Przy kontakcie z Korepetytorem prosimy o powołanie się na serwis eKorki.pl. Dziękujemy!

Anuluj
Ocena: 5,0/5,0
150 zł
Na godzinę

MetodaSkandynawska.pl ANGIELSKI Z FILMÓW I SERIALI     
Kurs Video Online Metody  Skandynawskiej® TYLKO 99zł! W PROMOCJI TERAZ!

INDYWIDUALNY KURS VIP z Katrin osobiście 5 lekcji po 60min 990zł.

Samo oglądanie filmów nie nauczy Cię mówić w obcym języku!

Kurs Metody Skandynawskiej® bazuje na języku angielskim, ale prowadzony jest w języku polskim.

Metoda Skandynawska® uczy jak w pełni wykorzystać potencjał filmów i seriali w procesie nauki dowolnego języka.

Metoda Skandynawska® główny nacisk kładzie na efektywny trening płynnej wymowy,  rozumienia różnych akcentów oraz tworzenia wydajnej bazy słownictwa w obcym języku.

Samodzielna nauka Metodą Skandynawską®, bez nauczyciela, owocuje dynamicznym wzrostem umiejętności i pewności siebie w komunikacji w języku, który poznajesz. Potwierdzają to liczne  opinie Kursantów.

https://metodaskandynawska.pl/opinie/

Katrin Faumenhaft autorka metody skandynawskiej

Katrin Flaumenhaft jest autorką Metody Skandynawskiej®, która polega na nauce dowolnego języka bez dodatkowych opłat, we własnym domu i bez nauczyciela.
Katrin Flaumenhaft jest specjalistką z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie nauczania języków obcych, a także dyplomowanym psychologiem klinicznym. Ukończyła studia w Sydney w Australii. Wcześniej kształciła się i mieszkała w wielu krajach, m.in. w Anglii, Australii oraz Szwecji.

Stworzenie Metody Skandynawskiej® jest ukoronowaniem jej rozległego doświadczenia jako psychologa klinicznego i specjalisty nauki języków obcych. Metoda Skandynawska® umożliwia szybkie uczenie się języka obcego we własnym domu, bez dodatkowych opłat i bez nauczyciela, aby użytkownicy Metody poczuli się całkowicie niezależni!Katrin: moja historia

IDEA METODY SKANDYNAWSKIEJ®

Aktywnie podróżując, mieszkając i studiując w wielu różnych krajach, musiałam rozmawiać w języku angielskim z wieloma różnymi osobami. Bardzo często powodowało to trudności komunikacyjne.

Podczas moich pobytów za granicą zauważyłam, że najlepiej po angielsku mówią Skandynawowie. Jednak z własnego doświadczenia wiedziałam, że metody nauczania języków w szwedzkich szkołach nie różniły się od metod w innych krajach, w których się kształciłam.

JEŻELI NIE SZKOŁA TO CO?

Skoro nie jest to zasługą szkoły, to dlaczego poziom znajomości języka angielskiego wśród Skandynawów tak się różni od innych narodów? Czy chodzi tylko o samo oglądanie TV bez dubbingu? Naprawdę chciałam to wiedzieć!

W międzyczasie rozpoczęłam prace jako nauczycielka języka. Zauważyłam, że uczniowie nie osiągali dobrych wyników, gdy ich szkolenie obejmowało tylko regularne zajęcia językowe z nauczycielem w szkole. To akurat nie było zaskakujące.

Ciekawszym spostrzeżeniem był fakt, że wielu uczniów, którzy dodatkowo oglądali programy telewizyjne w oryginalnej wersji językowej (po angielsku), pomimo tego nadal nie osiągało dobrych wyników! To już było bardzo zaskakujące.

Zrozumiałam, że samo oglądanie telewizji w oryginalnej wersji nie przyniesie pożądanych rezultatów. Skandynawowie spędzają kilkadziesiąt lat przed telewizorem, zanim osiągną płynność językową, gdyż zaczynają oglądać angielską telewizję jako dzieci. Moi uczniowie nie mieli kilkudziesięciu lat, pożądając szybkich efektów nauki. Tu trzeba było działać inaczej! Zaczęłam zatem szukać innej metody językowej, która wykorzystywałaby do nauki filmy i seriale. Nie znalazłam niestety nic, co by faktycznie działało.

Moi uczniowie zwykle są dorosłymi i bardzo zajętymi osobami. W wielu mniejszych miejscowościach brakuje dobrych nauczycieli i native speakerów. Dla wielu osób poważną barierą są także koszty nauczania. Musiałam więc stworzyć sposób nauki języka w domu, za darmo i bez nauczyciela, z wykorzystaniem filmów i seriali, która faktycznie działa! I tak właśnie powstała Metoda Skandynawska®.

DLACZEGO STWORZYŁAM METODĘ SKANDYNAWSKĄ®

Metoda Skandynawska® uczy mówienia, pisania, słuchania i czytania w obcym języku i przynosi niesamowite rezultaty. Uczniowie używający Metody Skandynawskiej® analizują oglądany serial w sposób, który pozwala na uczenie się, zapamiętywanie i czynne używanie nowych słów i wyrażeń.

