam ponadto studia podyplomowe na Uniwersytecie Gdańskim z zakresu zarządzania oświatą z prawem oświatowym, w ramach których napisałam pracę, ocenioną również na stopień bardzo dobry- ,,Praca nauczyciela z uczniem zdolnym". Ponadto, studiuję pedagogikę drugiego stopnia w trybie stacjonarnym na wyżej wspomnianej uczelni. Przygotowanie pedagogiczne dla nauczycieli w szkole podstawowej i ponadpodstawowej odbyłam w Wyższej Szkole Kształcenia Zawodowego podobnie jak studia podyplomowe z zakresu nauczania języka polskiego. W związku z powyższym mogę pochwalić się najbardziej różnorodnym wykształceniem w branży oraz ogromnym dorobkiem naukowym. Obecnie przygotowuję się do podjęcia pracy nad rozprawą doktorską oraz uczestniczę w kursach i szkoleniach z zakresu edukacji alternatywnej. 
  Mam wielką przyjemność i zaszczyt zaprosić Państwa na korepetycje lub kurs maturalny (indywidualny oraz grupowy) z języka polskiego. Pomogę wyjść zwycięsko z przeprawy z najgrubszymi książkami, arkuszami, rozprawkami oraz z szeregiem innych wyzwań. Ogłoszenie kieruję do każdego niezależnie, czy trzeba nadrobić zaległości, czy też szlifować umiejętności, które już są. Ponadto, chętnie poprowadzę uczniów ze stwierdzonymi specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.
    Mój ojczysty język jest dla mnie ogromną pasją i życiową inspiracją, która ubarwia każdy dzień, a nauka i zdobywanie wiedzy, od zawsze były dla mnie priorytetem. Mimo że jestem prawnikiem z pierwszego wykształcenia, pochodzę z rodziny nauczycielskiej. Dzięki temu od najmłodszych lat mogłam obserwować etos tego zawodu. Moi bliscy zaszczepili we mnie chęć dzielenia się zdobytą wiedzą z innymi ludźmi. 
   Udzielam korepetycji z języka polskiego z powodzeniem i zamiłowaniem od siedmiu lat. Moi uczniowie mogą pochwalić się stuprocentową zdawalnością matury, zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym (minimum na poziomie 50%). Mogę Państwu zaproponować tradycyjne korepetycje oraz autorski kurs maturalny opracowany na podstawie wymagań nowej matury. Dostosowuję pomoc do konkretnej osoby, jej poziomu kształcenia, wieku, predyspozycji. Oferuję stały kontakt ze mną poza salą lekcyjną i pomocną dłoń, zarówno polonistyczną, jak i mentalną tym samym wyróżniając moją ofertę od pozostałych. Proponuję elastyczne godziny nauki. Pomagam również ograniczyć stres związany z egzaminami. Uczeń otrzymuje ode mnie indywidualny plan naszej pracy, kreatywne materiały, które sama robię, dużo cierpliwości oraz zrozumienia. Praca na moich zajęciach opiera się i ma na celu głównie:

-Pogłębienie elokwencji
-Czytanie ze zrozumieniem
-Naukę pisania dłuższych wypowiedzi (rozprawki, eseje, listy itp.)
-Omówienie przerabianego w szkole materiału (od lektur po gramatykę)
-Pomoc w interpretacji wszelakich tekstów

-Weryfikowanie postępów w nauce
-Wyrobienie pozytywnych nawyków (np. codzienne czytanie)

    Jako że język polski jest ściśle powiązany z wiedzą o kulturze (praca z tekstem i z materiałem źródłowym), oferuję swoją pomoc również w tej dziedzinie- malarstwo, kinematografia, rzeźba, fotografia.

    Dla maturzystów: Praktyka, praktyka i jeszcze raz praktyka. Moja pomoc polega na pracy z arkuszami, przedstawiam system pracy z arkuszem, który sama opracowałam i przetestowałam. Pomogę pokonać sławny ,,klucz". Przygotowuję do matury ustnej.
Pracuję zgodnie z wytycznymi OKE i CKE. W plikach na moim profilu znajdą Państwo przykładową kartę pracy oraz fragment planu nauki jednego z moich uczniów.

