Korepetycje język angielski Online

Dziś
23 Kwi
Jutro
24 Kwi
Cz
25 Kwi
Pt
26 Kwi
Ten korepetytor nie udostępnił kalendarza
Dziś
23 Kwi
Jutro
24 Kwi
Cz
25 Kwi
Pt
26 Kwi
Ten korepetytor nie udostępnił kalendarza
Dziś
23 Kwi
Jutro
24 Kwi
Cz
25 Kwi
Pt
26 Kwi
Ten korepetytor nie udostępnił kalendarza

Strona

Korepetycje z języka angielskiego – czy warto uczyć się języka angielskiego?

Znajomość języka angielskiego otworzy przed Tobą wiele nowych możliwości – zarówno jeśli chodzi o życie prywatne jak i zawodowe.
Znając język angielski, zwiększysz szansę zdobycia wymarzonej pracy, komunikacja z innymi ludźmi stanie się łatwiejsza, a nawet codzienne surfowanie po internecie, oglądanie filmów, granie w gry czy korzystanie z urządzeń elektronicznych stanie się o wiele przyjemniejsze.

Wyobraź sobie wakacyjny wyjazd za granicę, podczas którego czujesz się pewnie, bo w każdej sytuacji możesz porozmawiać z obcym człowiekiem, spytać o wskazówkę, zamówić dobre jedzenie.
Zamiast pytać „czy warto?”, należałoby się zastanowić, jak wiele korzyści przyniesie nam znajomość języka angielskiego!
 

Język angielski językiem biznesowym - czy angielski pomoże mi w pracy?

Język angielski zdominował cały świat i umiejętność posługiwania się nim, jest niemalże obowiązkowa, jeśli chcemy znaleźć dobrą pracę.
Nawet jeśli zatrudnisz się w polskiej firmie, która obsługuje w większości polskich klientów, możesz liczyć na znaczne benefity za znajomość obcego języka.

Najprostszym przykładem niech będą nasze krajowe infolinie, na których obsługując od czasu do czasu klientów anglojęzycznych, można otrzymać nawet i kilkaset złotych więcej do wynagrodzenia.
 

Język angielski na co dzień 

No dobrze. Nauczysz się języka, ale co z tego, skoro nie planujesz w najbliższym czasie nigdzie wyjeżdżać za granicę lub jesteś zadowolony/a z obecnej pracy i znajomość dodatkowego języka nie jest wymagana.
Czy warto więc uczyć się języka, skoro zaraz się go zapomni, bo nie będzie się go nigdzie używać? Oczywiście, że tak!

Znając język angielski, cały świat stoi przed Tobą otworem.

Zyskujesz znacznie szerszy dostęp do treści w internecie. Możesz oglądać zagraniczne kanały na YouTube, możesz obejrzeć nowy film (nie zapominajmy, że niejednokrotnie polski dubbing pozostawiał po sobie ogromny niesmak), przeczytać książkę czy zagrać w grę, która nie została jeszcze spolszczona.
Znajomość języka angielskiego to nie tylko zaleta biznesowa czy łatwa komunikacja z obcokrajowcami. To przede wszystkim rozrywka!

Często zadawane pytania na temat korepetycji z języka angielskiego

🥇 Jak znaleźć dobrego korepetytora?

Giełda korepetycji eKorki.pl zawiera bazę 4006 ogłoszeń z języka angielskiego, a dzięki rozbudowanej wyszukiwarce oraz przejrzystemu systemu ocen i opinii każdy znajdzie idealnego nauczyciela.

❓ Kiedy warto skorzystać z korepetycji z języka angielskiego?

Jak ktoś ma plany związane z dalszą edukacją (studia wyższe, lepsze liceum), gdzie język angielski ma kluczowe znaczenie, powinien zadbać o rozszerzoną ofertę edukacyjną i korzystać z niej regularnie. Daje to większe możliwości, niż tradycyjna szkoła.

🔍 Szukam korepetycji on-line. Jak poznać, że nauczyciel udziela ich w takiej formie?

Korepetytorzy mają możliwość zaznaczenia opcji edukacji przez Internet. Dzięki temu wyszukując korepetytorów na liście wyników, zobaczysz czy prowadzą oni zajęcia online. Dodatkowo wyświetlają się przy nich ikony komunikatorów takich jak Skype i Zoom.

⌛ Czy czas trwania korepetycji jest ograniczony?

Nie ma żadnych ograniczeń. Czas trwania zajęć możesz ustalić razem z nauczycielem.
© eKorki.pl 2004-2024