Przy kontakcie z Korepetytorem prosimy o powołanie się na serwis eKorki.pl. Dziękujemy!

Anuluj
Ocena: 5,0/5,0
110 zł
Na godzinę
darmowa lekcja próbna

Edu perfect - innowacyjne podejście do nauczania!

Problem z matematyką? Nauczyciel w szkole jest niesprawiedliwy? Nie wiesz od czego zacząć? Już nie musisz się o to martwić.

 

Pokażę Ci jak w krótkim czasie polepszyć swoje wyniki, zmienić myślenie na bardziej ścisłe i po prostu polubić matematykę! Wszyscy moi uczniowie z powodzeniem zdają egzaminy i osiągają zadowalające wyniki.

Nie martw się - nie jestem kolejnym nudnym nauczycielem! Gwarantuję Ci swobodną i koleżeńską atmosferę na zajęciach. Mam nowatorskie pomysły na naukę, również dla opornych, a takich było u mnie wielu.  Podpowiem Ci jak pracować w szkole, żeby nauczyciel zauważył, że się starasz!

Darmowe materiały dydaktyczne

Zawsze zapewniam materiały dydaktyczne dostosowane do aktualnego poziomu wiedzy oraz do zadań przerabianych w szkole. Nie obawiaj się - nie rzucę Cię na głęboką wodę. Na pierwszych zajęciach sprawdzimy gdzie leży Twój problem i od tego miejsca zaczniemy działać.

 

Plan do sukcesu

  • Sprawdzanie aktualnego poziomu wiedzy ucznia
  • Dopasowanie materiałów dydaktycznych         
  • Materiały utrwalające po każdej lekcji
  • Zrozumienie schematu zadań egzaminacyjnych
  • Praca nad bieżącym materiałem

Lekcja próbna

Nie kupuj kota w worku! Pierwsza lekcja 30 min. GRATIS!
 

Zajęcia stacjonarne na terenie Bydgoszczy

Prowadzę zajęcia stacjonarne na terenie Bydgoszczy u siebie w mieszkaniu na osiedlu Bielawy.
 

Zajęcia online - wygoda i efektywność!

Zajęcia są prowadzone również w trybie zdalnym. Przez nieefektywną naukę zdalną w szkole wiele uczniów jest do tej formy zajęć bardzo zniechęconych. Dlatego proponuję zacząć naszą współpracę od lekcji próbnej -  zapewniam Cię - nie zawiedziesz się!

Jedyne, czego potrzebujecie to komputer, słuchawki z mikrofonem i dostęp do Internetu. Zajęcia odbywają się na interaktywnej tablicy, do której otrzymujecie bezterminowy dostęp. Na tablicy rozwiązujemy zadania, tak samo jak na kartce, można dodatkowo wklejać materiały, notatki, odnośniki. Polecam wszystkim ceniącym sobie czas i wygodę! 

W pakiecie taniej!

Masz kolegę który również potrzebuje pomocy? Zapraszam razem! Praca w małej grupie zapewnia wiele korzyści. Wspólna praca nad problemem, wspólne utrwalanie materiału jest dla wielu bardziej przyjemne niż zajęcia indywidualne.

 

Kilka słów o mnie

Moja przygoda z tym przedmiotem zaczęła się w liceum dopiero wówczas, kiedy zaczęłam rozumieć matematyczne zależności.  ROZUMIEĆ=LUBIĆ.

Zdobyłam tytuł inżyniera magistra na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym w Bydgoszczy, na kierunku Inżynierii Biomedycznej. Tam przez lata zmagałam się z matematyką wyższą.Od ponad siedmiu lat z powodzeniem udzielam indywidualnych i grupowych korepetycji z matematyki na poziomie szkoły podstawowej i średniej. Mam doświadczenie w pracy z trudnymi dziećmi. Jestem osobą cierpliwą - doskonale wiem, że szybkość przyswajania wiedzy jest u każdego sprawą indywidualną. Moją największą motywacją do pracy są Wasze poprawione oceny i wyniki egzaminów.

Pasja do nauczania sprawiła, że w 2020 założyłam firmę korepetytorską Edu Perfect Korepetycje. 

 

INFORMACJE

Cena dla 1 osoby:
-110 zł /os / 50 min

Cena dla 2 osób:
-60 zł/os/ 50 min

Cena dla 3 osób:
-50 zł/os/ 50min


!!!  Prowadzę legalnie działającą działalność gospodarczą , na życzenie wystawiam faktury.

.

KONTAKT   :

tel.: 570 559 655
Facebook: Edu Perfect Korepetycje

Serdecznie zapraszam!

