Przy kontakcie z Korepetytorem prosimy o powołanie się na serwis eKorki.pl. Dziękujemy!

Anuluj
Ocena: 5,0/5,0
350 zł
Na godzinę

Nazywam się Szymon Kasprzyk. Jestem założycielem firmy Tuteer, inżynierem wyścigowym i absolwentem University of Manchester oraz TU Delft. Od ponad 8 lat zajmuję się korepetycjami z zakresu przedmiotów ścisłych, ze szczególnym uwzględnieniem matematyki i fizyki. Specjalizuję się w rozwijaniu kompetencji potrzebnych do egzaminów, w tym: matury międzynarodowej (IB), matury polskiej oraz SAT.

Prywatnie pasjonuję się motoryzacją, przez lata projektowałem bolidy klasy Formula Student wygrywające wyścigi w całej Europie. Uczestniczyłem także w tworzeniu pierwszego polskiego samochodu napędzanego energią słoneczną, który debiutował na zawodach World Solar Challenge w 2015 roku w Australii. W ramach pracy inżynierskiej tworzyłem symulacje aerodynamiczne samochodu, który przygotowywany był do próby pobicia rekordu świata prędkości aut zasilanych silnikami spalinowymi o przełożeniu napędu poprzez koła. W ramach pracy magisterskiej zajmowałem się zaś analizą zachowań nowego meta-materiału, w procesie stosując techniki z zakresu Machine Learningu.

Moje metody:
Zajęcia ze mną to przede wszystkim indywidualne podejście do Twoich potrzeb i jasno sprecyzowany plan działania. Nie uznaję suchej teorii oraz zadań z poprzednich egzaminów jako optymalnej formy nauczania. Naszą wspólną pracę zaczniemy od sprawdzenia gdzie leży problem - może są to zaległości z innych tematów? Może Twój nauczyciel miał gorszy dzień i nie do końca się zrozumieliście? Może po prostu wystarczy przedstawienie tematu w inny sposób? Niezależnie od odpowiedzi, jestem w stanie pomóc Ci z Twoimi problemami i znaleźć optymalną formę wspólnej nauki, która pomoże Ci zrozumieć zagadnienie. Nauka w szkole z pewnością jest daleka od takiego optimum. Dlatego pozwól, że przedstawię Ci kilka podstawowych różnic.

Twoje korzyści:
- Jako korepetytor z ponad 5000h doświadczenia z uczniami i studentami z ponad 40 krajów prowadzę zajęcia po polsku lub po angielsku w zależności od Twoich potrzeb.

- Umiejętność i lata doświadczenia w prowadzeniu zajęć online. Wielu z Twoich nauczycieli dopiero przyzwyczaja się do takiego trybu nauczania. Ja korzystam z niego przez 90% czasu od 2015 roku, co pozwoliło mi wybrać najlepsze platformy i skompletować potrzebny sprzęt oraz materiały. Jestem także elastyczny jeśli chodzi o preferowany komunikator, możemy się spotkać nawet na Discordzie.

- Zajęcia prowadzę przy użyciu tabletu graficznego oraz profesjonalnej tablicy online. Przy dłuższej współpracy zachęcam do zakupienia podobnego sprzętu (chętnie doradzę), co znacznie ułatwia wspólną naukę.

- Możliwość pracy nad wieloma przedmiotami w czasie naszych spotkań. Jako inżynier i projektant bolidów wyścigowych, posiadam szeroką wiedzę nie tylko z fizyki i matematyki ale również mechaniki i podstaw programowania. Chętnie pokażę Ci zależności i analogie pomiędzy tymi przedmiotami, na które rzadko zwraca się uwagę w szkole.

- Brak typowej relacji uczeń-nauczyciel. Podejdziemy do naszych spotkań na zasadzie współpracy, gdzie będę mentorem, który pomoże Ci w zrozumieniu zagadnień zamiast tylko dyktować i sprawdzać Twoje postępy.

- Jestem elastyczny jeśli chodzi o godziny spotkań i chętnie pomogę Ci również poza nimi. Dobrze wiem, że wątpliwości dotyczące materiału potrafią pojawić się nie tylko przed lub w trakcie lekcji, ale również poza nią. Mój czas dla ucznia nie ogranicza się tylko do lekcji.

Moje wykształcenie:
Jestem absolwentem The University of Manchester oraz Delft University of Technology na kierunku inżynierii mechanicznej ze specjalizacją w inżynierii samochodowej. To właśnie moja fascynacja motoryzacją popchnęła mnie w kierunku przedmiotów ścisłych a później ku uczestnictwu w projektach Formuły Student.

