Przy kontakcie z Korepetytorem prosimy o powołanie się na serwis eKorki.pl. Dziękujemy!

Anuluj
Ocena: 5,0/5,0
75 zł
Na godzinęOBEJRZYJ NASZ FILM I ZOBACZ JAK UCZYMY! Profesjonalne korepetycje - stacjonarnie i ONLINE. Zaufaj sprawdzonej marce! Kadra z wieloletnim doświadczeniem, autorski program nauczania, ponad 1700 zadowolonych uczniów, matura polska i międzynarodowa, 13 lat doświadczenia, termin dopasowany do potrzeb ucznia, miła atmosfera. Strona internetowa: www.fosterhigh.pl, Telefon: 577 990 660.

# FOSTER HIGH W SKRÓCIE

 • korepetycje, kursy maturalne i egzamin ósmoklasisty
 • podstawówka, liceum i studia
 • stacjonarnie i online
 • autorski program nauczania matematyki - Foster Book
 • 13 lat doświadczenia
 • ponad 2000 zadowolonych uczniów
 • matura polska i międzynarodowa ( IB )
 • termin dopasowany do potrzeb ucznia
 • lekcje w  centrum miasta lub online
 • indywidualnie lub w małych grupach
 • możliwość wyboru nauczyciela
 • zapewniamy zdrowe przekąski

Zapraszamy na naszą stronę internetową www.fosterhigh.pl

Z kolei jeśli chcesz zobaczyć jak to wygląda od środka, zapraszamy na naszego Facebooka - www.fb.com/foshigh


Zobacz jak pracujemy stacjonarnie:


Zobacz jak pracujemy online:

 

# AUTORSKI PROGRAM NAUCZANIA

 

W celu osiągania maksymalnej skuteczności naszych lekcji, w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie w nauczaniu indywidualnym, przygotowaliśmy własne zbiory zadań, znane jako Foster Booki . Starannie przeanalizowaliśmy materiał ze wszystkich klas i stworzyliśmy optymalny program nauczania zarówno dla programu matury polskiej jak i międzynarodowej, oraz oddzielne zestawy dla uczniów poznających dopiero materiał i tych, którzy chcą przygotować się do egzaminu maturalnego. Nasze zbiory zadań stworzone zostały stricte z myślą o korepetycjach, dlatego zadania w każdym dziale podzielone są na dwie sekcje – do pracy z nauczycielem na zajęciach oraz na pracę domową.

 

Foster Booki do nauki bieżącej zaczynają się od najprostszych poleceń, aby ułatwić uczniom przyswojenie nowego materiału, zaś kończą się na zadaniach średnio trudnych i trudnych.

 

Nasze kursy maturalne natomiast napisane zostały przy założeniu, że uczeń zna już materiał poszczególnych działów i zawierają tylko zadania średnio trudne, trudne i bardzo trudne, w celu maksymalizowania wyników naszych uczniów na maturze. Kursy maturalne zostały również tak ułożone, aby zadania z kolejnych działów sprawdzały również wiedzę z działów poprzednich tak aby stale ćwiczyć całość wymaganego materiału.

 

Dla klas polskich Foster Booki przygotowane zostały dla poziomów:
•    podstawowego
•    rozszerzonego

 

Dla klas IB Foster Booki przygotowane zostały dla poziomów :
•    Analysis and Approaches HL (AA HL)
•    Analysis and Approaches SL  (AA SL)
•    Applications and Interpretation HL (AI HL)
•    Applications and Interpretation SL  (AI SL)

 

# ONLINE
 

Wszyscy nauczyciele Foster High są wyposażeni w odpowiedni sprzęt (przede wszystkim w tablety graficzne) i oprogramowanie potrzebne do prowadzenia skutecznych lekcji online oraz zostali w tym celu przeszkoleni. W okresie kwarantanny realizowaliśmy kilkaset lekcji online tygodniowo. Wszyscy uczniowie, którzy z powodu pandemii przeszli z lekcji stacjonarnych na lekcje online, byli z tych lekcji równie zadowoleni.

 

#KTO CIĘ BĘDZIE UCZYŁ?

