Jestem studentem Informatyki Stosowanej II stopnia na Politechnice Wrocławskiej, laureatem Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH, a na maturze z fizyki uzyskałem wynik 98%.
Od 4 lat pomagam uczniom dostać się na wymarzony kierunek studiów, przygotować do konkursu czy poprawić ocenę w szkole.
Fizyka jako język opisujący rzeczywistość może być fascynująca - o ile przekazana będzie w odpowiedni...
|
Bartosz
5/5
Zajęcia są prowadzone w spokojny i przyjazny sposób. Każde zagadnienie zostanie wytłumaczone tak abyś zrozumiał wszystko co, jak i czemu się dzieje. Fizyka jest bardzo połączona między tematami i Aleksander pomoże ci je wszystkie zobaczyć. Więc jeśli zastanawiasz się nad wybraniem odpowiedniego korepetytora z fizyki to z całego serca polecam Aleksandra.
|
|
Natalia
5/5
Uważam, że Aleksander jest nauczycielem godnym zaufania, ponieważ dobrze tłumaczy i potrafi zainteresować swoim przedmiotem. Jest miły, cierpliwy i wyrozumiały wobec uczniów, dzięki czemu podczas jego lekcji panuje przyjazna atmosfera. Widać, że uczy z pasją i naprawdę zależy mu na tym, żeby każdy zrozumiał materiał, a nie tylko „zaliczył” temat.
|