Ocena: 5,0/5,0
95 zł
Na godzinę

Drogi, Uczniu lub Maturzysto! Problemy z fizyką? Trafiłeś pod właściwy adres ;) Pozwól mi odgadnąć co nieco o Twoim położeniu: ●     Czujesz się bezradnie, ponieważ przez braki z przeszłości zrozumienie obecnych działów jest niemożliwe? ●     pomiędzy materiałem z podstawówki a liceum jest już nie zwykła przepaść, a Wielki Kanion? ●     Rozkładasz ręce, gdy z arkusza maturalnego...

DANE ZABLOKOWANE
Niestety, korepetytor nie ma ważnego konta w naszym serwisie. Jeśli chcesz poznać jego dane kontaktowe wyślij SMS o treści SIM.KORKI na numer 7255 i wpisz otrzymany kod. Przez 30 minut lub do zamknięcia sesji przeglądarki uzyskasz dostęp do wszystkich ogłoszeń z zablokowanymi danymi kontaktowymi. Zarejestruj się, a dostęp do danych będzie aktywny do końca dnia! Wprowadź kod SMS
Koszt smsa 2,46 zł (z VAT). Usługi SMS obsługiwane przez SimPay dostępne są w sieciach Plus, T-Mobile, Orange, Play.
Regulamin usług Premium SMS.
Zakres
Szkoła podstawowa Gimnazjum Liceum Przygotowania do matury Przygotowania do studiów Studia Dorośli
Doświadczenie
Licencjat Staż korepetytora: 13 lat
Dostępność w tygodniu
Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota, Niedziela
Opinie
04.05.2022, 20:01
5/5
Jestem mamą Michała, który jest uczniem w Państwa szkole od grudnia 2021 roku. Od tego czasu oceny mojego syna wzrosły do dobrych, oraz odnotowałam, że polubił naukę matematyki. Z pewnością polecam zajęcia w Tales Academy, zajęcia on-line są profesjonalne, efektywne oraz wygodne. Materiał tłumaczony przez Panią Kasię jest prosty w zrozumieniu i w zapamiętaniu. Lekcje są przyjemne, a do tego przynoszą owocne rezultaty. Ja jako rodzic jestem spokojna o jakość ocen mojego syna na świadectwie.
09.12.2021, 20:01
5/5
Szczerze polecam Panią Anię. Jest cierpliwa i ma podejście nawet do "trudnych przypadków. Okazuje zrozumienie dla trudności ucznia, ale uczy też odpowiedzialności i systematyczności. Dzięki Pani Ani syn zaczął rozumieć i lubić fizykę (kl. 2 LO mat-fiz). Mam nadzieję na dłuższą współpracę .
01.06.2021, 23:07
5/5
Jestem tegoroczną maturzystką. Na samym początku roku nie umiałam niemalże nic oprócz kilku podstawowych rzeczy, co stopniowo zmieniało się przy zajęciach z Panią Anną. Na maturze próbnej udało mi się uzyskać około 50%, osiągając jednocześnie najlepszy wynik z całej klasy. Na prawdziwej maturze udało mi się podnieść ten wynik do 85%, czego nie osiągnęłabym nigdy gdyby nie prowadzone przez nią zajęcia. Pomagała mi rozwiązywać zadania, motywowała mnie do pracy i pomagała w rozważaniu nad innymi fizycznymi zagadnieniami, które nie zawsze były związane z maturą. Serdecznie polecam.
23.04.2021, 12:51
5/5
Jestem uczniem licealnym i od zawsze miałem problem z matematyką. Zdalne korepetycje nie przemawiały za mną, ale już po pierwszej lekcji z Panią Anna zostałem pozytywnie zaskoczony. Z Panią Anią mam przyjemność pracować od września, aż do maja i jestem przygotowywany do egzaminu maturalnego. Na lekcjach panuje bardzo miła atmosfera, a przy tym nabywam sporo wiedzy w zakresie matematyki. Dzięki Pani poznaję matematykę od innej strony, nabywam wiedzę oraz przekonuje się, że wcale nie jest taka straszna i trudna. Serdecznie polecam, a wręcz namawiam wszystkich uczniów do skorzystania z korepetycji:)
27.03.2021, 09:10
5/5
Jestem uczennicą liceum na profilu z rozszerzoną matematyką. W związku z tym jak wyglądają zdalne lekcje matematyki byłam sceptycznie nastawiona do zajęć online. Wiedziałam jednak, że jeżeli chcę zrozumieć całkiem nowe tematy z matematyki muszę spróbować tego rozwiązania. Już po pierwszej lekcji z Panią Anią, zaczęłam stopniowo nadrabiać braki, które powstały na zdalnych. Na każdej dodatkowej lekcji przerabiamy dużo więcej zadań niż na zwykłych lekcjach szkolnych. Ponad to atmosfera na zajęciach jest naprawdę przyjemna i lekka. Dzięki Pani Ani udało mi się podnieść swój poziom matematyki i nawet ją polubić. Uważam, że Pani Ania jest osobą naprawdę godną polecenia.
20.03.2021, 13:01
5/5