Posiadam również wiedzę z zakresu podstaw programowania (Python i MATLAB), w tym Machine Learningu, którą chętnie się z Tobą podzielę jeśli zdecydujesz się rozwijać w tym kierunku.

Kontakt:
782-334-577
szymon@tuteer[kropka]com

Pozdrawiam!
Szymon

Powyższe ogłoszenia stanowi własność intelektualną Tuteer Szymon Kasprzyk. Wszelkie kopiowanie i wykorzystywanie bez podania źródła jest zabronione.

Zakres
Pomoc w pracach pisemnych Szkoła podstawowa Liceum Przygotowania do matury Przygotowania do studiów Studia Dorośli
Dostępność w tygodniu
Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota, Niedziela
Opinie
21.06.2023, 16:18
5/5
Serdecznie polecam Szymona! Aktualnie współpracuję z nim dwa lata i myślę, że nasze zajęcia będą towarzyszyć mi do końca mojej edukacji. Posiada On nieograniczoną wiedzę z zakresu zarówno matematyki jak i fizyki. Świetne podejście do ucznia i pomóc w rozumieniu nawet najtrudniejszego materiału - to jest to czym charakteryzują się zajęcia z Szymonem. Na przestrzeni tych dwóch lat mogę śmiało przyznać, że zrozumiałem każdy materiał dzięki wspólnej współpracy. Jeśli masz jakiekolwiek problemy z przedmiotami ścisłymi świetnie trafiłeś :)
06.06.2023, 18:19
5/5
Lekcje z Szymonem to nie są zwykłe korepetycje! Jest to znakomity nauczyciel fizyki, matematyki, a nawet angielskiego! Kończąc zajęcia rozumiem cały omawiany materiał, a w razie wątpliwości mogę napisać do Szymona po godzinach i zawsze uzyskam odpowiedź. Luźna atmosfera na zajęciach sprzyja nauce, a dobre nastawienie i humor Szymona poprawiają samopoczucie. Dodatkowo, jest On otwarty na dyskusje na podłożu naukowym, dzięki czemu oprócz korepetytora pełni funkcję współrozmówcy w dziedzinach fizyki czy matematyki. Jako licealista polecam Szymona każdemu!
25.02.2023, 18:03
5/5
Napisałam do Szymona z prośbą o pomoc w moim Internal Assessment i nie ukrywam jestem bardzo pozytywnie zaskoczona jak szybko był mi w stanie pomóc, omówić i ulepszyć moją pracę. Współpraca była bardzo przyjemna i zdecydowanie mogę polecić Szymona, ponieważ jest on korepetytorem z ogromną wiedzą i pomimo tylko kilku spotkań udało mi się zrozumieć wszystko co omawialiśmy!
23.02.2023, 20:07
5/5
Bardzo polecam!! Pomoc na najwyższym poziomie, dostępność w każdej chwili!! Szymon to naprawdę rzetelna, pomocna i miła osoba a współpraca to czysta przyjemność ;))
09.02.2023, 21:20
5/5
Szymon to zdecydowanie najlepszy korepetytor z jakim miałam okazje pracować. Atmosfera zajęć jest bardzo swobodna i nie boje się spytać o cokolwiek, z czym zwykle mam problemy na lekcjach. Przy omawianiu IA każde zagadnienie jest dla mnie zrozumiałe, nawet te które wykraczają poza materiał. Nie wspominając już o dostępności, Szymon zawsze wyciąga mnie z kłopotów znajdując dla mnie chwile rozwiewając moje wątpliwości przez które nie mogę posunąć się z pracą do przodu. Zajęcia są warte absolutnie każdej złotówki i będę polecać wszystkim.
09.02.2023, 11:18
5/5
Szymon to zdecydowanie najlepszy korepetytor z jakim miałam okazje pracować. Atmosfera zajęć jest bardzo swobodna i nie boje się spytać o cokolwiek, z czym zwykle mam problemy na lekcjach. Przy omawianiu IA każde zagadnienie jest dla mnie zrozumiałe, nawet te które wykraczają poza materiał. Nie wspominając już o dostępności, Szymon zawsze wyciąga mnie z kłopotów znajdując dla mnie chwile rozwiewając moje wątpliwości przez które nie mogę posunąć się z pracą do przodu. Zajęcia są warte absolutnie każdej złotówki i będę polecać wszystkim!!
25.01.2023, 19:29
5/5
