Przy kontakcie z Korepetytorem prosimy o powołanie się na serwis eKorki.pl. Dziękujemy!

Anuluj
Ocena: 5,0/5,0
100 zł
Na godzinę
darmowa lekcja próbna

Praktykujący lekarz, absolwent Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego zaprasza serdecznie uczniów szkół podstawowych i szkół średnich na korepetycje z Matematyki!

Jestem absolwentem klasy biologiczno-chemicznej III Liceum Ogólnokształcącego im. Marynarki Wojennej w Gdyni. Na maturze obowiązkowej z matematyki uzyskałem wynik ponad 90%. Matematykę, jako przedmiot uważam za swoje hobby.

W ramach współpracy udostępniam uczniom w formie elektronicznej, szeroką gamę aktualnych materiałów w formie zbiorów zadań, ilustracji, kompilacji matematycznych trików oraz innych pomocy dydaktycznych. - współpracując ze mną, nie będą Państwo musieli dokupywać w ramach egzaminu żadnych innych materiałów, podręczników.

Jestem również do dyspozycji dla uczniów w sieci (prowadzę zajęcia online, jestem niemal zawsze dostępny na różnych komunikatorach, gdzie prowadzę większość korespondencji), w przypadku nieprzewidzianych problemów, bądź też dodatkowych pytań czy wątpliwości ucznia - zawsze znajduję czas na dodatkową pomoc i traktuje ją jako część mojej standardowej współpracy.

Uważam się za osobę cierpliwą, towarzyską i komunikatywną. Projektuję moje lekcje, zawsze starając by były one nietuzinkowe, angażujące, i pełne interakcji  - dzięki czemu łatwiej zrozumieć i zapamiętać wymagane treści. Zawsze staram się tworzyć na zajęciach atmosferę, w której uczeń czuje się komfortowo, przy czym jestem konsekwentny w realizacji kroków potrzebnych do osiągnięcia poziomu wiedzy i zrozumienia, niezbędnych dla celów ucznia.

Ze względu na moje dotychczasowe doświadczenia i przygotowanie, poznałem w sposób wnikliwy zarówno realizowane przez komisje egzaminacyjne podstawy programowe jak i typowe problemy uczniów i jestem w stanie zaadresować je w adekwatny sposób, wyeliminować słabsze strony i wątpliwości moich kursantów. Zajęcia prowadzę w sposób interaktywny, nastawiony na ucznia i dostosowany do jego indywidualnych potrzeb. Poruszam zagadnienia opracowywane na zajęciach w sposób przemyślany. Przygotowany przeze mnie plan nauki  ułatwia i przyśpiesza pracę .

Dni i godziny zajęć staram się w miarę możliwości dopasowywać do klienta.

Informacje dodatkowe:

Prowadzę zajęcia również w formie online z wykorzystaniem tablicy multimedialnej bitpaper.io

Zajęcia u mnie, organizuję w Gdańsku w dzielnicy Siedlce, przy ulicy Jacka Malczewskiego!

