Przy kontakcie z Korepetytorem prosimy o powołanie się na serwis eKorki.pl. Dziękujemy!

Anuluj
Ocena: 5,0/5,0
90 zł
Na godzinę

OSTATNIE WOLNE MIEJSCA NA OKRES WAKACYJNY
Hej:)

  • Interesujesz się chemią i masz ochotę na większą dawkę wiedzy niż ta, którą zapewniają Ci zajęcia lekcyjne?
  • Zależy Ci na tym, aby dostać się na wymarzony kierunek studiów, bądź do wymarzonego liceum? 
  • Być może chcesz nadrobić "braki", które pojawiły się ze względu na trudną sytuację pandemiczną?

Niezależnie od powodu, z którego tutaj się znajdujesz, bardzo serdecznie zapraszam Cię na wspólne zajęcia.

Zapewne chcesz wiedzieć coś o mnie?:)

Nazywam się Karolina Hernik i obecnie studiuję kierunek lekarski na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym (5 rok.). Ale to chemia była moją pierwszą miłością (którą później nieoczekiwanie pokonał lekarski). Wiedza zdobyta przeze mnie, od początku przygody z chemią, pozwoliła mi dostać się na topowe, światowe uczelnie w Wielkiej Brytanii, startować z powodzeniem w wielu konkursach chemicznych, olimpiadach. Ponadto, pozwoliła stworzyć świetne znajomości, przyjaźnie na lata, właśnie poprzez udział w różnych zajęciach dodatkowych, szczególnie tych laboratoryjnych. Jestem również wiceprzewodniczącą koła naukowego oraz członkinią zespołu badawczego.
 
Dzięki temu wiem w jaki sposób uczyć się, aby osiągnąć swój wymarzony cel, ale przede wszystkim, aby to osiąganie swojego celu "było okupione" radością, przyjemnością i realizowaniem pasji! I to chciałabym w Tobie zaszczepić!

Jak wyglądałyby zajęcia?

Preferuję zajęcia on-line.
Dysponuję tabletem graficznym oraz programami (wirtualna tablica), dzięki którym uczeń widzi wszystko dokładnie i wyraźnie, co omawiamy na zajęciach - a po skończonych zajęciach otrzymuje notatki w formie PDF. 

Ponadto dla swoich podopiecznych jestem dostępna każdego dnia tygodnia - i pomagam rozwiać wszelkie wątpliwości, zawsze w miarę możliwości czasowych.

Dlaczego chciałabym, abyś mi zaufał(a)?

  • Jeśli aspirujesz na kierunki wymagające wysokiego wyniku z matury, oferuję plan, metody nauki oraz autorskie notatki - wszystko to, aby ułatwić Ci osiągnięcie Twojego wymarzonego celu (oczywiście istotnym warunkiem jest również własny wkład pracy)
     
  • Jeśli chcesz wziąć udział w wojewódzkim konkursie kuratoryjnym, również Ci w tym pomogę (w ówczesnym gimnazjum zdobyłam tytuł laureata)
     
  • Jeśli potrzebujesz nadrobić zaległości szkolne; potrzebujesz innego spojrzenia na dane zagadnienia - to jeszcze raz serdecznie Cię zapraszam

Jestem pewna, że wspólnymi chęciami i siłami osiągniemy wymarzony cel - a chemia stanie się nie tylko przedmiotem do zaliczenia - stanie się ona również miłą przygodą! 

Perferuję kontakt telefoniczny (czy też SMSowy): 505 473 305
Czas godzinowy do dogadania. Preferuję lekcje 45 lub 60 minutowe. Indywidualne bądź w grupach 2-3 osobowych.

Zakres
Pomoc w pracach pisemnych Szkoła podstawowa Gimnazjum Liceum Przygotowania do matury Przygotowania do studiów Studia Dorośli
Doświadczenie
Student Staż korepetytora: 7 lat
Dostępność w tygodniu
Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota, Niedziela
Opinie
12.05.2023, 20:20
5/5
Lekcje z panią Karoliną zawsze odbywały się w przemiłej atmosferze. Nauczyłam się bardzo wiele i znacznie poprawiłam swoje oceny. Bardzo polecam korypetycje z Panią Karoliną:D!!!
15.05.2022, 05:37
5/5
Odkąd mam zajęcia z Panią Karoliną,to zaczęłam przede wszystkim lubić chemię, na zajęciach wszystko szybko załapuje i potem bez problemu pisze wszystkie kartkówki i sprawdziany! jestem mega wdzięczna!!!!!
11.05.2022, 12:07
5/5
Miałam proponowane zagrożenie na koniec roku i 2 tygodnie na poprawienie ocen(chemia rozszerzona). Pani Karolina swietnie mnie przygotowała do sprawdzianów i wyciągnęłam ocenę na koniec roku na 3. Jestem bardzo wdzięczna bo nie sądziłam ze mi się uda. Bardzo polecam!!!
19.03.2022, 15:11
5/5
W przeciągu 2 godzin zrozumialam z chemii więcej niż przez całe 3 lata liceum!!Jestem ogromnie wdzięczna tej dziewczynie
17.03.2022, 11:18
5/5
Karolina na zajęciach jest zawsze uśmiechnięta i tłumaczy mega ciekawie. Praca z nią sprawiła że z trójkowego ucznia osiągnąłem poziom dzięki któremu matury piszę na powyżej 80%, a moja matura czeka mnie w maju.Polecam lekcje u Karoliny.

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.

2020-do dziś
Warszawski Uniwersytet Medyczny
studia jednolite magisterskie (stacjonarne)
2020-do dziś
Warszawski Uniwersytet Medyczny
studia jednolite magisterskie (stacjonarne)
Ogłoszenie #55847
Dodano: 03.03.2022
Aktualizacja: 07.07.2024
Umów lekcję
Dziś
21 Lip
Jutro
22 Lip
Wt
23 Lip
Śr
24 Lip
Najbliższy termin: Dziś

Lokalizacja

Średnie ceny korepetycji

© eKorki.pl 2004-2024