Przy kontakcie z Korepetytorem prosimy o powołanie się na serwis eKorki.pl. Dziękujemy!
HISZPAŃSKI OD ZERA DO POZIOMU BIEGŁOŚCI JĘZYKOWEJ
Hola a todos :)
FORMAT ZAJĘĆ
Proponuję zajęcia zajęcia w formacie indywidualnym, w niewielkich grupach (do 2-4 osób) lub w ramach zajęć dla firm.
W przypadku zajęć indywidualnych z każdym kursantem na początku obieramy program nauki w ramach:
PROGRAM I METODA ZAJĘĆ
W ramach spotkań rozwijamy równomiernie wszystkie 4 podstawowe kompetencje językowe: mówienie, czytanie, pisanie oraz słuchanie.
Będę zadawał Ci wiele pytań, ciągnął za język i zmuszał, żebyś aktywnie używał języka od samego początku. Język to komunikacja i skupimy się na tym, aby możliwie szybko wyposażyć Cię w pulę niezbędnych umiejętności, które pozwolą Ci czynnie wykorzystywać nawet skromną znajomość języka.
W trakcie zajęć wykorzystujemy materiały multimedialne, analizujemy aktualne teksty (w zależności od poziomu - artykuły, literaturę piękną, teksty branżowe, piosenki, tweety i posty z mediów społecznościowych), skupiamy się na fonetyce oraz przede wszystkim uczymy się zrozumieć logikę, system i funkcjonowanie języka, ograniczając możliwie najbardziej wkuwanie na pamięć list słów.
Mniej znaczy więcej. Wiem, że bardzo łatwo jest wyposażyć kursanta w listę np. tysiąca słów i oznajmić sukces w procesie nauki, natomiast słownictwo powinno być przyswajane stopniowo, aby korespondowało z Twoim aktualnym poziomem. Daj sobie czas i pozwól sobie uczyć się we własnym tempie... Nieco później możesz gonić ze słownictwem do woli, ale na samym początku pozwól mi kontrolować sytuację :)
ZAJĘCIA INDYWIDUALNE
Wskazane kwoty przewidziane są za zajęcia 60-minutowe (100-150 zł w zależności od poziomu kursanta):
100 zł - zajęcia od początku
120 zł - poziom A2
140 - poziom B1-B2
150 zł - poziom C1
(kurs języka specjalistycznego zgodnie z indywidualną wyceną)
- sugerowany czas zajęć odbywających się raz w tygodniu min. 90 minut dla maksymalizacji efektu.
- w przypadku zajęć w parach cena za godzinę zajęć za osobę ulega odpowiedniemu zmniejszeniu.
O MNIE
I. Wykształcenie
Jestem filologiem, prawnikiem oraz nauczycielem języków hiszpańskiego i włoskiego z udokumentowanym 9-letnim doświadczeniem zawodowym (po uniwersyteckich studiach kierunkowych z języka hiszpańskiego oraz włoskiego).
II. Doświadczenie
Z uwagi na profil wykształcenia i charakter wykonywanej pracy pracowałem (lub współpracowałem) zarówno w globalnych korporacjach przy przygotowywaniu międzynarodowych kontraktów dla podmiotów gospodarczych z krajów hiszpańskojęzycznych oraz podmiotów operujących na rynku włoskim, jak również prowadziłem zajęcia dydaktycznie z uczniami na każdym poziomie zaawansowania. Uczniowie ci osiągali sukcesy i szybko zaczęli porozumiewać się w językach obcych, co mogę zaświadczyć referencjami.
III. Osiągnięcia i kursy
W trakcie edukacji uniwersyteckiej otrzymałem:
Ukończyłem kursy i szkolenia krajowe oraz międzynarodowe w dziedzinie edukacji, m.in:
WAŻNE
1. Pierwsze zajęcia polegają na właściwym zdiagnozowaniu poziomu kursanta i obraniu właściwej strategii nauki. Pozwól mi poznać, jak do tej pory uczyłeś się języków obcych. Opowiedz mi, co sprawia Ci największy problem, a z czym nigdy nie miałeś kłopotów. Każda informacja o tym, z jakimi językami miałeś styczność (choćby śladową) - stanowi dla mnie bardzo ważny szczegół, dzięki któremu będę mógł ułożyć plan nauki indywidualnie pod Twoje potrzeby.
2. Nie, nie nauczę Cię języka w 24 godziny, tydzień ani nawet miesiąc. Nie jestem cudotwórcą i nie zamierzam powielać widocznych powszechnie w internecie stron hasłami język ... tylko w 7/14/30 dni. :) Ze swojej strony dołożę natomiast wszelkich starań i będę służył Ci swoim doświadczeniem, abyś możliwie szybko osiągnął zadowalające Cię rezultaty. Nauka każdej umiejętności zajmuje czas.
3. Na zajęciach wymagam zaangażowania oraz sumienności - w przypadku ich braku zastrzegam sobie możliwość rozwiązania współpracy.
