Przy kontakcie z Korepetytorem prosimy o powołanie się na serwis eKorki.pl. Dziękujemy!

Anuluj
Ocena: 5,0/5,0
235 zł
Na godzinę

Dyskalkulia?
Rozglądanie się po klasie i nierozumienie o czym mówi nauczyciel?
Nauczyciel mnie nie lubi?
Duże braki?
Wszystko umiem w domu, ale z klasówek mam jedynki?
Wszystko umiem na korepetycjach ale w domu mi nie idzie?
Umiem na klasówkach, ale przy tablicy coś mnie blokuje?
Nauczyciel cały czas mnie odpytuje i chyba się uczepił?
Nie mam wyobraźni przestrzennej?
Nie rozumiem poleceń?
Aż na końcu...
Nauczyciel zmusza Cię do wycofania deklaracji maturalnej...

Jeśli cokolwiek pasuje do Ciebie, to oznacza, że mamy coś do nadrobienia :)

[*Moja lekcja=Cierpliwość+Wiedza+Skuteczność

Podczas zajęć uczeń otrzymuje książki/cwiczeniowki mojego autorstwa. Sa to pierwsze w Polsce cwiczeniowki dedykowane uczniom korzystajacym z korepetycji. Dzieki nim nie potrzebujemy tradycyjnego zeszytu do zajec, a nasza wiedza jest bardzo dobrze uporzadkowana. Książki zawierają mnóstwo zadań, wzorów i schematów opracowanych na podstawie mojego 13 letniego doświadczenia w pracy z uczniami. Dają warunki do większej i sprawniejszej pracy samodzielnej.*]

Zajęcia tylko indywidualne. Jedna osoba na jedną godzinę. Nie prowadzę zajęć dwuosobowych ani grupowych. Może inni korepetytorzy stosują tą metodę i jest to oczywiście bardziej dochodowe, ale mija się moim zdaniem z celem. Uczniowie w grupach zawsze wstydzą się powiedzieć, że mają problem z czymś banalnym jak ułamki czy minusy. Próbują zgadywać odpowiedzi i maskować swoje błędy. A nie o to chodzi, żeby uczeń dodatkowo stresował się na korepetycjach, tylko żeby przyszedł i otrzymał pomoc w każdej dziedzinie w jakiej ma problem, choćby było to dzielenie pisemne. Poza tym ciężko byłoby dobrać dwóch uczniów o takich samych potrzebach, a nauczanie jednego, gdy drugi robi zadania niestety przeszkadza w skupieniu tego drugiego.

Najlepsze materiały do nauki. NAGRODA NAJLEPSZEGO KOREPETYTORA! 100% zdawalność matury i egzaminów komisyjnych. Ósmoklasiści zawsze zadowoleni ze swoich osiągnięć na egzaminie. Docenione przez wiele szkół pomysły na tłumaczenie skomplikowanych wzorów.

Podczas mojej jednej godziny zrobisz dwa razy więcej niż u innych! Dlaczego? Ponieważ moje wieloletnie doświadczenie nie traci czasu na szukanie materiałów, zastanawianie się jak wytłumaczyć, szukanie w czym tkwi problem itd. Nie jestem studentką, która ,,dorabia sobie'' na korepetycjach, ponieważ jest dobra z matematyki. Bycie dobrym z matematyki, to jedynie 20% tego, co jest potrzebne, by być zawodowym korepetytorem. Należy mieć wypracowane i szybkie metody poszukiwania przyczyny nieradzenia sobie ucznia z matematyką, skuteczne metody przekazania wiedzy, bardzo dobrej jakości materiały (nie książki szkolne) i przede wszystkim podejście do ucznia, które sprawi, że zaufa i będzie z przyjemnością poszerzać swoją wiedzę i nie będzie bać się przyznać do błędów.

Założycielka jednej z największych stron o matematyce w Polsce z której skorzystało pół miliona osób z kraju i zagranicy! Po link zapraszam do wiadomości prywatnej: w ogłoszeniu nie mogę zawrzeć strony www ani adresu e-mail :)

Specjalizuję się w niesieniu pomocy uczniom, którzy potrzebują pomocy w roku szkolnym w szkole podstawowej, średniej, egzaminach komisyjnych szkoły podstawowej, średniej oraz maturze. Prowadzę cały wieloletni proces nauczania matematyki w szkołach z nauczaniem domowym.

