Przy kontakcie z Korepetytorem prosimy o powołanie się na serwis eKorki.pl. Dziękujemy!

Anuluj
Ocena: 5,0/5,0
160 zł
Na godzinę
 Certyfikaty:
 • Sprawdzony korepetytor ✅
 • Najwyższa jakość nauczania ✅

Dzień dobry, szanowni państwo z moich elitarnych korepetycji mogą skorzystać tylko uczniowie 2,3 oraz 4 klasy którzy chcą napisać maturę powyżej 90% i dostać się na studia wyższe oraz osoby chcące poprawić swój wynik maturalny :)

 • W 2023 roku w Polsce otrzymałem prestiżową nagrodę ambasadora  oraz certyfikat jakości i wykształcenia na stronie ekorki ✅ 
 • Już ponad 270 moich uczniów dostało się na kierunki medyczne , prawnicze oraz techniczne, z czego jestem bardzo dumny! :) ✅
 • Średni wynik maturalny uzyskany przez wszystkich moich uczniów wynosi aż 95% co daje 100% zdawalności ! ✅
 • Pracuje tylko na najnowszych i najlepszych książkach rekomendowanych przez Centralną Komisję Egzaminacyjną ✅
 • Korepetycji udzielam od 9 lat podczas których szczegółowo i dokładnie omawiam każde zadanie maturalne, zgodnie z kluczem CKE dokładnie omawiając zasady punktowania każdego z zadań. ✅  

Jestem profesjonalnym korepetytorem, ekspertem maturalnym, założycielem i właścicielem firmy " Kużnia Matematyków " zrzeszającej najlepszych korepetytorów. 

Najważniejsze osobiste osiągniecia edukacyjno-dydaktyczne:

 • I Miejsce na liście rankingowej na kierunek IT ✅
 • Finalista Olimpiady Matematycznej100% z matury na poziomie rozszerzonym ✅
 • Finalista Olimpiady Fizycznej - 100% z matury na poziomie rozszerzonym ✅

Wyniki maturalne moich uczniów:

 • matura 2023 - średni wynik 98,44% do matury przystąpiło 22 osób ✅  
 • matura 2022 - średni wynik 93,97% do matury przystąpiło 24 osób ✅  
 • matura 2021 - średni wynik 95,27% do matury przystąpiło 20 osób ✅  
 • matura 2020 - średni wynik 96,89% do matury przystąpiło 23 osób ✅  
 • matura 2019 - średni wynik 92,12% do matury przystąpiło 23 osób ✅  
 • matura 2018 - średni wynik 96,19% do matury przystąpiło 29 osób ✅
 • matura 2017 - średni wynik 91,72% do matury przystąpiło 23 osób ✅

Ze względu na najwyższą jakość świadczonych usług każda lekcja odbywa się indywidualnie! ✅


Korepetycje odbywają się online lub stacjonarnie w Gliwicach (centrum).