  Cena zajęć indywidualnych od poniedziałku do piątku od przyszłego roku szkolnego wynosi 135 zł dla osób, które zapiszą się na listę moich uczniów do końca czerwca (soboty i niedziele +50 zł)
Cena zajęć grupowych od poniedziałku do soboty wynosi 80zł (grupa licząca maksymalnie 4 osoby!)WYSTAWIAM FAKTURY


Oto odpowiedzi na pytania, które pojawiają się najczęściej przed rozpoczęciem współpracy: 

1. Czy cena lekcji podlega negocjacji?
Tak, przy większej liczbie godzin (min. 4x w tygodniu). Prowadzę również kursy grupowe. Cena zajęć, w takiej formie, jest niższa. 
2. Czy ma Pani opracowane pytania do matury ustnej 2023 i czy może je udostępnić?
Wszystkie pytania z jawnej listy zostaną ze mną opracowane na zajęciach. Nigdy nie udostępniam ,,gotowca". Uczeń ma myśleć samodzielnie. Nie wyznaję zasady 3xZ (zakuj, zdaj, zapomnij).
3. Czy udostępni mi Pani swoje materiały (np. notatki) lub opracuje coś dla mnie przed pierwszym spotkaniem?
Nie ma takiej możliwości.
4. Czy przeprowadza Pani zajęcia stacjonarnie?
Tak, przeprowadzam kursy stacjonarnie w Gdańsku, jeśli jest taka potrzeba, lecz online mam dogodniejsze terminy (kwestia organizacyjna).
5. Czy może Pani tylko sprawdzić moje rozprawki?
Rozprawki sprawdzam tylko i wyłącznie, po przeprowadzeniu wykładu dotyczącego wypowiedzi argumentacyjnej (ok. 2 h). Muszę mieć pewność, że uczeń zna wymagania dotyczące tego rodzaju wypowiedzi.
6. Ile godzin lekcyjnych w tygodniu potrzebuję?
Na początek rekomenduję dwa spotkania w tygodniu. Gdy poznam ucznia bliżej, będę wiedzieć co robić dalej.
7. Czy ma Pani doświadczenie w nauczaniu osób z dysleksją/dysgrafią?
Tak, miałam wielu takich uczniów. Staram się im pokazać, że nie jest to problem lub defekt, lecz wyzwanie dla nich.
8. Czy ma Pani doświadczenie w nauczaniu obcokrajowców?
Tak, aczkolwiek niezbędna jest umiejętność swobodnego komunikowania się w języku polskim przez ucznia.
9. Czy podczas kursu przeprowadza Pani sprawdziany?
Tak, monitoruję postępy na bieżąco.
10. Czy nowa matura będzie trudniejsza od ,,starej"?
To bardzo względna kwestia. W mojej ocenie największy strach wzbudza coś nieznanego. Moje zajęcia są opracowane tak, aby zapoznać maturzystę z nowymi wymaganiami i aby wiedział, co go czeka w maju.
11. Czy napisze Pani ze mną wypracowanie do szkoły?
Tak, napiszę wypracowanie z Tobą, ale nie za Ciebie.
12. Jak mam dokonać płatności za zajęcia?
Płatności dokonują Państwo z góry na wskazany, przeze mnie, rachunek firmowy. Po zaksięgowaniu wpłaty wysyłam paragon/fakturę.
13. Czy przygotowuje Pani do egzaminu ósmoklasisty?
Oczywiście, że tak.
14. Muszę odwołać wcześniej opłaconą lekcję. Czy otrzymam zwrot gotówki?
Pieniądze przechodzą automatycznie na kolejny termin spotkania lub mogę je zwrócić pod warunkiem, że zajęcia zostaną odwołanie co najmniej 24 godziny przed ustaloną godziną lekcji. Ja też jestem człowiekiem, a w życiu są różne losowe sytuacje. Apeluję jedynie o to, aby informować mnie o zaistniałych okolicznościach tak szybko, jak to możliwe. Sama też tak czynię. Nie przychodź na zajęcia, jeśli źle się czujesz!
15. Dlaczego oczekuje Pani kontaktu z moimi rodzicami, skoro jestem pełnoletni?
Rodzice to najbliższe osoby, które wspierają swoje dziecko w procesie kształcenia niezależnie od tego, ile ma lat. Każda osoba, która rzeczowo i profesjonalnie podchodzi do nauczania innych ludzi, zdaje sobie z tego sprawę. Kontakt z rodzicami jest dla mnie skarbnicą wiedzy o uczniu. Ponadto, jest naturalnym elementem mojej pracy. Jeśli z jakiegoś powodu kontakt ten nie może być realizowany, proszę o informację przed rozpoczęciem współpracy. Powyższy punkt nie dotyczy osób, które podchodzą do matury po latach od ukończenia szkoły.

