Przy kontakcie z Korepetytorem prosimy o powołanie się na serwis eKorki.pl. Dziękujemy!

Anuluj
Ocena: 5,0/5,0
12 zł
Na godzinę

**Kurs Rozszerzony XXL 140h lub Podstawowy 60h
**MATEMATYKA

**Obejrzyj lekcję DEMO


1. KURS ROZSZERZONY XXL 140h (poziom rozszerzony)

 • 140 godzin zajęć
 • 60 godzin spotkań z nauczycielem na żywo (Zoom) - spotkania raz w tygodniu po 2h 
 • 60 godzin wykładów (filmy) 
 • 16 godzin warsztatów (filmy)
 • 4 godziny matura próbna (arkusz autorski + omówienie na filmie)
 • 18 osób w grupie
 • 1 test wstępny
 • 5 testów sprawdzających
 • 28 wejściówek
 • materiały (wykłady + zadania + testy)


Rozpoczęcie zajęć: październik 2022
Cena kursu: 1680 zł

2. KURS PODSTAWOWY 60h (poziom podstawowy)

 • 60 godzin zajęć
 • 40 godzin spotkań z nauczycielem na żywo (Zoom) - spotkania raz w tygodniu po 2h 
 • 20 godzin wykładów (filmy) 
 • 18 osób w grupie
 • 1 test wstępny
 • 3 testy sprawdzające
 • materiały (wykłady + zadania + testy)

Rozpoczęcie zajęć: październik 2022
Cena kursu: 820 złNa naszych kursach ON-line gwarantujemy:

 • Zajęcia na żywo z nauczycielami – masz bezpośredni kontakt z wykładowcą.
 • Jedyna taka kadra – masz zajęcia z najlepszymi nauczycielami i doświadczonymi egzaminatorami.
 • Każde spotkanie na żywo jest nagrywane i udostępniane Uczniom po zajęciach - możesz wrócić do lekcji w dowolnym czasie, nawet jeżeli z powodu choroby nie mogłeś uczestniczyć w zajęciach na żywo.
 • Materiały i filmy z wykładami udostępniane tydzień przed spotkaniem na żywo – masz czas, aby dobrze przygotować się do kolejnych zajęć.
 • Filmy z wykładami – możesz je oglądać w dowolnym czasie, dowolną ilość razy.
 • Wykłady i spotkania prowadzone są zgodnie z harmonogramem – Twoja nauka jest systematyczna i uporządkowana.
 • Spotkania on-line w grupach do 18 osób – możesz czynnie brać udział w zajęciach, nauczyciel ma dla Ciebie czas.
 • Kontakt z nauczycielem również przez e-dziennik – pomożemy, jeżeli masz problem z zadaniem lub nie rozumiesz teorii.
 • Test wstępny, testy sprawdzające i wejściówki – motywują do nauki i pozwalają Ci sprawdzać Twoje postępy w nauce.
 • Testy i warsztaty są omówione w dodatkowych materiałach filmowych - możesz wrócić do nich w dowolnym czasie.
 • E-dziennik – kontakt z wykładowcami, dostęp do wykładów i warsztatów, frekwencja na zajęciach, oceny z testów, indywidualne konto Rodzica i Ucznia.
 • Elastyczny czas zajęć – możesz wybrać dogodny dla Ciebie termin spotkań.
 • Nie marnujesz czasu na dojazdy.
 • Przyjazna atmosfera
 • Nasze kursy mają fenomenalne opinie! Uczniowie nas polecają.


Organizacja naszych kursów ON-line:

 • Zajęcia zgodnie z harmonogramem kursu – systematyczna nauka, uporządkowanie wiedzy
 • Część teoretyczna – wykłady w formie filmów, z bardzo dokładnym, obrazowym tłumaczeniem materiału i z przykładowymi zadaniami. Wykład i materiały do tematu (teoria, zadania, testy) udostępniane na tydzień przed spotkaniem na żywo.
 • Część praktyczna – cotygodniowe spotkania na żywo ON-line w grupach do 18 osób. Zaczynamy 5-minutową wejściówką (Kurs Rozszerzony XXL i dla Drugoklasistów). Następnie nauczyciel krótko przypomina i podsumowuje teorię, kładąc nacisk na najważniejsze pod kątem egzaminu zagadnienia i problemy. Po teorii przechodzimy do zadań, których rozwiązanie omawiamy krok po kroku. Zestawy zadań przygotowane są w logicznym ciągu, umożliwiającym jak najlepsze zrozumienie omawianego tematu.
 • Spotkania na żywo są nagrywane i udostępniane grupie. Dzięki temu Uczeń może zawsze powrócić nie tylko do teorii (wykłady), ale również powtórzyć lekcje ON-line. Nawet jeżeli Uczeń z powodu choroby nie mógł uczestniczyć w zajęciach na żywo.
 • Dodatkowe godziny warsztatów (Kurs Rozszerzony XXL i dla Ósmoklasistów) – ćwiczenia arkuszy egzaminacyjnych, omówienie w formie materiałów filmowych.
Opinie o kursach Maturita:
 