Kontakt: 
-Wiadomość prywatna na Facebooku 
-Telefon +48 882 121 238
- Email
 
Zakres
Pomoc w pracach pisemnych Szkoła podstawowa Gimnazjum Liceum Przygotowania do matury Przygotowania do studiów Studia Dorośli
Doświadczenie
Nauczyciel akademicki Wyższe magisterskie Staż korepetytora: 9 lat
Dostępność w tygodniu
Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota, Niedziela
Opinie
17.07.2024, 15:48
5/5
Chciałabym serdecznie polecić mojego korepetytora matematyki, który pomógł mi osiągnąć wynik 98% na maturze rozszerzonej! Jego głęboka wiedza, profesjonalizm i indywidualne podejście sprawiły, że skomplikowane zagadnienia stały się zrozumiałe i proste. Potrafi doskonale zmotywować do nauki i rozwiązywania nawet najtrudniejszych zadań. Dzięki niemu nie tylko poprawiłam swoje umiejętności, ale także zyskałam pewność siebie. Z całego serca polecam tego nauczyciela każdemu, kto chce osiągnąć wybitne wyniki w matematyce!
17.07.2024, 11:45
5/5
Chciałabym podzielić się moimi wspaniałymi doświadczeniami z korepetytorem matematyki. Dzięki jego ogromnej wiedzy, cierpliwości i zaangażowaniu, udało mi się osiągnąć wynik 100% na maturze rozszerzonej z matematyki! Mateusz ma nie tylko doskonałą umiejętność przekazywania skomplikowanych zagadnień w sposób przystępny, ale także potrafi zmotywować do nauki i budować pewność siebie. Jego indywidualne podejście do ucznia oraz skuteczne metody nauczania są niezastąpione. Z pełnym przekonaniem polecam Mateusza każdemu, kto chce osiągnąć sukces w matematyce – to nauczyciel, który naprawdę potrafi zdziałać cuda!
31.05.2024, 10:33
5/5
Gorąco polecam :) Jedyna osoba która potrafi w jasny i prosty sposób przedstawić nawet najtrudniejsze zagadnienia
28.05.2024, 19:57
5/5
Chciałabym serdecznie polecić korepetycje z matematyki rozszerzonej. Dzięki pomocy udało mi się zdać maturę na 100%, a wszystko to dzięki niezwykłemu zaangażowaniu i profesjonalizmowi. Pan Mateusz jest nie tylko doskonałym nauczycielem, ale także wspaniałym mentorem. Jego zdolność do wyjaśniania skomplikowanych zagadnień w prosty i zrozumiały sposób sprawiła, że matematyka stała się dla mnie nie tylko łatwiejsza, ale i bardziej interesująca. Na każdych zajęciach otrzymywałam mnóstwo wartościowych materiałów, które pomagały mi lepiej zrozumieć i opanować trudne tematy. Co więcej, był zawsze miły, punktualny i niezwykle pomocny. Jego cenne rady i wskazówki były dla mnie nieocenione. Dzięki jego wsparciu i motywacji, zyskałam pewność siebie i wiarę we własne możliwości. Pan Mateusz potrafi skutecznie przygotować do egzaminów, ale również inspirować do samodzielnego myślenia i rozwijania pasji do matematyki. Jego indywidualne podejście do ucznia oraz cierpliwość sprawiają, że każda lekcja była wyjątkowo efektywna i przyjemna. Jeśli szukasz korepetytora, który pomoże Ci osiągnąć najwyższe wyniki z matematyki, gorąco polecam !!! Jego zaangażowanie, profesjonalizm i serdeczność sprawiły, że nauka stała się dla mnie prawdziwą przyjemnością. Dziękuję, jeszcze raz !
27.05.2024, 08:17
5/5
Gorąco polecam ; super podejście. Współpracowałem z panem przez 2 lata i uzyskałem wynik 98% z matury rozszerzonej;)
26.05.2024, 13:52
5/5