 

Największą satysfakcję przynosi mi praca z bardzo trudnymi uczniami, którzy przychodzą zrezygnowani, po wielu nieudanych próbach sięgnięcia po pomoc u innych korepetytorów, pewni, że nauczyciel ich ,,nie lubi’‘. Uczę nie tylko do sprawdzianu. Uczę jak samemu czerpać wiedzę z książek, lekcji w szkole i tablic matematycznych. Tak, aby uczeń mógł jak najwięcej pracy wykonywać samodzielnie, aby dodatkowa lekcja nie była koniecznością w radzeniu sobie w szkole. Daję duużo motywacji i pokazuję, że nauczyciel, matematyka i nauka nie są takie straszne ;)

Od 13 lat udzielam korepetycji. Jest to mój zawód. Doskonale znam standardy nauczania, wymagania nauczycieli oraz kryteria ich oceniania. Mi wystarczy jedna lekcja, aby ocenić poziom ewentualnych braków, ilości czasu jaki jest potrzebny na ich nadrobienie oraz ocena dalszej nauki w danych warunkach.

Co do samej dyskalkulii. 7 lat temu poznałam pierwszą uczennicę ze stwierdzoną dyskalkulią. Była to dziewczynka, która nie była w stanie policzyć palców u rąk! nie była w stanie niczego dodać, ponieważ nie miała zielonego pojęcia o liczbach. To jest właśnie pierwotna dyskalkulia. Dziś jednak poradnie bardzo chętnie wydają opinię o dyskalkulii. W tym roku w lipcu wśród uczniów, które zapisało się do mnie na zajęcia, zgłosiło się do mnie 11 maturzystów, którzy długo chodzili na zajęcia do innych korepetytorów i tej matury nie zdały. Wszystkie oczywiście z dyskalkulią. Odbierając telefon w lipcu, pierwsze o co pytałam, to czy dziecko ma dyskalkulię. A przecież dyskalkulię ma około 2% dzieci na świecie! Dzieci z dyskalkulią często zapominają, mają określony czas skupienia (np. 40 min) i wiele innych ,,problemów’‘. Wszyscy uczniowie, którzy w sierpniu przychodzili na zajęcia mieli obowiązek przychodzenia na minimum dwugodzinne spotkania (ze względu na duży materiał i bardzo krótki czas na jego zrealizowanie). Uczniowie na koniec spotkania stwierdzali, że czas zleciał nie wiadomo kiedy :) Oczywiście wszystkie dzieci poprawiły maturę, jedno nawet na 72% (materiał z 3 lat nadrobiony w 2 miesiące przy 3 spotkaniach w tygodniu). Drodzy rodzice. Tu nie chodzi o dyskalkulię. Tu chodzi o to, że w szkołach jest ogrom materiału a mało godzin w szkole na jego zrealizowanie. Niektórzy nie nadążają. Nie można wszystkich dzieci na lekcji matematyki traktować tak samo. A niestety tak jest (są tego plusy i minusy). Jedno dziecko jest uzdolnione matematycznie a inne plastycznie lub w dziedzinie chemii. Te uzdolnione plastycznie potrzebuje dobrego wytłumaczenia i więcej czasu na matematykę z korepetytorem jak i w domu. To wszystko. Proszę nie dawać sobie wmówić, że dziecko jest gorsze i ma na to opinię z poradni. Jest lepsze w czymś innym. Ale jak odpowiednio długo potrenuje to może być mistrzem i matematyki (oczywiście raczej woli robić coś co lubi jak np. malowanie).
Matura to test, który jest identyczny dla dzieci z dyskalkulią jak i dzieci bez niej. Proszę nie dać się oszukać przez korepetytorów, którzy będą uczyć państwa dzieci i brać za to wynagrodzenie a efekt będzie marny. Oni będą tłumaczyć, że starają się jak mogą ale to wszystko przez tą dyskalkulię. Proszę wybierać korepetytora, który ma doświadczenie z dziećmi potrzebującymi korepetycji, a nie tylko takimi, z którymi pracuje się łatwo i tylko powtarzają z nimi materiały. Bo dziś korepetycje stały się ,,modne’‘ i chodzą na nie również dzieci, które ich wcale nie potrzebują. I dużo jest korepetytorów, którzy wolą uczyć takie dzieci, a takie z ,,dyskalkulią’‘ tyle, ile się da, bo przecież jest to dla nich zarobek. Nie marnujcie czasu swoich dzieci na korepetytorów, którzy nie uczą waszych dzieci dostatecznie dobrze. To jest duży błąd. Czas leci a szkoła nie czeka.