4. Cena za spotkanie nie podlega negocjacji.
5. Wystawiam faktury.
6. Zapewniam materiały (w cenie).
Zapraszam do kontaktu poprzez maila:
hiszpanski.adammagnuszewski@gmail.com
¡Nos vemos! :)
|
Milena
5/5
Serdecznie polecam ☺️ pełen profesjonalizm, świetne materiały do nauki i ogrom wiedzy!!
|
|
Weronika
5/5
Do Adama trafiłam po 3 nieudanych próbach opanowania chociaż podstaw języka hiszpańskiego. Adam jest oazą cierpliwości a przy tym profesjonalistą z pedagogicznym podejściem. Zagadnienia tłumaczy bardzo obrazowo i zrozumiale. Lekcje są czystą przyjemnością.To, że jestem w stanie komunikować się z moja hiszpańską rodziną to tylko jego zasługa :)
|
|
Natalia
5/5
Zajęcia są prowadzone w spokojnej i naturalnej atmosferze, dzięki czemu łatwo przełamać barierę językową. Duży plus za cierpliwość, dobre tłumaczenie i dopasowanie materiałów do poziomu ucznia :)
|
|
Pamzol
5/5
Szczerze polecam! Przez lata trafiałem na różnych nauczycieli, którzy tylko zniechęcali lub nie przykładali się do nauki. Dopiero tutaj poczułem ogromną różnicę – podejście jest świetne, a zajęcia prowadzone w genialnej i luźnej atmosferze. Dzięki pracy z Adamem widzę realne postępy i wykorzystuję hiszpański w praktyce. Pełen profesjonalizm!
|
|
Filip
5/5
Mega polecam! Zajęcia prowadzone w bardzo przyjaznej atmosferze. Z Adamem nie tracisz czasu - zaczynasz sam składać pierwsze zdania po zaledwie kilku zajęciach.
|
|
Jan
5/5
Nie wiem jak on to robi ale ma świetne podejście do ucznia. Mam z nim zajęcia od kilku miesięcy i będąc w Argentynie mogłem spokojnie komunikować się z lokalnymi ludźmi. Ma ogromną wiedzę i przekazują w bardzo klarowny sposób. Prawdę mówiąc to najlepszy nauczyciel języków obcych jakiego w życiu miałem. Polecam wszystkim Adama
|
|
Jakub
5/5
Adam jest moim czwartym lektorem języka hiszpańskiego i wiem, że w końcu trafiłem w dobre ręce. Zajęcia są ciekawe i angażujące – czas mija bardzo szybko, a chciałoby się jeszcze więcej. Odbywają się w przyjaznej atmosferze.
Ogromna wiedza filologiczna lektora sprawia, że nawet trudne i zawiłe elementy gramatyki stają się przystępne dla każdego ucznia. Kurs jest idealnie dopasowany do poziomu uczestnika, bez chaosu – wszystko ma swój czas i miejsce. Zdecydowanie polecam!
|
|
Magdalena
5/5
Polecajka! Zajęcia z p. Adamem klasa, 10/10. Ze spokojem, bez presji, logicznie ułożony zakres materiału względem poziomu i umiejętności kursanta. Lektor ze zrozumiałym akcentem, aż przyjemnie się słucha i uczy języka hiszpańskiego. Zaczynałam naukę od totalnego zera, bez wcześniejszego kontaktu z językiem. Jest "czepialstwo" o szczegóły, które lubię. Jest punktualność, kultura osobista, profesjonalizm, a zadawane zadania są przede wszystkim mierzalne i realne do wykonania.
|
|
Kacper
5/5
Serdecznie polecam!
Adam jest świetnym nauczycielem. Zajęcia są prowadzone w ciekawy i angażujący sposób, dopasowany do ucznia. Niesamowita wiedza oraz dar jej przekazywania - klasa. Polecam każdemu na każdym poziomie.
|
|
Aleksandra
5/5
Bardzo polecam! Zajęcia przebiegają w przyjaznej atmosferze. Lekcje są ciekawe i dopasowane do potrzeb ucznia.
|
|
Natalia
5/5
Zajęcia z Adamem to czysta przyjemność. Serdecznie polecam osobom, które szukają cierpliwego nauczyciela oraz chcą w krótkim czasie zobaczyć efekty swojej pracy :)
|
|
Patryk
5/5
Pierwszy nauczyciel którego szukałem przez internet i trafiłem idealnie. Atmosfera super, na lekcje czekam z przyjemnością a przy okazji postępy widać gołym okiem. Polecam każdemu kto jest zaangażowany i chce się uczyć.
|
|
Lena
5/5
Jestem bardzo zadowolona z zajęć z Adamem. Zależało mi na tym, żeby rozmawiać po hiszpańsku jak najwięcej. Dzięki tym zajęciom ani trochę nie boję się mówić, o co wcześniej bardzo się przejmowałam. Serdecznie polecam :)
|
|
Alicja
5/5
Serdecznie polecam zajęcia z Adamem! Pan profesor ma własny system nauczania, dzięki któremu będziecie chłonąć język tak szybko, jak nigdzie indziej :)
Zajęcia prowadzone są w przyjemnej, luźnej atmosferze, ale z zachowaniem pełnego profesjonalizmu przez Adama :) Praca ze standardowymi podręcznikami przeplatana jest artykułami, hiszpańskimi piosenkami, filmikami, a nawet literaturą piękną. Nie ma nudy! Poza tym, Adam jest otwarty na rozmowę na każdy temat jaki sobie wymyślicie. Oczywiście po hiszpańsku :))
|
|
Jacek
5/5
Adam ma niezwykły talent do przekazywania wiedzy, dzięki lekcjom z nim byłem w stanie w końcu podnieść swój poziom języka hiszpańskiego i przełamać barierę językową. Polecam :)
|
|
Igor
5/5
Bardzo ciekawe zajęcia. Indywidualne podejście do każdego ucznia. Serdecznie polecam.
|
|
Ksenia
5/5
Adam jest wspaniałym nauczycielem! Lekcje są łatwe i ciekawe. Zajęcia bardzo mi się podobają i już zauważyłam znaczny postęp.
|