Zapraszam serdecznie do kontaktu i do zapisów. Jeśli jeszcze jakaś kwestia wymaga wyjaśnienia, pozostaję do Państwa dyspozycji (numer telefonu: 505 701 247).

Jeśli nie odbieram telefonu, proszę mi wysłać wiadomość SMS. Na pewno oddzwonię. 

Zachęcam wszystkich uczniów i rodziców do wystawienia mi opinii. To dla Państwa tworzę zajęcia i Wasze zdanie jest dla mnie bezcenne. Jednocześnie pragnę poinformować, że jakakolwiek nierzetelna, fałszywa opinia, która mogłaby narazić mój wizerunek na szwank, nie pozostanie bez odpowiedzialności jej autora.

Z pozdrowieniami oraz życzeniami zdrowia dla wszystkich przyszłych absolwentów:)

mgr Alicja Jabłońska
 

Zakres
Pomoc w pracach pisemnych Szkoła podstawowa Gimnazjum Liceum Przygotowania do matury Przygotowania do studiów Dorośli
Doświadczenie
Certyfikat Zweryfikowane umiejętności Korepetytora
Absolwent wyższej uczelni Wyższe magisterskie Staż korepetytora: 7 lat
Dostępność w tygodniu
Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota, Niedziela
Opinie
13.06.2024, 22:21
5/5
Pani Alicja przygotowywała mojego syna do egzaminu ósmoklasisty w poprzednim roku, a w kolejnym roku pracowała z nim przez całą pierwszą klasę liceum. Do grona uczniów dołączyła również moja córka w drugiej klasie liceum. Oboje bardzo chętnie spotykają się z panią Alicją, a ja, jako rodzic, wiem, że bez niej byłoby im bardzo ciężko w szkole (są dyslektykami i nie lubią czytać). Pani Alicja ma świetny kontakt z młodzieżą, a spotkania są bardzo rzetelnie przygotowane i otwierają głowy. Moje dzieci nie mają już problemów z j. polskim. Chcą się przygotowywać do matury pod okiem pani Alicji.
31.05.2024, 10:12
5/5
Pani Alicja jest niezwykle zaangażowana w prowadzenie zajęć oraz wszystkie zagadnienia przedstawia bardzo ciekawie i zrozumiale. Pomimo rozpoczęcia lekcji na około 3 miesiące przed maturą, na samym egzaminie czułam się dobrze przygotowana. Wiele się nauczyłam i pisanie rozprawki nie było już dla mnie straszne, a odpowiadanie na pytania niejawne na maturze ustnej wręcz przyjemne.
25.05.2024, 14:34
5/5
Serdecznie polecam Panią Alicję. Dzięki Jej profesjonalnemu, ale jednocześnie wyrozumiałemu podejściu do ucznia, udało mi się zdać maturę pisemną, jak i ustną, z języka polskiego bez najmniejszego problemu.
22.05.2024, 17:03
5/5
Ciepło polecam Panią Alicję oraz Jej metody nauczania. Podczas naszej współpracy bardzo rozwinąłem swoje zainteresowanie literaturą, co pomogło mi jeszcze więcej wynosić z naszych zajęć! Podstawą naszych zajęć była przyjazna atmosfera i świetna komunikacja, która dla mnie osobiście była bardzo ważnym elementem w poszukiwaniu idealnego korepetytora. Jej zajęcia pozwoliły mi odpowiednio przygotować się do matury (z języka polskiego) i napisać ją na bardzo satysfakcjonujący mnie wynik!
21.05.2024, 22:28
5/5
Pracowałem z Panią Alicją od września do maja, przygotowując się do matury z języka polskiego. Dzięki jej profesjonalnym metodom nauczania i indywidualnemu podejściu, zdałem maturę bez problemów. Mimo że początkowo miałem duże braki i nie lubiłem języka polskiego, każda lekcja była ciekawa i pełna cennych informacji, co zmieniło moje nastawienie do tego przedmiotu. Serdecznie polecam Panią Alicję każdemu.
16.05.2024, 17:29
5/5
Polecam Panią Alicję, przygotowywała córkę do egzaminu 8 klasisty. Ma indywidualne podejście do ucznia. Mnie, jako rodzicowi, również dobrze się współpracowało.