Zakres
Pomoc w pracach pisemnych Nauczanie przedszkolne Szkoła podstawowa Gimnazjum Liceum Przygotowania do matury Przygotowania do studiów Dorośli
Doświadczenie
Certyfikat Zweryfikowane umiejętności Korepetytora
Absolwent wyższej uczelni Wyższe magisterskie Staż korepetytora: 11 lat
Dostępność w tygodniu
Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota, Niedziela
Opinie
13.04.2024, 21:15
5/5
Dużo kluczowej wiedzy! Mam wrażenie, że Pani Ania traktuje każdego swojego ucznia w mega indywidualny sposób. Zajęcia prowadzone są bardzo ciekawie, w przyjemnej atmosferze.
10.04.2024, 17:07
5/5
Jeśli chcesz zdać Maturę lub Egzamin 8 klasy polecam zapisać się na korepetycje do pani Ani umie bardzo dobrze wytłumaczyć materiał , profesjonalnie podchodzi do każdego ucznia indywidualnie, przygotowuje indywidualne pomoce naukowe pod program ucznia i tłumaczy zagadnienia z matematyki tak aby każdy nawet najsłabszy uczeń zrozumiał Matematykę gorąco polecam warto zapisz się jak najszybciej !!!
20.02.2024, 21:15
5/5
Bardzo polecam, syn wyszedł z zagrożenia w miesiąc. Praca była intensywna, ale efekt jest widoczny w dzienniku. Będziemy kontynuować współpracę do matury. Polecam!:)
23.04.2021, 09:16
5/5
Jestem bardzo zadowolona z zajęć z panią Anią. Jeszcze do niedawna córka była zagrożona z matematyki, teraz wychodzi na 3,4, niemożliwe stało się możliwym. Najbardziej podobają się córce nietypowe metody nauki, kolorowe notatki, zadania domowe z życia wzięte, które chce się odrabiać. Po każdej lekcji dostajemy plik z całą lekcją, bardzo estetycznie to wygląda. Myślałam, że matematyka i Asia nigdy się nie polubią, a jednak, dzięki pani Ani się to stało. Polecam z całego serca :)
05.04.2021, 22:53
5/5
Super prowadzone zajęcia ! Syn w końcu zaczął rozumieć matematykę. Poprawił oceny już o 2 stopnie. Kto wie może pokusi się o piątkę :) Gorąco polecam.
25.02.2021, 00:49
5/5
Córka poprawiła oceny z dwójek na czwórki, ma bardzo dobry kontakt z Panią Ania, dzięki czemu z chęcią chodzi na zajęcia, jesteśmy bardzo zadowoleni i będziemy polecać.
25.02.2021, 00:41
5/5
Bardzo konkretne zajęcia, lekcje przemyślane i dopasowane do poziomu, a tego bałam się najbardziej! W końcu wychodzę na prostą z matmą! Dziękuję <3
Aurelia
[5.173.***.***] 22.12.2020, 20:42
5/5
Przygotowała mnie do egzaminu jak nikt inny. Dzięki niej zdałam go na prawie 100%! Ma świetne podejście do ucznia, w ogóle nie czułam się jak na lekcjach. Polecam serdecznie!!!
MARTA
[46.204.***.***] 22.12.2020, 18:00
5/5
Polecam z całego serca. Pani Ania oprócz wiedzy ma ogrooooooomne zasoby cierpliwości.
Marzena
[81.219.***.***] 20.12.2020, 17:39
5/5
Ogromnym plusem korepetycji udzielanych przez Annę jest pokazanie gdzie w codziennym życiu znajdują zastosowanie zależności i treści matematyczne. To otwiera uczniom oczy i umysły. Jest cierpliwa. Dokładnie tłumaczy materiał. Potrafi nawiązać świetny kontakt z uczniem. Polecam z czystym sumieniem!
Kasia
[89.64.***.***] 19.12.2020, 00:17
5/5
Pani Ania jest bardzo wyrozumiałą i cierpliwą nauczycielką. Zdecydowanie polecam dla najbardziej opornych uczniów!

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.

Certyfikat Zweryfikowane wykształcenie Korepetytora
2013-2021
Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy
studia magisterskie uzupełniające (stacjonarne)
Inżynierii Mechanicznej - Inżynieria Biomedyczna
Specjalizacja: Inżynieria Telemedyczna
Ogłoszenie #53040
Dodano: 30.04.2020
Aktualizacja: 14.04.2024
Umów lekcję
Dziś
20 Cze
Jutro
21 Cze
Sb
22 Cze
Nd
23 Cze
Ten korepetytor nie udostępnił kalendarza

Lokalizacja

Średnie ceny korepetycji

© eKorki.pl 2004-2024