Obecnie istnieje możliwość zapisywania uczniów od 6 klasy szkoły podstawowej do klasy maturalnej. Napisałam w ciągu ,,covidowych'' wakacji ponad 80 ćwiczeniówek i nie udało mi się napisać ich dla klasy 5, 4 i mniejszych.
Przygotowuję do matury podstawowej (robienie arkuszy najlepszym, własnoręcznie zbudowanym systemem) oraz egzaminu ósmoklasisty. 100% zdawalność nawet w przypadkach, gdzie inni korepetytorzy rezygnują z udzielenia pomocy.
Uczę dzieci z dyskalkulią.
Podejmuję się pracy z uczniami niewidomymi

Ćwiczeniówki napisane są na podstawie
-książek do szkoły podstawowej (Matematyka z plusem, Matematyka z kluczem, Matematyka Wokół nas oraz Matematyka WSIP)
-książek do szkoły średniej (Nowa Era, PAZDRO, Oficyna Edukacyjna, GWO, Prosto do matury, Andrzej Kiełbasa)
- arkuszy maturalnych oraz 8-klasisty
- kartkówek i sprawdzianów, które przez 13 lat pracy widziałam we wszystkich szkołach
- kartkówek i sprawdzianów dostępnych w internecie (młodzi nauczyciele często pobierają materiały z internetu)
- STARYCH KSIĄŻEK- Starsi nauczyciele często nadal tworzą kartkówki i sprawdziany na podstawie starych książek niedostępnych już w sprzedaży. Stąd też częsta dysproporcja między materiałem w szkole a poleceniami na sprawdzianie.
Dlatego rozwiązywanie moich ćwiczeniówek, to pewność, że nie zostaniemy zaskoczeni zadaniami podczas egzaminu :)

Pracuję z uczniami na nauczaniu domowym. Jeśli są państwo zainteresowani odpowiedzią na pytania:
- Gdzie udać się po opinię o dyskalkulii?
- Jak mogę zapisać dziecko na nauczanie domowe i czy jest to korzystne dla dziecka?
- Jakie przysługują mi prawa mając dyskalkulię?
- Czy warto ubiegać się o orzeczenie dyskalkulii u mojego dzieckia?
- Co mogę zrobić, jeśli moje dziecko/ja jestem w klasie maturalnej i nauczyciel zmusza mnie do wycofania deklaracji maturalnej?
- Jak mogę sprawdzić kwalifikacje innego korepetytora?
Zapraszam do wysłania maila z zapytaniem na adres kinga (znak małpy) dyskalkulia.org


(matura i szkoła średnia poziom tylko podstawowy)

Arkadia, obok wyjścia z metra Dworzec Gdański
tel. 506411370 ;)

