Korepetycje język angielski Online

Strona

<h3>Korepetycje z języka angielskiego &ndash;&nbsp;czy warto uczyć się języka angielskiego?</h3> <p>Znajomość języka angielskiego otworzy przed Tobą wiele nowych możliwości &ndash; zar&oacute;wno jeśli chodzi o życie prywatne jak i zawodowe.<br /> Znając język angielski, zwiększysz szansę zdobycia wymarzonej pracy, komunikacja z innymi ludźmi stanie się łatwiejsza, a nawet codzienne surfowanie po internecie, oglądanie film&oacute;w, granie w gry czy korzystanie z urządzeń elektronicznych stanie się o wiele przyjemniejsze.</p> <p>Wyobraź sobie wakacyjny wyjazd za granicę, podczas kt&oacute;rego czujesz się pewnie, bo w każdej sytuacji możesz porozmawiać z obcym człowiekiem, spytać o wskaz&oacute;wkę, zam&oacute;wić dobre jedzenie.<br /> Zamiast pytać &bdquo;czy warto?&rdquo;, należałoby się zastanowić,<strong> jak wiele korzyści </strong>przyniesie nam znajomość języka angielskiego!<br /> &nbsp;</p> <h3>Język angielski językiem biznesowym - czy angielski pomoże mi w pracy?</h3> <p>Język angielski zdominował cały świat i umiejętność posługiwania się nim, jest niemalże obowiązkowa, jeśli chcemy znaleźć dobrą pracę.<br /> Nawet jeśli zatrudnisz się w polskiej firmie, kt&oacute;ra obsługuje w większości polskich klient&oacute;w, <strong>możesz liczyć na znaczne benefity za znajomość obcego języka.</strong></p> <p>Najprostszym przykładem niech będą nasze krajowe infolinie, na kt&oacute;rych obsługując od czasu do czasu&nbsp;klient&oacute;w anglojęzycznych, można otrzymać nawet i <strong>kilkaset złotych więcej do wynagrodzenia.</strong><br /> &nbsp;</p> <h3>Język angielski na co dzień&nbsp;</h3> <p>No dobrze. Nauczysz się języka, ale co z tego, skoro nie planujesz w najbliższym czasie nigdzie wyjeżdżać za granicę lub jesteś zadowolony/a z obecnej pracy i znajomość dodatkowego języka nie jest wymagana.<br /> Czy warto więc uczyć się języka, skoro zaraz się go zapomni, bo nie będzie się go nigdzie używać?&nbsp;Oczywiście, że tak!</p> <p><strong>Znając język angielski, cały świat stoi przed Tobą otworem.</strong></p> <p>Zyskujesz znacznie szerszy dostęp do treści w internecie. Możesz oglądać zagraniczne kanały na YouTube, możesz obejrzeć nowy film (nie zapominajmy, że niejednokrotnie polski dubbing pozostawiał po sobie ogromny niesmak), przeczytać książkę czy zagrać w grę, kt&oacute;ra nie została jeszcze spolszczona.<br /> Znajomość języka angielskiego to nie tylko zaleta biznesowa czy łatwa komunikacja z obcokrajowcami.<strong> </strong>To przede wszystkim rozrywka!</p>

Często zadawane pytania na temat korepetycji z języka angielskiego

🥇 Jak znaleźć dobrego korepetytora?

Giełda korepetycji eKorki.pl zawiera bazę 2391 ogłoszeń z języka angielskiego, a dzięki rozbudowanej wyszukiwarce oraz przejrzystemu systemu ocen i opinii każdy znajdzie idealnego nauczyciela.

❓ Kiedy warto skorzystać z korepetycji z języka angielskiego?

Jak ktoś ma plany związane z dalszą edukacją (studia wyższe, lepsze liceum), gdzie język angielski ma kluczowe znaczenie, powinien zadbać o rozszerzoną ofertę edukacyjną i korzystać z niej regularnie. Daje to większe możliwości, niż tradycyjna szkoła.

🔍 Szukam korepetycji on-line. Jak poznać, że nauczyciel udziela ich w takiej formie?

Korepetytorzy mają możliwość zaznaczenia opcji edukacji przez Internet, która jest dostępna w wyszukiwarce. Można też zauważyć takich korepetytorów na liście wyników, bo mają wyświetlone ikony popularnych komunikatorów: Skype i Zoom.

⌛ Czy czas trwania korepetycji jest ograniczony?

Nie ma żadnych ograniczeń. Długość trwania korepetycji jest kwestią tylko i wyłącznie ustaleń między uczniem a nauczycielem. Giełda korepetycji eKorki.pl nie wpływa na żadne ustalenia indywidualne.
Zarejestruj się w ekorki.pl

Certyfikat eKorki.pl

Certyfikat Zweryfikowane umiejętności Korepetytora
Kraków Bieńczyce
80 zł
Certyfikat Zweryfikowane umiejętności Korepetytora

Ogłoszenia promowane

Popularne przedmioty

Jesteśmy na facebooku