 

Nasza kadra to ludzie z bogatym doświadczeniem w dziedzinie udzielania korepetycji. W zespole posiadamy wykładowców znanych polskich uczelni, ich absolwentów oraz studentów kierunków ścisłych. Każdy z nas wprowadza na zajęciach przyjazną atmosferę, dzięki czemu będziesz się czuł swobodnie. Cechuje nas indywidualne podejście do każdego ucznia -  dopasujemy prowadzącego specjalnie do Twoich potrzeb.

 

# GDZIE SIĘ WIDZIMY?
 

 • Koszykowa 82B/49 (centrum Warszawy)
 • Online
 

# ILE TO KOSZTUJE?


Ceny *cyklicznych lekcji stacjonarnych 120-min:

1-os.   200 (PL)   250 (IB / Studenci / Olimpiady)
2-os.   130 (PL)   170 (IB / Studenci / Olimpiady)
3-os.   110 (PL)   140 (IB / Studenci / Olimpiady)

 

Ceny *cyklicznych lekcji online 120-min:

1-os.   170 (PL)   220 (IB / Studenci / Olimpiady)
2-os.   110 (PL)   150 (IB / Studenci / Olimpiady)
3-os.   90   (PL)   120 (IB / Studenci / Olimpiady)


*Lekcje cykliczne, czyli odbywające się co najmniej raz w tygodniu. Cena lekcji niecyklicznej jest wyższa o 30 zł.

Odwiedź nas na naszej stronie internetowej - www.fosterhigh.pl

Na naszej stronie internetowej znajdziesz również możliwość zapisania się na zajęcia za pomocą formularza kontaktowego.

Masz pytania, chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Foster High
tel. 577 990 660

 

Wolisz napisać wiadomość?
messenger: https://m.me/foshigh


# OPINIE
 

Konto na portalu ekorki.pl zostało założone niedawno, z czego wynika mała liczba komentarzy - aby zobaczyć wszystkie opinie o nas, zapraszamy na nasze oficjalne konto Google.

Zachęcamy również do przeczytania  recenzji o naszej firmie na facebooku.