Zakres
Doświadczenie
Licencjat Staż korepetytora: 14 lat
Dostępność w tygodniu
Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek
Opinie
10.01.2022, 19:55
5/5
Bardzo mocno polecam Panią Kingę! Dzięki książkom jak i samym lekcjom udało mi się zrozumieć matematykę, a przed maturą czuję się spokojniejsza! Ania L
10.01.2022, 06:16
5/5
Lekcje u Pani Kingi są bardzo rzeczowe, konkretne, zrozumiałe. Pani Kinga jest świetnie do nich przygotowana. Można się uczyć matematyki bez stresu. Polecam, Łucja M.
07.01.2022, 16:02
5/5
Pani Kinga stworzyła własny program nauczania matematyki. Sposoby i pomysły p. Kingi pomagają zrozumieć matematykę i nawet ją polubić. Polecam. Tomek M
05.01.2022, 08:52
5/5
Po raz pierwszy moja córka czeka na lekcje matematyki. Jest bardzo zadowolona i już po kilku lekcjach widać postępy.
01.12.2021, 15:06
5/5
Polecam, pani Kinga jest bardzo konkretna i profesjonalna. Lekcje przebiegaja w milej atmosferze.
23.11.2021, 18:24
5/5
Córka jest bardzo zadowolona z korepetycji. Pani Kinga świetnie tłumaczy. Udostępnia również materiały z których łatwo się uczyć. Córka w krótkim okresie czasu poprawiła stopnie.
23.11.2021, 15:02
5/5
Pani Kinga to nasze wybawienie matematyczne! Dotarła do córki błyskawicznie i widzimy postępy z każdym tematem i tygodniem. Świetnie przygotowane materiały, wsparte filmikami usamodzielniły córkę w rozwiązywaniu działań. Wszystko okazuje się proste i zrozumiałe. Wspaniały korepetytor! Polecamy!
23.11.2021, 12:07
5/5
Z 2 na 5? To możliwe po lekcjach z Panią Kingą. Świetnie przygotowana do lekcji, bardzo dobra metoda nauczania, dodatkowe materiały, filmy, które dostaje się na zawsze i bardzo dobry sposób tłumaczenia - to w skrócie korki z matmy u Pani Kingi. Polecam w imieniu córki (klasa 8)
13.10.2021, 18:18
5/5
Pani Kinga ma tajemne moce sprawiające, ze córka która przez 4 i 5 klasę nie mogła spać przez matematykę, po dwóch godzinach u Pani Kingi powiedziała: „matematyka już nie jest dla mnie problemem” Oczywiście nie jest to problem, gdy jest Pani Kinga. Gdy córka z jakiegoś powodu opuści korepetycje to wynik na klasówce oscyluje w okolicach 30%, gdy chodzi na korepetycje regularnie osiąga 100% oraz robi tzw zadania z gwiazdką To jest jest inny poziom nauczania matematyki, tłumaczenia trudności i zawsze optymistycznego podejścia do ucznia. Przed zapisaniem się na lekcje warto umówić się na telefon i z nią porozmawiać, by zrozumieć system w którym pracuje. Ma przygotowane tez swoje podreczniki/ćwiczeniowki na których pracuje i które dzieci dostają przed rozpoczęciem zajęć u niej. Zadaje prace domowe! Ja żałuje, ze nigdy nie trafiłam na taką nauczycielkę, może bym umiała więcej niż korzystanie z kalkulatora :-)
09.10.2021, 19:15
5/5
Jest zadowolona ze współpracy z p. Kingą, zdecydowanie polecam (szkoła podstawowa, 7 klasa)
06.10.2021, 20:06
5/5
Jestem bardzo zadowolona z lekcji. Naprawdę fachowe przygotowanie do matury oraz profesjonalnie prowadzone zajęcia. Dzięki wspólnej pracy z Pania Kingą polubiłam matematykę! :)
29.09.2021, 18:39
5/5
Pani Kinga tłumaczy wszystko zrozumiale. Wysyła filmy, które też pomagają zrozumieć temat. Nagrania można odtworzć w dowolnej chwili, niezliczoną ilość razy. Polecam!
29.09.2021, 18:38
5/5
Bardzo polecam. Pani Kinga przygotowała idealnie mojego starszego syna do matury. Matura zdana bez problemów. Teraz udziela korepetycji młodszemu. Poleciłam wielu znajomym. Wszyscy zachwyceni metodami i podejściem Pani Kingi. Są to korepetycje jakich szukacie.
15.09.2021, 22:19
5/5
Pani Kinga prowadzi lekcje bardzo dobrze, jest zawsze przygotowana i wysyła materiały do samodzielnej pracy. Lekcje są bardzo przyjemne.
15.09.2021, 22:16
5/5
Dobrze tłumaczone treści i ciekawie prowadzone zajęcia z użyciem materiałów, polecam
15.09.2021, 22:10
5/5
Bardzo polecam. Świetne przygotowanie do matury.
15.09.2021, 22:04
5/5
Pani Kinga jest osobą z ogromną wiedzą i z jeszcze większą dozą cierpliwości. Każda lekcja to zwykła przyjemność. Bardzo polecam
15.09.2021, 21:54
5/5
Zdecydowanie polecam, chodzę do pani Kingi od trzech lat i czuję się bardzo dobrze przygotowana do matury
01.02.2021, 18:11
5/5
polecam bardzo

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.

Ogłoszenie #54138
Dodano: 01.02.2021
Aktualizacja: 03.11.2021
Umów lekcję
Dziś
25 Sty
Jutro
26 Sty
Cz
27 Sty
Pt
28 Sty
Ten korepetytor nie udostępnił kalendarza

Lokalizacja

  • Warszawa woj. mazowieckie
  • Miejsce korepetycji: u korepetytora / online

Średnie ceny korepetycji

© eKorki.pl 2004-2022
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Zapoznaj się z naszą polityką plików cookies.
Akceptuję politykę plików cookies