Przy kontakcie z Korepetytorem prosimy o powołanie się na serwis eKorki.pl. Dziękujemy!

Anuluj
Ocena: 5,0/5,0
85 zł
Na godzinę

 

Hello Everyone! :D

 

Zapraszam na efektywne zajęcia online z języka angielskiego na każdym poziomie zaawansowania (A1-C1)

 

Dla kogo zajęcia?

 
 • osób wyjeżdżających za granicę do pracy

 • osób potrzebujących języka do sprawnego komunikowania się w życiu codziennym

 • osób potrzebujących języka biznesowego lub przygotowujących się do rozmów kwalifikacyjnych

 • osób potrzebujących języka do podróżowania

 • maturzystów (matura podstawowa, rozszerzona oraz dwujęzyczna) 

 • uczniów szkół średnich

 • ósmoklasistów
   

Opis zajęć:


Zajęcia przygotowuję pod indywidualne potrzeby ucznia, dostosowując materiały oraz rodzaj ćwiczeń do poziomu językowego. Wyznaczamy sobie konkretny cel i na zajęciach pracujemy według wcześniej przygotowanego planu działania. Dostaniesz dostęp do Twojego osobistego folderu z materiałami i tematami, które przygotowuję dla każdego ucznia z osobna. Będziemy wspólnie śledzić postępy językowe robiąc podsumowanie każdego miesiąca. Z pewnością da Ci to wiele motywacji do kontynuowania nauki i doskonalenia swoich umiejętności językowych. Wytłumaczę Ci również jak uczyć się samodzielnie, na co zwrócić uwagę, aby nauka była efektywna, a nowe informacje zostawały w Twojej głowie na dłużej.

 

O mnie:

 

Posiadam 6-letnie doświadczenie w nauczaniu tego języka, ukończyłam filologię angielską na Wyższej Szkole Filologicznej we Wrocławiu. Przez wiele lat pracowałam jako lektorka w jednej ze szkół językowych we Wrocławiu. Przez pewien czas mieszkałam w Londynie, obecnie mieszkam w Hiszpanii, gdzie również nauczam angielskiego. Od niedawna jestem właścicielką małej szkoły językowej online VERBA MUNDI, nad której rozwojem pracuję codziennie. Jestem wymagająca, natomiast zajęcia prowadzę w miłej, luźnej atmosferze. Zapraszam na niezobowiązującą lekcję próbną, na niej wszystko dokładnie wytłumaczę i będziemy mieli okazję się poznać. 

 

 

Cena za zajęcia indywidualne - 75 min  - 125 zł

Cena za zajęcia indywidualne - 50 min - 85 zł

Cena za zajęcia konwersacyjne - 30 min - 55 zł
Istnieje możliwość zorganizowania zajęć w małych grupach bądź parach - wtedy cena oraz czas trwania zajęć do dogadania.

Zapraszam serdecznie do kontaktu ;)

Zakres
Pomoc w pracach pisemnych Szkoła podstawowa Gimnazjum Liceum Przygotowania do matury Przygotowania do studiów Studia Dorośli
Doświadczenie
Absolwent wyższej uczelni Licencjat Staż korepetytora: 7 lat
Dostępność w tygodniu
Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota
Opinie
14.12.2023, 18:11
5/5
Adrianna jest absolutnie niesamowita! Z jej pomocą zrozumienie gramatyki stało się znacznie łatwiejsze, a rozmowy po angielsku teraz wychodzą mi zdecydowanie lepiej. Jest cierpliwa, wyrozumiała i potrafi tłumaczyć nawet najbardziej skomplikowane zagadnienia w sposób prosty i zrozumiały. Nie tylko uczy, ale także inspiruje do nauki języka angielskiego. Polecam ją z całego serca wszystkim, którzy chcą pogłębić swoją znajomość tego języka!
14.12.2023, 15:33
5/5
Ada to świetna nauczycielka angielskiego, można z nią wszystko dogadać. Dzięki zajęciom znacznie poprawiłam swoje umiejętności w swobodnym wypowiadaniu się po angielsku - na tym zależało mi najbardziej. Lekcje są prowadzone na luzie jednak z zachowaniem profesjonalizmu i z pełnym zaangażowaniem. Polecam z całego serducha!
14.12.2023, 15:05
5/5
W 100% polecam! Pani Adrianna dzięki indywidualnemu podejściu pomogła mi przygotować się do bezproblemowego porozumiewania się w pracy w j. angielskim. Zajęcia odbywają się w miłej atmosferze.
27.09.2023, 15:12
5/5
Jestem bardzo zadowolona z zajęć z Adrianną. Zajęcia są prowadzone w przyjaznej atmosferze. Adrianna bardzo dokładnie tłumaczy dane zagadnienie i indywidualne podchodzi do uczniów.
26.09.2023, 14:55
5/5
Jestem bardzo zadowolona z zajęć z Adrianną, jest super nauczycielką, bardzo przykłada się do każdych zajęć i podchodzi do każdej osoby indywidualnie
26.09.2023, 12:38
5/5
Mogę śmiało polecić zajęcia z panią Adrianną. Współpracujemy już prawie rok i widzę u siebie ogromne postępy. Startowaliśmy z poziomu praktycznie zerowego, znałam tylko jakieś podstawy. Język był mi potrzebny do pracy w Norwegii. Obecnie nie mam problemu z porozumiewaniem się po angielsku, dzięki zajęciom nie mam bariery językowej. Materiały są zróżnicowane, a pani Ada jest zawsze otwarta na moje prośby i pomysły, jest bardzo energiczną i ciepłą osobą. Serdecznie polecam!!

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.

2018-2021
Wyższa Szkoła Filologiczna we Wrocławiu
studia licencjackie (stacjonarne)
Ogłoszenie #61512
Dodano: 23.09.2023
Aktualizacja: 12.03.2024
Umów lekcję
Dziś
21 Lip
Jutro
22 Lip
Wt
23 Lip
Śr
24 Lip
Najbliższy termin: Jutro

Lokalizacja

 • zagranica
 • Miejsce korepetycji: online

Średnie ceny korepetycji

© eKorki.pl 2004-2024