Przy kontakcie z Korepetytorem prosimy o powołanie się na serwis eKorki.pl. Dziękujemy!

Anuluj
Ocena: 5,0/5,0
120 zł
Na godzinę
Mierzysz się z barierą językową i podczas mówienia po angielsku towarzyszy Ci lęk? Czujesz, że Twoja bierna znajomość języka jest OK, ale kiedy masz się odezwać tracisz grunt pod nogami?

Potrzebujesz odświeżyć swój angielski i rozgadać się przed wyjazdem, żeby bez stresu cieszyć się wakacjami?

Szukasz pracy i czekają Cię rozmowy kwalifikacyjne w języku angielskim? Potrzebujesz rozeznać się nieco w Business English?

Chcesz w końcu raz a dobrze ogarnąć angielskie czasy i tryby warunkowe? (Tak, to naprawdę możliwe!) 

Zapraszam na szyte na miarę profesjonalne lekcje angielskiego online!

Oferuję zajęcia w przyjaznej atmosferze, indywidualnie dopasowane do potrzeb każdego kursanta. Zapewniam wszystkie materiały oraz wsparcie między lekcjami. Dzięki naszej wspólnej pracy nabierzesz pewności siebie i przełamiesz barierę językową, a mówienie po angielsku zacznie sprawiać Ci przyjemność! :) Przekonasz się, że nauka gramatyki nie musi być nudna, oswoisz się z różnymi akcentami oraz nauczysz słownictwa korzystając z bardzo różnorodnych materiałów.

Jestem filologiem angielskim z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu młodzieży i osób dorosłych na różnych poziomach zaawansowania.
Wychodząc z założenia, że człowiek uczy się przez całe życie, a język się zmienia, wciąż się szkolę i doskonalę swój warsztat. Inwestuję w dobre jakościowo materiały. Mam ciągły kontakt z językiem (podczas wyjazdów do krajów anglojęzycznych i na co dzień w życiu prywatnym). Sama od wielu lat uczę się języków, dlatego rozumiem z jakimi trudnościami mogą zmagać się moi kursanci.
Nauka i nauczanie języków to moja pasja, a obserwowanie rozwoju moich uczniów sprawia mi ogromną przyjemność. 

Prowadzę legalną działalność i wystawiam faktury.

Zajęcia indywidualne:
120 zł/60 min 
100 zł/45 min

Zajęcia w parach: 75 zł/60 min od osoby
Zajęcia w mini grupach: szczegóły do ustalenia.
Lekcja próbna 80 zł!
Zakres
Gimnazjum Liceum Przygotowania do matury Przygotowania do studiów Studia Dorośli
Doświadczenie
Wyższe magisterskie
Dostępność w tygodniu
Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek
Opinie
23.01.2024, 22:55
5/5
Serdecznie polecam Olę. Zna się na swojej pracy i juz od pierwszej lekcji widać, że ma dużą wiedzę i doświadczenie. Ola jest nieoceniającą, zabawną i życzliwą osobą, dlatego miło spotykać się na zajęcia. Mogę śmiało powiedzieć, że ma wielką pasję do nauki angielskiego. A do każdej lekcji podchodzi z bardzo indywidualnym podejściem, które skutkuje rewelacyjnymi efektami w nauce.
21.10.2023, 21:43
5/5
Serdecznie polecam Ole po trzech latach wspólnych zajęć! Lekcje zawsze są dobrze zorganizowane, a Ola przygotowana i profesjonalna! Na zajęciach korzystamy z filmików, gier, quizów oraz rozmawiamy na różne tematy. Gdy potrzebuję omówić szczególne zagadnienia - Ola zawsze z uśmiechem przygotowuje do zajęć zarówno zadania jak i materiały oraz wszystko omawia dokładnie, aby temat nie był on dla mnie w żadnym stopniu problematyczny. Zajęcia w bardzo miłej i komfortowej atmosferze, która umożliwiła mi przełamanie wszelkich barier i wzniesienia mojego języka angielskiego na wyższy poziom. Teraz bez stresu pracuję i porozumiewam się z każdym poza granicami Polski:)
21.10.2023, 13:53
5/5
Serdecznie polecam Olę jako nauczycielkę! Do Oli trafiłem z polecenia (od dwóch osób!) po kilku latach braku nauki i przykładania się do angielskiego. Dzięki naszym lekcjom udało się przywrócić mój angielski na dobry poziom, dzięki któremu jestem w stanie pracować w zagranicznej, międzynarodowej firmie, gdzie angielski jest językiem wiodącym. Jeśli masz wątpliwości to się nie zastanawiaj i skontaktuj z Olą - dobra atmosfera i profesjonalizm są gwarantowane!
19.07.2023, 19:48
5/5
Bardzo polecam Aleksandrę! Jest świetną coach! Zgłosiłam sie do Oli po odświerzenie angielskiego, którego bardzo długo nie używałam. Dzięki Oli przypomniałam sobie to czego się kiedyś nauczyłam i uzupełniłam słownictwo! Mogłam śmiało brać udział w rekrutacjach anglojęzycznych! Bardzo dziękuje za wspólne lekcje i polecam!!!
27.02.2023, 13:56
5/5
Zgłosiłam się do Oli, żeby wrócić do regularnej nauki by w końcu mówić płynnie, bez stresu. Pracujemy kilka miesięcy i naprawdę widzę ogromną różnice. Lekcje są ciekawe i różnorodne. Ola proponuje quizy, dyskusję tematyczne, gry, filmy, artykuły baaaardzo dużo różnorodnych materiałów, które uprzyjemniają naukę :) Mocno stawia na praktykę i to jest największy plus bo pozwala przełamać lęk przed mówieniem, ale i łatwiej tak zapamiętać teorię. Ola nie jest oceniająca i z wyczuciem pokazuje ewentualne błędy, przez co nie zniechęca do dalszych prób mówienia, mimo niedoskonałości. Z czystym sumieniem polecam :)
29.06.2022, 21:36
5/5
Pani Ola to wspaniała korepetytorka. Ma ogromną wiedzę, a do tego umiejętność prowadzenia zajęć w bardzo atrakcyjny sposób. Na lekcjach pojawiały się gry, quizy, dyskusje, artykuły, filmiki, piosenki, prace własne - można wymieniać i wymieniać :) Oprócz tego, wszystko było podparte teorią i ciekawymi przykładami. Bardzo dużo się nauczyłam, a przede wszystkim zrealizowałam mój główny cel - przestałam się bać mówienia po angielsku. Na koniec dodam tylko, że Pani Ola to po prostu bardzo fajna osoba i każde nasze spotkanie było pełne luzu i dobrego humoru :)
25.06.2022, 11:20
5/5
Dzięki nauce angielskiego pod skrzydłami Oli w krótkim czasie przełamałem barierę mówienia po angielsku bez poczucia stresu. Zawsze przyjazna atmosfera, różnorodność metod i materiałów sprawiają, że nauka to czysta przyjemność. Serdecznie polecam!

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.

Ogłoszenie #56029
Dodano: 24.04.2022
Aktualizacja: 13.06.2024
Umów lekcję
Dziś
21 Lip
Jutro
22 Lip
Wt
23 Lip
Śr
24 Lip
Ten korepetytor nie udostępnił kalendarza

Lokalizacja

Średnie ceny korepetycji

© eKorki.pl 2004-2024