Szymon to najlepszy korepetytor z jakim kiedykolwiek miałam okazję współpracować. Wszystkie zagadnienia przedstawia jasno i zrozumiale, dzięki czemu szybko uczę się nowych tematów, a przy tym atmosfera jest bardzo swobodna przez co nie mam oporów, by zadawać mu dodatkowe pytania. Zawsze chętnie odpowiada na wszystkie ;) Podczas jednych zajęć z Szymonem przerabiamy tyle materiału ile z innymi korepetytorami byłam w stanie opracować na 2-3 spotkaniach, a przy tym jakość zajęć z Szymonem jest znacznie lepsza - bardzo pomagają jego nowoczesne metody prowadzenia zajęć. Korepetycje u Szymona są warte każdych pieniędzy. Bardzo cieszę się, że na niego trafiłam i szczerze polecam każdemu!
12.11.2022, 22:41
5/5
Świetny nauczyciel, pomaga zrozumieć każdy temat i nietrudne mu żadne wyzwanie. W miłej atmosferze przekazuje wiedzę niezbędną do pojęcia IB
12.11.2022, 21:20
5/5
Świetny sposób prowadzenia korepetycji. Wszystko wytłumaczone dogłębnie. Bardzo polecam
11.11.2022, 16:31
5/5
Dzięki za pomoc z mechaniką! Szybko, jasno i na temat. Polecam zajęcia z Szymonem wszystkim przyszłym inżynierom, którzy faktycznie chcą zrozumieć ten przedmiot.
10.11.2022, 12:29
5/5
Wybitny korepetytor, absolutny specjalista od programu IB. Z nikim innym, czy to w szkole, czy poza nią nie byłem w stanie nauczyć się tak dużo w czasie każdych zajęć. Polecam serdecznie każdemu kto chce przygotować się do egzaminów lub potrzebuje pomocy z internalami.
05.08.2022, 17:36
5/5
Dziękuję za przygotowanie! Szymon jest wspaniałym korepetytorem. Matura z fizyki zdana na 87%. Mimo dużych zaległości, przerobiliśmy materiał bardzo szybko. Jeden z najlepszych nauczycieli :).
08.07.2022, 00:13
5/5
Szymon to naprawdę świetny człowiek, a jeszcze lepszy korepetytor! Przez okres zdalnego nauczania będąc szczerą - w ogóle nie przykładałam się do nauki, wiec braki były spore. Szymon pomógł mi się przygotować do matury z rozszerzonej matematyki w zaledwie 8 miesięcy. Zajęcia prowadzone są na bardzo wysokim poziomie, pełen profesjonalizm połączony z luźną atmosferą. Przez to jak przekazuje wiedzę pokazuje swoje duże doświadczenie oraz kompetencje. Stara się przekazywać wiedzę w taki sposób, aby było łatwo zapamiętać najważniejsze rzeczy i regułki. Jest bardzo elastyczny jeśli chodzi o godziny zajęć, zawsze znajdzie czas. Żeby dobrze to pokazać: tydzien przed moją maturką był na urlopie, i nawet wtedy znalazł czas, aby powtórzyć ze mną najistotniejsze rzeczy! Z CAŁEGO SERCA POLECAM KOREPETYCJE Z SZYMONEM! ❤️
20.06.2022, 21:55
5/5
Na każdym spotkaniu przerabiamy tyle materiału, że aż ciężko uwierzyć i jeszcze dowiaduję się masy nowych rzeczy na temat wyścigów. Uczę się u Szymona dopiero od 3 miesięcy a już poradziłem sobie bez problemu z termodynamiką i mechaniką płynów, które mnie przerażały. Naprawdę polecam
24.01.2022, 18:44
5/5
Simon is the best Maths tutor I have ever had, patient, thorough and knowledgeable. I only wish I had found him sooner.
06.12.2021, 22:03
5/5
Wielkie dzięki za pomoc z matmą i fizyką na IB Szymon! Rewelacyjny korepetytor, ogromna wiedza, zawsze znajdzie ciekawy przykład zastosowania wiedzy w praktyce. Polecam :)
14.10.2021, 23:13
5/5
Świetny korepetytor, pomógł mi zarówno w przygotowaniach do matury z matematyki jak i z nauką angielskiego. Luźna atmosfera mimo naprawdę profesjonalnego podejścia
05.10.2021, 20:48
5/5
Mam lekcje z Szymonen od ponad 3 lat i moge go definitywnie polecic. Jest w stanie pomoc z rozszerzona matematyka i Fizyka na poziomie IB. Jest w stanie uczyc po Angielsku lub po Polsku, w obu przypadkach jest swietnym tutorem. Polecam!

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.

Ogłoszenie #55169
Dodano: 19.09.2021
Aktualizacja: 13.12.2023
Umów lekcję
Dziś
21 Lip
Jutro
22 Lip
Wt
23 Lip
Śr
24 Lip
Ten korepetytor nie udostępnił kalendarza

Lokalizacja

Uczę również

Średnie ceny korepetycji

© eKorki.pl 2004-2024