 
 
Zakres
Doświadczenie
Certyfikat Zweryfikowane umiejętności Korepetytora
Nauczyciel liceum Wyższe magisterskie
Dostępność w tygodniu
Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota
Opinie
16.08.2022, 15:30
5/5
Po 2 latach studiowania postanowiłem spróbować podejść do matury z biologii i chemii jeszcze raz. Sam nigdy nie zmotywowałbym się tak, jak zrobiła to Maturita i uczący tam Nauczyciele♥ Dzięki nim udało się, w październiku zaczynam studia na GUMedzie. Kto się waha - nie ma na co czekać, polecam Maturitę każdemu, czy podchodzisz pierwszy raz, czy poprawiasz!
30.07.2022, 14:42
5/5
Według mnie najlepsze kursy maturalne online, masz kontakt z nauczycielem, zajecia na żywo, powtórki, sprawdziany, cały plan krok po kroku, mega motywacja. Brat był w Maturicie na stacjonarnych, były super, ale teraz ich online to jest sztos!
30.07.2022, 08:43
5/5
Bardzo serdecznie polecam kursy! Uczestniczyłam w kursie xxl z biologii i chemii i w kursie z matematyki podstawowej. Sam kurs jest bardzo ciekawie zaplanowany, bardzo cenne są wykłady, do których można zawsze wrócić, ale przede wszystkim dla mnie najcenniejsze były spotkania na żywo, ponieważ mnie osobiście niesamowicie motywowały. Świadomość lekcji na żywo, na których normalnie nauczyciele pytali, był normalny kontakt jak na zajęciach stacjonarnych - bardzo motywował. Kursy w Maturicie to był dla mnie strzał w dziesiątkę, takie kursy z samymi wykładami na pewno by mnie tak nie mobilizowały, odkładałabym chyba wszystko na później. A tutaj miałam plan, wiedziałam, że po prostu muszę obejrzeć wykład, muszę się przygotować, naprawdę super motywacja te zajęcia na żywo :) Bardzo mile je wspominam, trafiłam na wyjątkowo miłych i cierpliwych nauczycieli, ale myślę, że wszyscy wykładowcy są równie świetni. Polecam z całego serduszka, jeśli szukasz naprawdę dobrych kursów!
16.07.2022, 19:46
5/5
Wspaniałe kursy, dzięki którym właśnie dostałam się na moją wymarzoną medycynę z pierwszej listy! Kursy w Maturicie to najlepsze kursy do matury na ryku. Wiem, ponieważ to moje drugie podejście i miałam też wykupione inne. W ogóle nie ma porównania. Rzetelnie prowadzone wykłady, wspaniałe zajęcia na żywo gdzie zawsze o wszystko mogliśmy zapytać i zawsze dostaliśmy od razu odpowiedź. Najlepsze tłumaczenia z chemii a z biologii - w końcu ogarnęłam czasowniki operacyjne. Na samych zajęciach bardzo miła atmosfera, motywująca (wejściówki i odpytywania) ale i bardzo sympatyczna. Żałuję, że kursy się skończyły, bo chętnie wzięłabym udział w nich jeszcze raz. Ale za 3 lata na pewno zapisujemy do Maturity moją siostrę :) Jeśli ktoś się zastanawia - polecam!!!!
14.05.2022, 13:44
5/5
Polecam kursy w Maturicie! Wszystko dokładnie omówione, ze szczegółami, z naciskiem na formułowanie odpowiedzi. Wszystkie zagadnienia, które pojawiły się w arkuszu zostały omówione na kursie. Jestem bardzo wdzięczna za takie rzetelne przygotowanie, za tłuczenie do głów po kilka razy, aż do skutku. Nie wiem, czy ta matura była wyjątkowo łatwa, czy po prostu ja byłam przygotowana, ale na pewno bez Maturity nie napisałabym tak dobrze i z takim spokojem. Czekam na wyniki, ale wiem, że będzie wysoko. Jeszcze raz serdecznie dziękuję i polecam wszystkim, którzy chcą osiągnąć wysoki wynik.
15.01.2022, 21:45
5/5
Podmiotowe podejście do ucznia i rzetelne przekazywanie wiedzy w interesujący sposób. Bardzo mądre połączenie wiedzy teoretycznej przekazywanej w postaci filmów z zajęciami praktycznymi utrwalającymi zdobytą wiedzę. Polecam!