16.05.2024, 15:05
5/5
Serdecznie polecam lekcje z Panią Alicją. Solidnie przygotowała mnie do matury z języka polskiego zarówno z części pisemnej, jak i ustnej.
16.05.2024, 15:01
5/5
Dzięki Pani Alicji mój syn zdał bez problemu maturę. Jestem bardzo wdzięczna i za dowolona z przeprowadzonych zajęć. Syn niekoniecznie lubił język Polski , jako przedmiot w szkole , po zajęciach z Panią Alicją zmienił zdanie. Jeszcze raz bardzo dziękujemy i z całego serca polecamy zajęcia z najlepszą korepetytorką z języka Polskiego:))Mama Nikolasa
15.09.2023, 14:08
5/5
Z całego serca polecam korepetycje z Panią Alicją. Pani Alicja ma ogromną wiedzę i podchodzi z wielkim zaangażowaniem do lekcji.
01.09.2023, 20:44
5/5
Taka pomoc warta jest każdej ceny! Pani Alicja posiada wielką wiedzę i niesamowite umiejętności otwierania młodych umysłów na piękno języka polskiego. Lekcje z nią to czysta przyjemność.
30.08.2023, 14:50
5/5
Pani Alicja to konkreta osoba, która potrafi właściwie ocenić umiejętności ucznia i przygotować oraz wdrożyć skuteczny plan nauczania. Moje dziecko, które jest zdecydowanie umysłem ścisłym, przy współpracy z Pania Alicja, odkryło w sobie pokłady pisemnych możliwości tworczych jak również umiejętności oratorskie. Wspolne przeanalizowanie lektur, pomogło zrozumieć klasyki. Egzamin osmoklasisty napisany na 89%. Polecam z czystym sercem.
17.07.2023, 12:17
5/5
Znalazłam ofertę Pani Alicji w październiku 2022 r. Mój syn wówczas uczęszczał do ósmej klasy szkoły podstawowej. Zależało mi na tym, aby ktoś skrupulatnie przygotował go do egzaminu z języka polskiego, który zawsze sprawiał mu wielkie trudności. Syn jest typowym ,,ścisłowcem", ma też stwierdzoną dysleksję. Przeczytanie lektury szkolnej ze zrozumieniem graniczyło wręcz z cudem. Mimo wszystkich trudności p. Alicja wykazała się świetnym podejściem do mojego dziecka i ponadprzeciętną wiedzą. Przez kilka miesięcy współpracy byłyśmy w stałym kontakcie. Syn zaczął więcej czytać. Jego słownictwo stało się bogatsze. Wynik egzaminu przerósł nasze najśmielsze oczekiwania- 84%. Był to trzeci najlepszy wynik w klasie. Aktualnie przed nami kolejne wyzwania w szkole średniej. Zamierzamy kontynuować współpracę. Pani Alu, OGROMNIE DZIĘKUJEMY! Polecam każdemu ze szczerego serca!
12.07.2023, 20:55
5/5
Polecam lekcje z Panią Alicją. Syn z oceny miernej z j. polskiego zdał egzamin maturalny na 75%. Przygotowywał się do niego przez 5 miesięcy z Panią Alicją. Bardzo, bardzo polecam!!! Tata maturzysty w Warszawy.
12.07.2023, 17:03
5/5
Pani Alicja jest godna polecenia. Mialam olbrzymie zaległosci z polskiego poniewaz przez 3 lata liceum uczyl mnie inny nauczyciel i praktycznie nie realizowalismy programu . Pani Alicja przygotowala mnie do marury i osiagnelam jak dla mnie bardzo dobre wyniki . 90% z ustnego i 50% z pisemnego. Zajęcia odbywaly sie bezstresowo i w bardzo fajnej atmosferze .
11.07.2023, 11:09
5/5
Z całego serca mogę polecić panią Alicję, dzięki niej zdałam w tym roku maturę z polskiego, w bardzo krótkim czasie mnie przygotowała, przekazując wiedzę w bardzo prosty sposób, a gdy czegoś nie rozumiałam czy miałam z czymś problem zawsze mogłam dopytać, nawet jeśli to nie dotyczyło matury tylko czegoś z lekcji w szkole. Lekcje mijały bardzo szybko i sympatycznie.
07.07.2023, 23:56