Uczęszczam do liceum z profilem z roszerzeniem matematycznym. Dzięki Pani Ani udało mi się podnieść oceny oraz zrozumieć, a może nawet polubić matematykę. Atmosfera na zajęciach jest naprawdę przyjemna i luźna. Będąc szczerą na początku byłam sceptycznie nastawiona do zajęć online patrząc na to jak wyglądała nauka zdalna, jednak już po pierwszej lekcji zmieniłam zdanie w tym temacie. Ciekawą rzeczą która zauważyłam jest to że na jednej lekcji z Panią Anią jestem w stanie przerobić dużo więcej zadań w porównaniu do zwykłej lekcji w szkole, to co przerabiam przez 3/4 dni jestem w stanie przerobić w 1h. Podsumowując naprawdę polecam Panią Anię najlepsza korepetytorka od matematyki z jaką się spotkałam do tej pory.
18.02.2021, 12:25
5/5
Prace Pani Ani oceniam bardzo wysoko
10.02.2021, 22:03
5/5
Jako konsultant biznesowy od roku pomagam Ani Pleśniak rozwijać jej działalność korepetytorską. Prawda jest taka, że większość korepetytorów nie podejmuje nawet 1 dodatkowego kursu/szkolenia - ale nie Ania. Ona rozwija się bez przerwy i widać w niej chęć zrobienia czegoś „więcej”. Ma to przełożenie na efekty jej uczniów – dlatego z czystym sumieniem mogę ją polecić.
10.02.2021, 00:05
5/5
Z Panią Anią przygotowywałam się do egzaminu ósmoklasisty, z którego osiągnęłam wynik 93%. Zajęcia odbywały się online. Bardzo fajnie były zorganizowane. Na początku zajęć dostawałam link do internetowej tablicy, więc każda z nas widziała co druga pisze, to było duże ułatwienie. Przez zajęcia zrozumiałam tematy, które wcześniej nie były dla mnie jasne. Szczerze polecam.
05.02.2021, 15:36
5/5
Na ogłoszenie Pani Ani trafiłam przypadkowo. Wyboru dokonałam kierując się bardzo dobrymi opiniami o Niej - i okazało się to strzałem w dziesiątkę! Pani Ania jest bardzo sympatyczną, cierpliwą i niezwykle zaangażowaną w skuteczne nauczanie osobą. Lekcje odbywają się w formie online i prowadzone są bardzo profesjonalnie, w przyjaznej atmosferze, przez co przyswajanie wiedzy jest lepsze, bez stresu. Wiedza jest przekazywana ze spokojem, w prosty/zrozumiały sposób. Kolejnym atutem jest elastyczność godzin. Polecam serdecznie każdemu, kto ma problemy z matematyką - Pani Ania Was uratuje! :)
29.01.2021, 15:13
5/5
Zajęcia są prowadzone w świetny sposób i materiał jest zawsze dokładnie wyjaśniony. Bardzo serdecznie polecam !
Kuba
[83.4.***.***] 21.01.2021, 18:13
5/5
Naprawdę porządnie prowadzone zajęcia.Nic dodać nic ująć, poprostu 5 gwiazdek
Zbigniew
[37.30.***.***] 20.01.2021, 20:11
5/5
Nauczycielka bardzo skuteczna. Pani Annie powierzyłem przygotowanie moich dwóch córek do egzaminów (matura i test ósmoklasisty), ważne też dla mnie było to, aby dziewczyny czuły się pewnie w szkole. Rezultaty: licealistka lubi matematykę i zdecydowała, że napisze rozszerzenie, młodsza pisze próbne w okolicach 90%. Dziękuję Pani Anno.
Michał
[178.214.***.***] 16.01.2021, 23:15
5/5
Masz problemy z matematyką? Wizja niezdanego egzaminu spędza Ci sen z oczu? Na widok skomplikowanych zadań dostajesz palpitacji serca a w głowie pojawia się czarna dziura? Jeśli tak to trafiłeś pod właściwy adres! Korepetycje z Panią Anią to recepta na rozwiązanie twoich wszystkich matematycznych problemów! Zajęcia prowadzone są w sposób profesjonalny, na najwyższym poziomie a jednocześnie, w sposób zrozumiały i przystępny, w przyjemenj atmosferze. Pani Ania swoim mega pozytywnym nastawieniem sprawia, że z czasem matematyka da się lubić. Zajęcia odbywają się online ale nie jest to żadną przeszkodą, gdyż przy wykorzystaniu wirtualnej tablicy, Pani Ania tłumaczy wszelkie wątpliwości. Kontakt z Panią Anią jest szybki i bezpośredni. Znalezienie dogodnego terminu spotkania również nie stanowi problemu. Przy odrobinie własnego zaangażowania i pomocy Pani Ani, żadne kolokwium czy egzamin nie będzie dla ciebie stresującym wyzwaniem. Szczerze polecam!
Marta
[37.30.***.***] 12.01.2021, 12:59
5/5
