Korepetycje matematyka

Dziś
6 Cze
Jutro
7 Cze
Cz
8 Cze
Pt
9 Cze
Ten korepetytor nie udostępnił kalendarza

Strona

Korepetycje z matematyki – czy warto uczyć się matematyki? Po co mi matematyka?

Wzory skróconego mnożenia, całki, algebra. Pewnie większość z Was nigdy nie musiała wracać do tych skomplikowanych obliczeń matematycznych po ukończeniu szkoły.
I choć zasada „WZZ” (wkuć, zdać, zapomnieć) mogła przynosić efekty w szkole, to czy brak znajomości matematyki w stopniu większym niż podstawowy jest dobry? Czy wystarczą nam same podstawy?

Niekoniecznie, bo matematyka to coś więcej niż dodawanie i odejmowanie liczb.
 

Matematyka jest dobra dla Twojego umysłu

Nie ważne czy masz 10, czy 40 lat, znajomość matematyki pomaga utrzymać Twój umysł w świetnej kondycji!
I nie chodzi o samo obliczanie trudnych wzorów. Chodzi o umiejętność podejmowania trudnych decyzji, umiejętność logicznego myślenia, czy rozwiązywania problemów.

W tym wszystkim pomoże Ci matematyka, co potwierdzają m.in. badania naukowców z uniwersytetu Stanforda w USA.
 

Matematyka przydaje się na co dzień

Pracujesz w sklepie? Jesteś piekarzem? Niezależnie od zawodu, matematyka jest wszędzie wokół nas.

Obsługa kasy, obliczanie zniżki na podstawie procentów, wyliczanie kosztów produkcji ciast czy mierzenie odpowiedniej ilości składników – we wszystkim towarzyszy nam matematyka, a przecież to proste rzeczy, na które na co dzień nie zwracamy nawet uwagi.
Nie zapominajmy też, że dzięki matematyce łatwiej obliczymy, który kredyt jest dla nas korzystniejszy, ilu metrów kwadratowych paneli potrzebujemy na remont naszego mieszkania i wiele więcej.

Dzięki matematyce stworzymy arkusz w Excelu, w którym będziemy mogli zaplanować nasz domowy budżet i oszczędności np. na wakacje.

 

Niezależnie więc czy szukasz korepetycji z matematyki przed maturą, egzaminem czy po prostu chcesz być lepszy/a w obliczeniach, warto zdać sobie sprawę z tego, że matematyka jest wszędzie wokół nas, a im lepsi w niej jesteśmy, tym lepsze i łatwiejsze jest nasze życie.

Często zadawane pytania na temat korepetycji z matematyki

🥇 Jak znaleźć dobrego korepetytora?

Giełda korepetycji eKorki.pl zawiera bazę 10744 ogłoszeń z matematyki, a dzięki rozbudowanej wyszukiwarce oraz przejrzystemu systemu ocen i opinii każdy znajdzie idealnego nauczyciela.

❓ Kiedy warto skorzystać z korepetycji z matematyki?

Jak ktoś ma plany związane z dalszą edukacją (studia wyższe, lepsze liceum), gdzie matematyka ma kluczowe znaczenie, powinien zadbać o rozszerzoną ofertę edukacyjną i korzystać z niej regularnie. Daje to większe możliwości, niż tradycyjna szkoła.

🔍 Szukam korepetycji on-line. Jak poznać, że nauczyciel udziela ich w takiej formie?

Korepetytorzy mają możliwość zaznaczenia opcji edukacji przez Internet, która jest dostępna w wyszukiwarce. Można też zauważyć takich korepetytorów na liście wyników, bo mają wyświetlone ikony popularnych komunikatorów: Skype i Zoom.

⌛ Czy czas trwania korepetycji jest ograniczony?

Nie ma żadnych ograniczeń. Długość trwania korepetycji jest kwestią tylko i wyłącznie ustaleń między uczniem a nauczycielem. Giełda korepetycji eKorki.pl nie wpływa na żadne ustalenia indywidualne.
Zarejestruj się w ekorki.pl

Certyfikat eKorki.pl

Certyfikat Zweryfikowane umiejętności Korepetytora
Certyfikat Zweryfikowane umiejętności Korepetytora

Ogłoszenia promowane

Popularne przedmioty
(10807)
(4337)
(3109)
(2476)
(1841)

Jesteśmy na facebooku