5/5
Pani Alicja jest niesamowita! Przekazuje wiedzę w bardzo prosty sposób i daje wiele przykładów z życia, które doskonale zapadają w pamięci. Szkoda, że znalazłam ją tak późno, ale lepiej późno niż wcale! Z uśmiechem będę wspominała nasze lekcje :))
07.07.2023, 18:25
5/5
Zdecydowanie polecam :) Pani Alicja w kilka miesięcy pomogła mi bardzo dobrze przygotować się do matury rozszerzonej z języka polskiego, mimo tego że moja wiedza na początku obejmowała tylko zakres podstawowy. Dzięki zajęciom polubiłam czytanie lektur szkolnych :)
07.07.2023, 17:48
5/5
Z całego serca polecam współpracę z panią Alicją. Syn w bardzo krótkim czasie przygotował się do matury z pomocą pani Alicji a przede wszystkim uwierzył, że da radę to zrobić. Świetny warsztat i podejście do młodzieży. Zdaniem szkolnej polonistki syn w ogóle nie miał szans, po 3 miesiącach pracy z p. Alicją, zdał maturę z wynikiem 85%.
16.01.2023, 17:14
5/5
Pani Alicja z wielkim zaangażowaniem podchodzi do zajęć i zawsze służy pomocą. Posiada ogromną wiedzę, a w pracę wkłada całe serce. Serdecznie polecam!
02.10.2022, 19:29
5/5
Pani Alicja cechuje się ogromną wiedzą i zaangażowaniem w prowadzeniu zajęć oraz służy pomocą po za nimi. Po rocznej współpracy wynik, jaki wypracowałem przeszedł moje oczekiwania. Celowałem w 30% żeby tylko zdać, a dzięki pomocy Pani Alicji skończyłem z wynikiem maturalnym rzędu 80%, gorąco polecam :).
23.09.2022, 10:46
5/5
Z całego serca mogę polecić lekcje z Panią Alicją, ponieważ dzięki niej zdalam maturke , a bylo naparawde malo czasu na przygotowanie mnie , i dostalam sie na upragnione studia. Lekcje są przeprowadzone w bardzo przystępny sposób dla mnie i każda minuta lekcyjna jest bezcenna . p.Alicjo WIELKIE DZIEKI .
09.09.2022, 19:53
5/5
Pani Alicja ciekawie prowadzi zajęcia i ma naprawdę solidną, obszerna wiedzę, którą się dzieli. Zajęcia pozwoliły mi zdać maturę podstawową z języka polskiego na 83%
22.07.2022, 09:30
5/5
Mimo kilku lekcji i ekspresowej nauki sposób roztłumaczania i notatki, które Pani przygotowała pomogły mi zdać maturę na 70%. Jestem pewna jeśli rozpoczęłyśmy naukę wcześniej i systematyczniej Pani Alicja zdziałałaby cuda i wynik byłby o wiele większy. Przyjemnie prowadzone lekcje. Polecam!
28.09.2021, 19:40
5/5
Z całego serca mogę polecić lekcje z Panią Alicją, ponieważ dzięki niej polubiłam mój znienawidzony przedmiot (język polski), ale również zrozumiałam go. Lekcje są przeprowadzone w bardzo przystępny sposób dla mnie i każda minuta lekcyjna jest bezcenna.

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.

Certyfikat Zweryfikowane wykształcenie Korepetytora
2022-do dziś
Uniwersytet Gdański
studia magisterskie uzupełniające (stacjonarne)
Wydział Nauk Społecznych - Pedagogika
2022-do dziś
Uniwersytet Gdański
studia podyplomowe (zaoczne)
Wydział Prawa i administracji - Zarządzanie oświatą z prawem oświatowym
Specjalizacja: Prawo oświatowe
2017-2022
Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
studia jednolite magisterskie (stacjonarne)
Wydział Prawa i administracji - Prawo
Specjalizacja: Prawa człowieka
2019
TOLES foundation
SPNJO UMK
Ogłoszenie #55063
Dodano: 03.09.2021
Aktualizacja: 24.05.2024
Umów lekcję
Dziś
20 Cze
Jutro
21 Cze
Sb
22 Cze
Nd
23 Cze
Najbliższy termin: Jutro

Lokalizacja

Uczę również

Średnie ceny korepetycji

© eKorki.pl 2004-2024