Przy kontakcie z Korepetytorem prosimy o powołanie się na serwis eKorki.pl. Dziękujemy!

Anuluj
Ocena: 5,0/5,0
100 zł
Na godzinę
EGZAMINATOR MATURALNY 
 
Nauczyciel angielskiego z 26 letnim stażem, (2 lata pracy w Wielkiej Brytanii), tłumacz oraz egzaminator maturalny. Nauka angielskiego online na  platformie ZOOM. Posiadam bogatą bibliotekę materiałów dydaktycznych w formie cyfrowej do nauki zdalnej. Po każdej lekcji otrzymujesz  dostęp do swojego prywatnego folderu na Google Drive, gdzie udostępniam materiały z lekcji wraz z plikami do odsłuchania, tablicę z notatkami. Możliwość przesłania nagranej lekcji video z naszego spotkania. Jedyne co potrzebujesz to komputer, chyba że wolisz na swoim urządzeniu mobilnym, dostęp do internetu oraz słuchawki, aha no i jeszcze chęć do nauki.
Prowadzę przygotowanie do:

- egzaminu 8 klasisty
- matury podstawowej i rozszerzonej w nowej formule od 2023 
- korepetycje angielski
- konwersacje (small talk)/ nauka poprawnej wymowy
- przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej (job interview) w języku angielskim

CENA pojedynczej lekcji (45 min) obowiązuje przy płatności za CAŁY MIESIĄC  Z GÓRY.

TWORZĘ WŁASNE MATERIAŁY DO NAUKI.  