Jestem uczennicą ósmej klasy szkoły podstawowej i przygotowuję się do egzaminu ósmoklasisty. Dzięki zajęciom z Panią Anią nauka matematyki stała się dla mnie przyjemniejsza, zaczęłam otrzymywać coraz lepsze oceny i nabrałam pewności przy rozwiązywaniu zadań. Pani Ania jest miłą, ciepłą i komunikatywną osobą i bardzo dobrze tłumaczy wszystkie zagadnienia. Zajęcia odbywają się online przy wykorzystaniu wirtualnej tablicy, dzięki czemu mogę na bieżąco konsultować wszelkie wątpliwości. Lekcje przeprowadzane są profesjonalnie, a Pani Ania jest do nich zawsze solidnie przygotowana. Jestem pewna, że dzięki tym zajęciom dobrze poradzę sobie na egzaminie. Serdecznie Polecam!
natalia
[46.134.***.***] 11.01.2021, 11:49
5/5
jedyna korepetytorka , która do mnie trafiła i jest w stanie przekazać mi swoją wiedzę . Pani Ania jest cierpliwą i bardzo serdeczną osobą . polecam z całego serca !!
Maciek
[93.190.***.***] 11.01.2021, 09:31
5/5
Najlepsza nauczycielka i korepetytorka. Pomogła mi zrozumieć analizę matematyczną oraz przygotować się do kolokwium i egzaminu. Polecam bardzo.
Patrycja
[31.130.***.***] 10.01.2021, 23:01
5/5
Jestem uczennicą 2 klasy liceum czteroletniego, matematykę mam na poziomem podstawowym. Pani Pleśniak ma bardzo proste i podbudowujące podejście do ucznia. Jest pozytywną osobą. Zawsze po lekcji matematyki z Panią Anią mam lepszy dzień. Dzięki korepetycjom stałam się bardziej pewna siebie, szczególnie widać to po mojej aktywności na lekcjach w szkole. Moim zdaniem korepetycje online są lepsze od stacjonarnych, ponieważ czuję się bardziej swobodniej i lepiej się na nich skupiam. Bardzo polecam Panią Anię Pleśniak, szczególnie za Jej cierpliwość i podejście. Miałam już kontakt z kilkoma korepetytorami, i właśnie takiej osoby jak Pani Ania szukałam.
Alicja
[46.204.***.***] 10.01.2021, 22:03
5/5
Pani Anna jest niezwykle pozytywną nauczycielką. Jej podejście do ucznia jest pełne wyrozumiałości, wsparcia oraz ambicji. Po jedynie kilku lekcjach moje nastawienie do matematyki diametralnie się zmieniło (z niechętnego na znacznie pozytywniejsze). Uważam, że świetnie tłumaczy matematykę, jest charyzmatyczna oraz potrafi w bardzo szybki sposób zmieniać podejście uczniów. Nauczyła mnie również akceptacji popełnianych błędów oraz zaszczepiła we mnie chęć dociekania rozwiązań, czego nigdy bym się po sobie nie spodziewała.
Ola
[188.146.***.***] 10.01.2021, 21:10
5/5
Na początku nie byłam przekonana czy zajęcia przez Internet będą dobrym wyborem. Miałam przeczucie że nie będę potrafiła wytłumaczyć swoich myśli albo trudno będzie mi nawiązać kontakt z nauczycielką. Jednak okazało się inaczej. Tablica której używamy ma masę funkcji które ulatwiają przebieg lekcji. Kontakt z Panią jest bardzo szybki. Nie dość że lekcje przez Internet są bardzo przyjemne i "na luzie" to nie trzeba jezdzic w różne miejsca co daje więcej możliwości. Myślę że lekcje online są bardzo fajne, czuje się pewniej i swobodniej rozwiązując różne zadania i jestem coraz lepiej przygotowana do egazninu 8 klasisty. Nauczyłam się zastanawiać przy różnych zadaniach nie odpuszczając sobie pod pretekstem nie umiem. Przestałam też odczuwać poczucie winy w związku że nie rozumiem jakiegoś tematu, Pani Ania zawsze jest otwarta do wytłumaczenia każdego tematu. Przede wszystkim widzę że nauczyłam się więcej i zadania tekstowe nie są dla mnie już aż taką przeszkodą jak dotychczas. Korepetycje z Panią Anią to był bardzo dobry wybór, szczerze polecam.
Ania
[185.217.***.***] 10.01.2021, 21:07
5/5
Bardzo polecam. Konkretnie i na temat. Na pewno wrócę.
Olga
[185.217.***.***] 10.01.2021, 21:07
5/5
Najlepsza nauczycielka i korepetytorka. Konkretna i kompetentna. Polecam na 100%!
2010-2014
Politechnika Wrocławska
studia licencjackie (stacjonarne)
Podstawowych Problemów Techniki - Inżynieria Biomedyczna
Ogłoszenie #53987
Dodano: 10.01.2021
Aktualizacja: 05.07.2022
Umów lekcję
Dziś
30 Wrz
Jutro
1 Paź
Pn
2 Paź
Wt
3 Paź
Ten korepetytor nie udostępnił kalendarza

Lokalizacja

Uczę również

Średnie ceny korepetycji

© eKorki.pl 2004-2023
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Zapoznaj się z naszą polityką plików cookies.
Akceptuję politykę plików cookies