Chciałbym serdecznie polecić zajęcia z panem Mateuszem, który był moim korepetytorem z matematyki rozszerzonej. Dzięki jego profesjonalizmowi, zaangażowaniu i unikalnym metodom nauczania, udało mi się zdać maturę na 100%. Pan Mateusz wyróżnia się wyjątkową umiejętnością tłumaczenia nawet najbardziej skomplikowanych zagadnień w sposób jasny i zrozumiały. Jego cierpliwość oraz indywidualne podejście do ucznia sprawiają, że każda lekcja jest efektywna i motywująca. Regularne ćwiczenia, liczne przykłady oraz materiały dodatkowe, które otrzymywałem na zajęciach, pozwoliły mi zrozumieć i opanować materiał na poziomie zaawansowanym. Pan Mateusz nie tylko doskonale przygotowuje do egzaminów, ale także zaszczepia pasję do matematyki. Dzięki niemu nie tylko osiągnąłem najwyższe wyniki, ale również zyskałem pewność siebie i przekonanie, że jestem w stanie poradzić sobie z każdym matematycznym wyzwaniem. Polecam zajęcia z panem Mateuszem każdemu, kto pragnie osiągnąć sukces w matematyce. Jego pomoc była nieoceniona, a rezultaty mówią same za siebie. Dziękuję, panie Mateuszu, za cały poświęcony czas i wsparcie!
11.05.2024, 15:31
5/5
Pan Mateusz odegrał niezastąpioną rolę w moim przygotowaniu do matury z matematyki. Jego wyjątkowe umiejętności pedagogiczne i poświęcenie sprawiły, że osiągnąłem doskonały wynik. Dzięki niemu dostałem się na studia prawnicze, co było dla mnie ogromnym osiągnięciem i spełnieniem marzeń. Polecam go każdemu uczniowi, szukającemu wsparcia i profesjonalizmu w nauce matematyki!
06.05.2024, 15:09
5/5
Z pełnym przekonaniem mogę polecić korepetytora, który prowadzi zajęcia, na które uczęszcza moje dziecko od czterech lat. Jego zaangażowanie, profesjonalizm i umiejętność pracy z dziećmi są niezwykłe i niezmiennie imponujące. Od samego początku naszej współpracy zauważyłam, że korepetytor potrafi nawiązać doskonałą relację z moim dzieckiem, co w dużym stopniu ułatwia proces uczenia się. Jego cierpliwość i empatia sprawiają, że moje dziecko czuje się swobodnie i zmotywowane do nauki, co ma ogromne znaczenie dla osiągania sukcesów edukacyjnych. Korepetytor doskonale zna metody pracy z dziećmi i potrafi dostosować swój sposób nauczania do indywidualnych potrzeb i umiejętności ucznia. Dzięki temu, mój syn/córka nie tylko rozwija się intelektualnie, ale także zyskuje pewność siebie i umiejętność radzenia sobie z trudnościami. Jestem ogromnie wdzięczna za wkład korepetytora w rozwój mojego dziecka. Jego pasja do nauczania i poświęcenie sprawiają, że nauka staje się fascynującą przygodą, a osiągane przez niego/niej sukcesy dają motywację do dalszej pracy i rozwoju. Nie wyobrażam sobie lepszego korepetytora dla mojego dziecka.
04.05.2024, 10:39
5/5
Najlepsze zajęcia - dostałem się na prawo !!! :)
04.05.2024, 10:34
5/5
Gorąco polecam korepetytora matematyki rozszerzonej. Dzięki jego pomocy zdałem maturę na 100% i dostałem się na wymarzony uniwersytet. Profesjonalizm, cierpliwość i zaangażowanie sprawiły, że nauka stała się łatwiejsza i bardziej satysfakcjonująca. Dziękuję za nieocenioną pomoc!
02.05.2024, 12:46
5/5
Mam zaszczyt gorąco polecić Pana Mateusza jako wyjątkowego korepetytora matematyki rozszerzonej. Dzięki jego niezwykłej wiedzy, zaangażowaniu i profesjonalizmowi, zdałem maturę na 100% i dostałem się na wymarzony uniwersytet. Pan Mateusz nie tylko doskonale znał materiał, ale także potrafił go przekazać w sposób zrozumiały i przystępny. Jego cierpliwość i determinacja sprawiły, że każde zagadnienie stało się jasne i klarowne, a nawet najtrudniejsze problemy wydawały się łatwiejsze do rozwiązania. Jego zaangażowanie w moje osiągnięcia było inspirujące. Zawsze starał się znaleźć czas, aby odpowiedzieć na moje pytania, wyjaśnić trudne koncepcje i udzielić wsparcia nawet poza godzinami lekcyjnymi. Jego motywacja sprawiła, że nie tylko zdobyłem wymaganą wiedzę, ale także zyskałem pewność siebie i umiejętność radzenia sobie z wyzwaniami. Gorąco polecam Pana Mateusza wszystkim uczniom, którzy chcą osiągnąć sukces w nauce matematyki. Jego profesjonalizm, pasja i zaangażowanie są nie do przecenienia, a jego pomoc bezcenna. Dzięki niemu nie tylko zdałem maturę na najwyższym poziomie, ale także zdobyłem umiejętności, które będą mi towarzyszyć przez całe życie. Jeszcze raz serdecznie dziękuję Panu Mateuszowi za wszystko, co dla mnie zrobił.