wystawiam FAKTURY

PŁAĆ MNIEJ I WEJDŹ ZE SKILLEM NA WYŻSZY LEVEL JUZ DZIŚ
 

 
Zakres
Pomoc w pracach pisemnych Szkoła podstawowa Liceum Przygotowania do matury Przygotowania do studiów Studia Dorośli
Doświadczenie
Certyfikat Zweryfikowane umiejętności Korepetytora
Absolwent wyższej uczelni Wyższe magisterskie Staż korepetytora: 23 lata
Dostępność w tygodniu
Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota
Opinie
04.09.2022, 16:23
5/5
Pan Damian świetnie wyjaśnia zagadnienia, przekazuje wiedzę bardzo cierpliwie i przystępnie, pomaga w zapamiętywaniu wyrazów. Indywidualne podejście, duża wiedza, sympatyczny kontakt, bezproblemowa komunikacja i odpowiedzialne podejście do kwestii organizacyjnych. Na egzaminie ósmoklasisty z języka angielskiego uzyskałam 100%, a na dodatkowym teście z angielskiego wystarczającą liczbę punktów, aby dostać się do bardzo dobrego warszawskiego liceum. Szczerze polecam!
08.06.2022, 09:25
5/5
Jeśli poszukujecie bardzo dobrego korepetytora z języka angielskiego to z czystym sumieniem polecamy!!! Pan Damian przekazuje wiedzę efektywnie, zajecia są bardzo ciekawe —nie ma nudy!! Pełen profesjonalizm! Szukałam dla córki korepetytora ,który wyłapie błędy i braki w wiedzy - wybrałam najlepszego nauczyciela! Egzamin okazał się przysłowiową „bułka z masłem” a to dzieki zaangażowaniu Pana Damiana , dużej wiedzy i jego zdolnościom w zakresie edukowania !
09.02.2022, 01:12
5/5
Ogromna wiedza, indywidualne podejście do ucznia, rzetelność oraz profesjonalizm. Myślę, że to cztery najlepsze określenia Pana Damiana, jako nauczyciela. Każda kolejna lekcja, to zdobywanie umiejętności, które pozwalają na coraz większą swobodę i łatwość w porozumiewaniu się w mowie oraz piśmie bez obawy o błędy. Jestem zadowolony z postępów, jakie robię pod okiem Pana Damianai bez wahania polecam zajęcia z nim.
12.01.2022, 21:17
5/5
Mistrz gramatyki i poczucia humoru. Całkiem poważnie nauczyłby gadać po angielsku nawet konia. Naprawdę posiada ogromny zasób fascynujących materiałów dydaktycznych i metod nauczania. Niestrudzony pasjonat w swoim fachu. Polecam Damiana każdemu bez względu na to gdzie potrzebuje nauczyć się swobodnej komunikacji lub przynajmniej pozadawać wszystkie egzaminy na 5 i 6. Nauka zdalna z Damianem to frajda i wygoda !
14.07.2021, 15:40
5/5
Super nauczyciel. Współpraca idealna. Lekcje prowadzone na luzie, lecz profesjonalnie i skutecznie. BARDZO POLECAM!!! Mój egzamin ósmoklasisty 93%
12.05.2021, 18:54
5/5
Mr Damian Salacinski is a very recommended professional and competent English Teacher with extensive experience in teaching students at various levels. His knowledge of the English language is superb. His English accent is perfect and his teaching methods help his students achieve a very high level of proficiency and pass exams with high scores. IF YOU CHOOSE TO LEARN ENGLISH WITH MR DAMIAN SALACINSKI, THAT'S YOUR BEST CHOICE !!!
Iwona karwowska
[5.173.***.***] 27.07.2020, 20:56
5/5
Wspaniały nauczyciel. Super podejście do ucznia. Godny polecenia korepetytor. Korzystamy z korepetycji z Panem Damianem już od wielu lat i nie mamy zamiaru rezygnować. Lekcje z nim to sama przyjemność.
18.07.2020, 07:17
5/5
Najlepszy nauczyciel z jakim miałem do czynienia. Perfekcyjne przygotowuje uczniów na różnego rodzaju egzaminów. Z jego pomocą zaliczyłem egzamin maturalny z anielskiego prawie na maksymalną ilość punktów. Nauczyciel posiada dużą wiedzę, niewyczerpane pokłady cierpliwości i elastyczny system nauczania dostosowany do ucznia. Polecam
Damian K
[31.60.***.***] 14.07.2020, 16:37
5/5
Polecam nauczyciela. Profesjonalnie pomógł mi w nauce do matury, którą napisałem na 96%. Dobre podejście do uczniów. Zawsze ze spokojem i dokładnie wytłumaczył mi zagadnienia, których nie rozumiałem. Polecam serdecznie wszystkim
KASIA
[37.248.***.***] 05.07.2020, 08:53
5/5
Pan Damian to właściwa osoba na właściwym miejscu. Przygotowywał mnie do matury, którą zdałam na 5 ! Świetne ,merytoryczne podejście do każdego ucznia, zajęcia bardzo ciekawe dopasowane do możliwości i potrzeb osoby, wysoki poziom przygotowania do zajęć, nauczanie na każdym poziomie języka, przekazywanie wiedzy w sposób zrozumiały i konkretny, przyjazna atmosfera podczas zajęć. Zdecydowanie POLECAM !
Paulina
[31.0.***.***] 17.06.2020, 17:14
5/5
Profesjonalne podejście do ucznia i przekazywanie wiedzy na najwyższym poziomie!
Kamil
[5.173.***.***] 16.06.2020, 22:42
5/5
Jak najbardziej polecam
Ewa
[83.27.***.***] 09.06.2020, 08:45
5/5
Jeśli szukacie dobrego korepetytora to Pan Damian nie ma sobie równych. Zajęcia prowadzone na najwyższym poziomie, zadania tłumaczone w bardzo przystępny sposób, bardzo dużo solidnie przygotowanych zróżnicowanych materiałów (słuchanki, zadania pisemne, mówienie),. Wybitny kontakt z podopiecznymi oraz profesjonalne podejście do zajęć.Zajęcia prowadzone w przyjaznej atmosferze w towarzystwie niezwykłego poczucia humoru Pana Damiana. BARDZO Polecam !!!!
Klaudia
[87.206.***.***] 08.06.2020, 21:16
5/5
Bardzo serdecznie polecam Pana Damiana! Z bardzo niskiego poziomu mojego angielskiego udało mu się przez liceum wyprowadzić mnie na poziom zaawansowany, a z zagrożenia, które miałam w 1 klasie liceum, skończyłam z czystą 5 na koniec. Dzięki Panu Damianowi maturę rozszerzoną z języka angielskiego udało mi się zdać na prawie 90%, co pozwoliło mi dostać się na wymarzone studia. Nauczył mnie, jak przezwyciężyć moją blokadę językową, gdyż jeszcze parę lat temu nie potrafiłam wydusić siebie słowa po angielsku, a teraz bez problemu wyjeżdżam za granicę i bez żadnych przeszkód mogę się porozumieć nawet z rodowitymi Brytyjczykami. :) Co do samych zajęć, są bardzo merytoryczne, a Pan Damian idealnie dopasowuje się do poziomu ucznia oraz do jego sugestii, co chciałby robić podczas tej godziny lub dwóch - czy to rozmowy, czy rozwiązywanie zadań lub tłumaczenie pewnych zagadnień, jeżeli się go o to poprosi. Również nie narzuca nic wbrew woli drugiej osoby ani nie tworzy żadnej presji co daje ogromną swobodę i sprawia, że można nauczyć się dokładnie tego, co jest potrzebne i na co się ma danego dnia ochotę/siłę. Pan Damian jest bardzo elastyczny i ma bardzo ludzkie podejście również pod względem samego kontaktu z nim oraz umawiania się na następne zajęcia, zawsze można się dogadać co do dnia i godziny tak, żeby pasowało dwóm stronom oraz jeżeli cokolwiek wypadnie, bez problemu zrozumie i można przełożyć spotkanie. Dzięki Panu Damianowi również mogę stwierdzić, że z mojej początkowej, ogromnej niechęci do nauczenia się tego języka, zmieniłam nastawienie i bardzo go polubiłam. Dlatego też bardzo dobrze wspominam 3 lata zajęć z Panem Damianem i uważam, że jego pomoc w mojej nauce angielskiego była nieoceniona oraz nieporównywalna do zajęć z innymi nauczycielami.
Agnieszka S
[83.30.***.***] 08.06.2020, 19:45
5/5
Szczerze polecam Pana Damiana. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie, wiedza i umiejętności oraz bardzo dobry kontakt z uczniem . Polecam bo warto!! Niewielu jest takich pasjonatów.
Lukasz Figura
[82.132.***.***] 08.06.2020, 15:19
5/5
Pan Damian jest nietuzinkowym nauczycielem. Jego wiedza językowa jest ogromna i potrafi on ją przekazac w bardzo przyswajalny sposób. Nie wyobrażam sobie jak bez jego pomocy przeszedł bym przez mature na poziomie rozszerzonym.. Serdecznie polecam wszystkim którzy chcą się przygotować do różnego rodzaju egzaminów jezykowych, podszkolić konwersacje czy mają zamiar wyjechać do UK/US w celach turystycznych lub zarobkowych.
Nicola
[5.173.***.***] 08.06.2020, 12:11
5/5
Pan Damian podchodzi do ucznia indywidualnie, jest bardzo zorganizowany, zajęcia są różnorodne ( słuchanie, mówienie, zadania pisemne) dodatkowo pan ze świetnym poczuciem humoru, bardzo polecam!