Zakres
Pomoc w pracach pisemnych
Dostępność w tygodniu
Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota, Niedziela
Opinie
27.05.2021, 10:03
5/5
Szkoła na najwyższym poziomie, lekcje prowadzone są w genialny sposób i każdy jest w stanie zrozumieć dany temat w zależności od przedmiotu. Uczęszczałem do tej szkoły przez 3 lata, bo sposób prowadzenia lekcji matematyki w szkole mi nie odpowiadał, bardzo nie lubiłem się z tym przedmiotem. Po mojej trzykrornej podróży Ziemii wokół Słońca polubiłem matematykę do tego stopnia, że będąc w klasie maturalnej rozwiązywałem arkusze dla rozluźnienia głowy od innych przedmiotów, które również lubiłem, no ale wiadomo każdy się kiedyś męczy. Osobiście polecam Konrada. Praca z nim to czysta przyjemność, atmosfera na lekcjach była cudowna, a z zajęć wynosisz nie dość, że dobry humor, to jeszcze trybiki matematyczne zaczynają działać w odpowiedni sposób.
19.05.2021, 20:34
5/5
Korepetycje na bardzo wysokim poziomie ((; Ucząc się tylko na nich spokojnie zdałam maturę
Patrycja
[5.173.***.***] 14.12.2020, 18:19
5/5
Z całego serca polecam! Przede wszystkim profesjonalne podejście do ucznia oraz miła atmosfera. Nawet najtrudniejsze tematy po takich korepetycjach wydają się być jak bułka z masłem ;)
Julia
[5.173.***.***] 26.10.2020, 01:12
5/5
Moja przygoda z Foster High zaczęła się rok temu we wrześniu - byłam uczennicą 3 klasy liceum przygotowującą się do matury - najważniejszego egzaminu w moim życiu, który spędzał mi sen z powiek(w szczególności matematyka). Na początku uczęszczałam na zajęcia do biura w centrum miasta, a od ogłoszenia pandemii i zamknięcia szkół, uczyłam się matematyki ONLINE. Uważam, że zajęcia zdalne są sto razy lepsze!! Oszczędziłam czas na dojazdy, do tego miałam wszystkie, przejrzyste notatki w formie pdf, do których mogłam w każdej chwili zajrzeć lub je wydrukować. Przerobiłam cały kurs maturalny, a w ostatnich miesiącach przed maturą przerabialiśmy arkusze jako sprawdzenie mojej wiedzy i doszlifowanie jej. Jestem niesamowicie zadowolona, bo udało mi się napisać maturę na 96 %, gdzie bez korepetycji w Foster, chciałam tylko uzyskać wynik pozytywny. Serdecznie polecam!
Gabriela
[137.204.***.***] 23.10.2020, 17:34
5/5
Jestem maturzystką IB z tego roku, do Foster chodziłam od października 2019. Początkowo nie do końca przypasował mi mój nauczyciel, ale nim zdążyłam to zgłosić zaproponowano mi nowego, który świetnie przygotował mnie do matury przerabiając cały kurs z matematyki w 4 miesiące. Czułam się bardzo dobrze przygotowana do matury i zdałam ją ostatecznie na 6, choć w tym roku nie było egzaminów IB i zdawaliśmy na podstawie internali. Internal też pomogli mi napisać :) Po 16 marca, gdy zamknięto szkoły wszystkie lekcje miałam online, były przeprowadzone w bardzo sprawny, efektywny sposób, tak ze niemal nie odczułam różnicy. Serdecznie polecam!
Halina
[89.72.***.***] 22.10.2020, 23:06
5/5
Ubiegły rok szkolny był dość ciężki pod względem edukacji biorąc pod uwagę pandemię i zdalne nauczanie w szkole, dla nas rodziców, którzy chcieliby, żeby ich dzieci napisały jak najlepiej testy maturalne, jak i dla samych uczniów. Korepetycje online w Foster High pozwoliły mojej córce bezproblemowo napisać maturę z matematyki na 96%. Czuła się pewnie po przerobieniu Kursu maturalnego, którego autorami są sami nauczyciele uczący w Foster. Nigdy też nie sądziłam, że zajęcia online mogą być tak efektywne - korepetytor i uczeń pracują w czasie rzeczywistym na tablicy zdalnej, pisząc po niej przy użyciu pomocy dydaktycznych - tabletów graficznych z rysikami, które są podłączone do komputerów. Praca jaką wykonują jest identyczna, jak ta, kiedy dziecko miałoby uczęszczać na zajęcia stacjonarne. Serdecznie polecam tę szkołę!
Weronika
[77.114.***.***] 20.10.2020, 13:50
5/5
Jestem rodzicem dziecka- 6-klasisty które od dwóch lat korzysta z nauki zdalnej w Foster High. Jestem bardzo zadowolona zarówno z podejścia korepetytora jak i wyników w szkole. Mój syn w krótkim czasie nadrobił wszystkie zaległości i co więcej rozwinął swoje zainteresowania. Obecnie bardzo lubi matematykę i radzi sobie świetnie na lekcjach w szkole. Polecam gorąco!!
Agnieszka
[188.127.***.***] 16.10.2020, 12:37
5/5
Do Foster High chodziłam przez 2 lata i spotkałam tam jednych z najlepszych nauczycieli w swojej dotychczasowej edukacji. Zajęcia miałam z trzema nauczycielami. Maciek przedstawił mi w łatwy sposób podstawy matematyki, Marcin wytłumaczył mi trudne zagadnienia, a Michał zbierał wiadomości w jedną całość i dopracował ze mną szczegóły. Zdawałam maturę w 2020 roku, więc kilka miesięcy przed egzaminami przeniesiono nauczanie na platformy internetowe. Dla mnie ta sytuacja nie była nowa i bardzo stresująca, ponieważ zdjęcia online miałam już wcześniej w FH i były równie wartościowe jak stacjonarne. Ostatecznie maturę z matematyki na poziomie podstawowym zdałam na 88%, a rozszerzenie na 56%. Wysłano około minuty temu Jednak liczyłam na więcej, ale pomimo wszystko jestem bardzo zadowolona z wyniku.
Ogłoszenie #53061
Dodano: 14.05.2020
Aktualizacja: 01.09.2021
Umów lekcję
Dziś
26 Maj
Jutro
27 Maj
Sb
28 Maj
Nd
29 Maj
Ten korepetytor nie udostępnił kalendarza

Lokalizacja

 • Warszawa woj. mazowieckie
 • Miejsce korepetycji: u korepetytora / online

Średnie ceny korepetycji

© eKorki.pl 2004-2022
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Zapoznaj się z naszą polityką plików cookies.
Akceptuję politykę plików cookies