30.04.2024, 08:06
5/5
Pan Mateusz był kluczowym czynnikiem w moim sukcesie na maturze z matematyki. Jego niezwykłe umiejętności nauczania oraz niezłomne wsparcie pomogły mi osiągnąć wynik, który umożliwił mi dostanie się na studia medyczne - mój wymarzony kierunek. Gorąco polecam jego profesjonalizm i zaangażowanie każdemu uczniowi, który pragnie osiągnąć sukces w nauce!
29.04.2024, 18:15
5/5
Gorąco Polecam :)
25.04.2024, 15:05
5/5
Pan Mateusz to niezwykły nauczyciel, któremu zawdzięczam ogromną część swojego sukcesu na maturze z matematyki rozszerzonej. Jego pasja do nauczania, głęboka wiedza i niezwykłe zaangażowanie sprawiły, że przygotowanie do egzaminu było nie tylko efektywne, ale także niezwykle inspirujące. Jego umiejętność tłumaczenia skomplikowanych zagadnień w sposób prosty i zrozumiały sprawiła, że nawet najtrudniejsze koncepcje stały się dla mnie klarowne. Ale to nie tylko o jego wiedzy chciałbym wspomnieć. Pan Mateusz był niezwykle cierpliwy i wyrozumiały, zawsze gotowy poświęcić dodatkowy czas i wysiłek, aby pomóc mi zrozumieć trudne tematy. Dzięki jego wsparciu i determinacji zdałem maturę z matematyki na najwyższym poziomie, a co więcej, dostałem się na studia medyczne - moje marzenie od dawna! To właśnie dzięki Panu Mateuszowi miałem pewność, że mam nie tylko solidne podstawy matematyczne, ale także pewność siebie, by podjąć wyzwanie studiów na uczelni medycznej. Jego wkład w mój sukces jest nie do przecenienia, a ja z całego serca polecam Pana Mateusza każdemu uczniowi, który pragnie osiągnąć wybitne wyniki w matematyce i nie tylko. To prawdziwy nauczyciel, który zmienia życie swoich uczniów!
25.04.2024, 14:52
5/5
Współpraca z panem Mateuszem jest po prostu niesamowita! Jego zaangażowanie, wiedza i umiejętność przekazywania informacji są absolutnie fenomenalne. Dzięki jego wsparciu, przygotowanie do matury z matematyki rozszerzonej było nie tylko efektywne, ale także ekscytujące i satysfakcjonujące. Pan Mateusz nie tylko wykazał się wiedzą merytoryczną, ale także potrafił dostosować swoje podejście do indywidualnych potrzeb ucznia. Jego cierpliwość, wyrozumiałość i umiejętność tłumaczenia trudnych zagadnień sprawiły, że nawet najbardziej złożone koncepcje stawały się zrozumiałe i przystępne. Dzięki Panu Mateuszowi zdanie matury z matematyki na 100% nie było jedynie marzeniem, ale rzeczywistością. Jego profesjonalizm i dedykacja zasługują na najwyższe uznanie, a moje sukcesy na egzaminie są bezpośrednim rezultatem jego wysiłku i wsparcia. Dziękuję Panu Mateuszowi za wszystko, co dla mnie zrobił. Jego wpływ na moją edukację i rozwój osobisty jest nieoceniony. Polecam go z całego serca każdemu, kto szuka wyjątkowego nauczyciela matematyki!

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.

2008-2013
Politechnika Wrocławska
studia jednolite magisterskie (stacjonarne)
Wydział Matematyki - Matematyka
Specjalizacja: Matematyka Teoretyczna
2024
Przygotowanie do Matury z Matematyki
Kużnia Matematyków
2024
Algebra Liniowa i Abstrakcyjna
Kużnia Matematyków
2024
Zaawansowana matematyka
Kużnia Matematyków
2023
Geometria Analityczna i Przestrzenna
Kużnia Matematyków
2022
Psychologia Edukacyjna dla Nauczycieli Matematyki
Kużnia Matematyków
2021
Metodyka Nauczania Matematyki w Szkole Średniej
Kużnia Matematyków
Ogłoszenie #60424
Dodano: 17.08.2023
Aktualizacja: 14.07.2024
Umów lekcję
Dziś
21 Lip
Jutro
22 Lip
Wt
23 Lip
Śr
24 Lip
Najbliższy termin: Dziś
17:35 17:40 17:45 17:50 17:55 18:00 18:05 18:10 18:15 18:20 18:25 18:30
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-

Lokalizacja

Uczę również

Średnie ceny korepetycji

© eKorki.pl 2004-2024