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.

Certyfikat Zweryfikowane wykształcenie Korepetytora
2011-2013
Wyższa Szkoła Filologiczna we Wrocławiu
studia magisterskie uzupełniające (zaoczne)
Wydział Filologiczny - filologia
Specjalizacja: Filologia angielska
2004-2005
Uniwersytet Wrocławski
studia podyplomowe (zaoczne)
Wydział Filologiczny - Tłumaczenia specjalistyczne
Specjalizacja: tłumaczenia przysięgłe, przekład umów, korespondencja handlowa, tłumaczenia techniczne
1996-2000
Uniwersytet Wrocławski
studia licencjackie (stacjonarne)
Wydział Filologiczny - nauczanie języka angielskiego
Specjalizacja: Filologia angielska
2013
Tłumaczenia specjalistyczne
Wyższa Szkoła Filologiczna
2009
Egzaminator maturalny
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna
2004
Certificate of Proficiency in English
Cambridge University
Ogłoszenie #45989
Dodano: 25.04.2006
Aktualizacja: 26.11.2023
Umów lekcję
Dziś
11 Gru
Jutro
12 Gru
Śr
13 Gru
Cz
14 Gru
Najbliższy termin: Dziś
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-

Lokalizacja

  • Jelenia Góra woj. dolnośląskie
  • Miejsce korepetycji: u ucznia / u korepetytora / online

Uczę również

Średnie ceny korepetycji

© eKorki.pl 2004-2023
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Zapoznaj się z naszą polityką plików cookies.
Akceptuję politykę plików cookies