Zapraszam raz jeszcze!
Adam Żuczek

Numer telefonu: 798 071 604

Zakres
Pomoc w pracach pisemnych Szkoła podstawowa Gimnazjum Liceum Przygotowania do matury Dorośli
Doświadczenie
Certyfikat Zweryfikowane umiejętności Korepetytora
Absolwent wyższej uczelni Wyższe magisterskie Staż korepetytora: 9 lat
Dostępność w tygodniu
Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota, Niedziela
Opinie
18.07.2023, 06:44
5/5
Zdecydowanie polecam korepetycje z Panem Adamem. Jego tłumaczenia były klarowne, co sprawiało, że nauka stawała się prostsza i bardziej interesująca. Zawsze dbał o to, bym zrozumiała wszystkie najważniejsze informacje związane z tematami maturalnymi, stale utrzymywał wysoki poziom merytoryczny zajęć. Współpraca z Panem Adamem była niezwykle elastyczna. Utrzymuje stały kontakt ze swoimi podopiecznymi, co pozwala na bieżąco zgłaszać wszelkie wątpliwości czy pytania. Zajęcia są poprowadzone w profesjonalny i przyjazny dla ucznia sposób. Jestem jak najbardziej zadowolona, dlatego polecam wszystkim niezdecydowanym.
04.07.2023, 09:02
5/5
Bardzo polecam korepetycje z Panem Adamem! Zajęcia zawsze przygotowane są w sposób ciekawy i profesjonalny, a materiały różnorodne i przydatne. Pan Adam potrafi wytłumaczyć zadania na kilka sposobów tak, żeby zawsze trafić do ucznia. Na zajęciach panuje miła atmosfera, a lekcje przynoszą efekty. Z całego serca polecam :)
30.06.2023, 23:06
5/5
Przez pół roku miałam okazję współpracować z Panem Adamem przy okazji przygotowań do egzaminu maturalnego z biologii. Pan Adam prowadził lekcje z dużym zaangażowaniem oraz dysponował licznymi materiałami pomocniczymi, z których mogłam korzystać. Serdecznie polecam :)
19.05.2022, 21:26
5/5
Miałem przyjemność współpracować z Panem Adamem prawie rok, przygotowywał mnie do matury z biologii. Pan Adam posiada imponującą wiedzę i potrafi ją przekazać. Dzięki Panu Adamowi zrozumiałem wiele trudnych i wymagających zagadnień. Pan Adam to doświadczony korepetytor, który zebrał wiele bardzo wartościowych naukowych materiałów które sam opracował i chętnie się nimi dzieli. Niejednokrotnie przedłużał mi lekcje na moją korzyść, abym mógł wyjść z lekcji najlepiej przygotowany. Pan Adam to jak najbardziej osoba godna polecenia
24.05.2021, 13:43
5/5
Pracowałem z Panem Adamem około 1,5 roku i przez cały ten czas uczyłem się czegoś nowego. Każde zajęcia były w umiejętny sposób przygotowane. Duża ilość materiałów, rozpisek i przykładowych zadań pozwalała na sprawne przeprowadzanie korepetycji i opanowanie materiału. Polegać na wiedzy Pana Adama mogłem nie tylko podczas korepetycji, ale i w inne dni jeśli akurat miałem jakiekolwiek pytania lub wątpliwości co do zadania lub zagadnienia.
22.05.2021, 14:06
5/5
Pan Adam przez ostatni rok przygotowywał mnie do egzaminu maturalnego z biologii. Zajęcia prowadzone były rzetelnie oraz z pasją do tego przedmiotu. Pan Adam był pomocny nie tylko podczas dwugodzinnych zajęć ale także w każdej chwili gdy potrzebowałam pomocy ze zrozumieniem danego tematu. Polecam serdecznie każdemu!
20.05.2021, 20:33
5/5
To już drugi rok w którym pracuję z Panem Adamem. Współpracujemy w przygotowaniach do egzaminu z biologii i chemii. Pan Adam bardzo pomógł mi zrozumieć materiał. Podzielił się wieloma przydatnymi materiałami pomocniczymi. Bardzo polecam!

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.

Certyfikat Zweryfikowane wykształcenie Korepetytora
2015-2022
Gdański Uniwersytet Medyczny
studia jednolite magisterskie (stacjonarne)
Lekarski - Lekarski
Specjalizacja: Lekarz
Ogłoszenie #53358
Dodano: 21.08.2020
Aktualizacja: 16.08.2023
Umów lekcję
Dziś
21 Lip
Jutro
22 Lip
Wt
23 Lip
Śr
24 Lip
Najbliższy termin: Dziś
18:30 18:35 18:40 18:45 18:50 18:55 19:00
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-

Lokalizacja

  • Gdańsk woj. pomorskie
  • Miejsce korepetycji: u ucznia / u korepetytora / online

Uczę również

Średnie ceny korepetycji

© eKorki.pl 2004-2024