Jestem Karolina. Lubię się uczyć. Od dziecka jeździłam na konkursy historyczne, ortograficzne, szachowe, matematyczne. Posiadam tytuł inżyniera z Technologii Chemicznej. Skończyłam studia 6 lat temu na Politechnice Wrocławskiej. Oceny moje z fizyki, analizy matematycznej, algebry lub chemii były dobre lub bardzo dobre. Kilka lat udzielam korepetycji z chemii, fizyki, matematyki. Swoich uczniów...