11.01.2022, 00:53
5/5
Świetnie przygotowane i przeprowadzone zajęcia, bardzo godne polecenia ;)
19.08.2021, 14:54
5/5
Polecam serdecznie, rzetelnie prowadzone zajęcia, super atmosfera!
Kuba
[31.11.***.***] 21.01.2021, 23:34
5/5
Uwielbiałem chodzić do Maturity! Mają naprawdę świetnych nauczycieli, z pasją, z podejściem do nas uczniów, umieją wytłumaczyć, a jak zadania się zrozumie to niezależnie od tego co dostaniemy na maturze, wszystko rozwiążemy! Przerobiliśmy na kursach cały materiał do matury, dokładne omówienie i mnóstwo zadanek. Moja siostra chodziła na kursy 8-klasistów i była również bardzo zadowolona. Oboje dostaliśmy się na wymarzoną medycynę i siostra do bardzo dobrego liceum, ZDECYDOWANIE POLECAM ;)
Joanna
[5.184.***.***] 19.01.2021, 22:42
5/5
Po kursach w Maturicie biologia 82%, chemia 90%. Połowa mojej grupy (lekarski w Bydgoszczy) była na Maturicie, więc co jeszcze dodać. Polecam!
Mateusz
[188.47.***.***] 14.01.2021, 18:13
5/5
Kursy bardzo dobre, wykładowcy potrafią przekazać wszystko w łatwy do zrozumienia sposób. Do tego z matematyki bardzo dużo zadań, wiadomo że swoje też trzeba w domu przeliczyć, ale po zajęciach już wiesz co i jak, więc potem to tylko trzaskanie żeby się wprawić. Polski - cudowna pani Myszkowska, z przyjemnością wróciłbym na kurs jeszcze raz. Znienawidzony polski staje się po prostu ciekawy, więc polecam zajęcia też szczególnie zatwardziałym ścisłowcom. Ogólna ocena 5!
Nina
[5.184.***.***] 13.01.2021, 16:02
5/5
Ciekawie prowadzone zajęcia, z przyjemnością uczestniczę w spotkaniach na Zoomie i naprawdę super też filmiki z wykładami. Jestem na biologii i chemii xxl i absolutnie nie żałuję wyboru. Polecam Maturitę wszystkim, nawet z dużymi zaległościami. Pozdrawiam, Nina :)
Klaudia
[188.47.***.***] 02.01.2021, 14:37
5/5
Super nauczyciele, zarówno pani Agata, która prowadzi wykłady, jak i pan Grzegorz, z którym mam zajęcia na zoomie. Cierpliwość wprost anielska :) I sam system nauki jest bardzo dopracowany, krok po kroku, wszystko super tłumaczone, naprawdę Maturita to pełen profesjonalizm. Polecam :)

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.

Certyfikat Zweryfikowane wykształcenie Korepetytora
2012-do dziś
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
studia doktoranckie (stacjonarne)
1996-do dziś
Gdański Uniwersytet Medyczny
studia jednolite magisterskie (stacjonarne)
1995-do dziś
Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
studia jednolite magisterskie (stacjonarne)
2008
Stopień awansu zawodowego nauczyciela dyplomowanego
Kujawsko-Pomorski Kurator Oświaty
2007
Szkolenie Pedagogiczno-etyczne dla nauczycieli
Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
2005
Egzaminator egzaminu maturalnego
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Gdańsku
2000
Kwalifikacje pedagogiczne
Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
Ogłoszenie #53865
Dodano: 29.12.2020
Aktualizacja: 14.08.2022
Umów lekcję
Dziś
5 Gru
Jutro
6 Gru
Śr
7 Gru
Cz
8 Gru
Ten korepetytor nie udostępnił kalendarza

Wideoprezentacja

Lokalizacja

 • Bydgoszcz woj. kujawsko-pomorskie
 • Miejsce korepetycji: online

Uczę również

Średnie ceny korepetycji

© eKorki.pl 2004-2022
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Zapoznaj się z naszą polityką plików cookies.
Akceptuję politykę plików cookies