Po latach mogę śmiało powiedzieć że jestem zachwycona, obserwując postępy moich uczniów w porównaniu do tych osiąganych tradycyjnymi metodami. Już po kilku lekcjach osiągamy poziom, na który dawniej potrzebowaliśmy miesięcy. Oczywiście własna praca jest niezbędna, ale efekty są niewspółmierne do wysiłku. To tak, jakby z hulajnogi przesiąść się do rakiety kosmicznej!

Metoda Skandynawska® jest idealna dla osób, które po latach prób i błędów chcą nauczyć się języka angielskiego szybko. Po ukończeniu kursu szkoleniowego i prawidłowym wykonaniu zadania domowego możesz w przyszłości skutecznie uczyć się języka w domu, bez dodatkowych opłat i bez nauczyciela!

CZYM JEST METODA SKANDYNAWSKA®?

Metoda Skandynawska® to doskonałe narzędzie służące do nauki dowolnego języka obcego. Uczy języka przy użyciu ulubionego serialu, filmu lub programu telewizyjnego.

Jeśli uczysz się języka angielskiego od wielu lat i nadal nie jesteś w stanie skutecznie go używać, to jest to sposób dla Ciebie. Metoda przynosi nadzwyczajne wyniki, zwłaszcza wtedy gdy wszystkie inne systemy nauczania zawiodły. Nie musisz używać żadnych nudnych podręczników – uczysz się oglądając swoje ulubione seriale, filmy i programy telewizyjne! Jeśli lata mijają i nic nie działa, wypróbuj Metodę Skandynawską®!

Metoda Skandynawska® uczy mówienia, pisania, słuchania i czytania w dowolnym języku. Naśladuje sposób, w jaki Skandynawowie uczą się języka angielskiego, oglądając telewizję w oryginalnym języku. Metoda Skandynawska® to specjalna analiza materiału filmowego, która pomaga zapamiętać nowe słowa, ale też uczy jak ich używać. Wykonujesz wszystkie ćwiczenia językowe w domu, bez potrzeby przemieszczania się po zatłoczonym mieście, ani płacenia wysokich stawek nauczycielom.

JAK TO DZIAŁA?

Metoda Skandynawska® uczy jak oglądać i analizować seriale i filmy tak, by każde nowe słowo pozostało w twojej głowie i jednocześnie, towarzyszyła temu wiedza jak go użyć!

Wielu moich uczniów narzeka, że pomimo oglądania programów telewizyjnych w oryginalnych wersjach, ich umiejętności językowe nie poprawiają się. Oczywiście, że nie! Skandynawowie świetnie mówią po angielsku dzięki oglądaniu programów telewizyjnych w oryginale przez wiele lat. Dzisiaj nikt nie chce uczyć się nowego języka latami i nikt nie ma na to czasu.

Wielu uczniów mówi: “Znam tak wiele słów i nadal nie umiem mówić w tym języku”. Oczywiście – znasz słowa, ale nie wiesz, jak z nich korzystać – to typowy problem. Znajomość wielu słów nie ma bezpośredniego przełożenia na płynne posługiwanie się językiem!

Ucząc się nowego słowa za pomocą Metody Skandynawskiej®, dowiesz się nie tylko co oznacza, ale jak i kiedy go używać, jakie są dla niego konstrukcje, jak je wymawiać i jak je napisać. Nowe słowo trafi bezpośrednio do Twojego aktywnego słownika. Dowiesz się nawet, jak brzmi w różnych akcentach. Dzięki temu zrozumiesz je nawet wtedy, kiedy jest wypowiadane przez osoby z rożnych części świata.

To słowo w końcu stanie się Twoje. A jeśli słowa stają się Twoje, to cały język również staje się Twój.

Jednocześnie coraz lepiej będziesz rozumieć, co ludzie mówią. Twój pasywny słownik (gdzie znajdują się słowa, które rozumiemy, ale nie używamy) również będzie się rozwijał dzięki Metodzie Skandynawskiej®.


OPINIE:

BARTEK
Katrin jest najlepszą osobą która uczyła mnie angielskiego. Sama metoda bardzo prosta i nie zmuszająca. Bez poświęceń. Wszystko dzieje się przy okazji. Miło i przyjemnie i bardzo skutecznie. Bardzo polecam.
MAJA
Metoda skandynawska najlepiej podnosi poziom angielskiego. Dzięki Katrin mogłam się otworzyć i swobodniej poczuć podczas rozmowy. Przygotowała mnie świetnie do matury. Osiągnęłam wynik o wiele lepszy niż się spodziewałam i uwierzyłam dzięki temu w moje możliwości. Dziękuję Katrin!
EDYTA
Katrin jest wesoła, energiczna, autentyczna i pomocna. Metoda, która opracowała daje spore możliwości i pokazuje naukę angielskiego z innej strony. Daje możliwość opanowania wszystkich aspektów języka przy pomocy czegoś co sprawia przyjemność. Jeśli ktoś jest wiecznie początkujący, to polecam spróbować metody Katrin.
MAGDA
Mogę powiedzieć, że jestem weteranką jeśli chodzi o zaczynanie i nie kończenie nauki języka angielskiego. Z Katrin i jej metodą nauczania jest całkowicie inaczej. Widzę postępy i jestem pełna nadziei, że w końcu będę mogła beż problemu komunikować się w języku angielskim.
DAREK
Rozpoczynając naukę Metodą Skandynawską z Katrin miałem problem z długo nieużywanym angielskim, błędami gramatycznymi, stresem związanym z komunikowaniem się oraz z nauką samodzielną. Byłem też zniechęcony do kursów. Jednak lekcje z Katrin są emocjonujące, z poczuciem humoru, ale przede wszystkim efektywne. Znakomicie poprawiłem swobodne komunikowanie się. Dziękuję Katrin.
EDYTA
Katrin to niesamowity nauczyciel. To osoba, która potrafi zmotywować człowieka do nauki języka angielskiego. Spotkania z nią dają siłę i moc do dalszej nauki. A Metoda Skandynawka wymyślona przez nią to istny sztosss!
KARI
Nie ma tylu pozytywnych słów, zarówno w języku polskim, jak i w angielskim, które by oddały jakość współpracy z Katrin! Jej metoda działa i uczenie się za jej pomocą to czysta przyjemność.
BARTEK
Katrin jest najlepszą osobą która uczyła mnie angielskiego. Sama metoda bardzo prosta i nie zmuszająca. Bez poświęceń. Wszystko dzieje się przy okazji. Miło i przyjemnie i bardzo skutecznie. Bardzo polecam.
MAJA
Metoda skandynawska najlepiej podnosi poziom angielskiego. Dzięki Katrin mogłam się otworzyć i swobodniej poczuć podczas rozmowy. Przygotowała mnie świetnie do matury. Osiągnęłam wynik o wiele lepszy niż się spodziewałam i uwierzyłam dzięki temu w moje możliwości. Dziękuję Katrin!
EDYTA
Katrin jest wesoła, energiczna, autentyczna i pomocna. Metoda, która opracowała daje spore możliwości i pokazuje naukę angielskiego z innej strony. Daje możliwość opanowania wszystkich aspektów języka przy pomocy czegoś co sprawia przyjemność. Jeśli ktoś jest wiecznie początkujący, to polecam spróbować metody Katrin.
MAGDA
Mogę powiedzieć, że jestem weteranką jeśli chodzi o zaczynanie i nie kończenie nauki języka angielskiego. Z Katrin i jej metodą nauczania jest całkowicie inaczej. Widzę postępy i jestem pełna nadziei, że w końcu będę mogła beż problemu komunikować się w języku angielskim.
DAREK
Rozpoczynając naukę Metodą Skandynawską z Katrin miałem problem z długo nieużywanym angielskim, błędami gramatycznymi, stresem związanym z komunikowaniem się oraz z nauką samodzielną. Byłem też zniechęcony do kursów. Jednak lekcje z Katrin są emocjonujące, z poczuciem humoru, ale przede wszystkim efektywne. Znakomicie poprawiłem swobodne komunikowanie się. Dziękuję Katrin.
EDYTA
Katrin to niesamowity nauczyciel. To osoba, która potrafi zmotywować człowieka do nauki języka angielskiego. Spotkania z nią dają siłę i moc do dalszej nauki. A Metoda Skandynawka wymyślona przez nią to istny sztosss!
 
Zakres
Doświadczenie
Native speaker Absolwent wyższej uczelni Wyższe magisterskie Staż korepetytora: 18 lat
Dostępność w tygodniu
Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek
Opinie
05.12.2022, 12:06
5/5
Rok temu zabierając się (w końcu) do nauki angielskiego, sam czytałem poniższe opinie i moja ciekawość nie mogła przejść obojętnie przy rekomendacjach Katrin - musiałem sprawdzić, teraz sam mogę napisać taką opinie z szerokim uśmiechem na twarzy. Zrobiłem kurs VIP Metody Skandynawskiej. Po ukończeniu kursu można uczyć się samemu - potwierdzam! Ale ponieważ potrzebuję regularnej zewnętrznej motywacji, bo jestem zdolny ale leń, postanowiłem zapisać się na cotygodniowe dodatkowe zajęcia coachingowe po ukończeniu kursu, żeby ktoś mnie motywował regularnie co tydzień. Niedługo później trafiłem na trenera personalnego na mojej siłowni, który mówił wyłącznie po angielsku i byłem w totalnym szoku, ze dokładnie rozumiem co on mówił! Wcześniej to byłby dla mnie brutalnie mówiąc bełkot. A nagle tu jakieś oświecenie i rozumiem WSZYSTKO co ten człowiek mówił! Taki NATIVE SPEAKER EXPERIENCE miałem... Śmiało mogę powiedzieć, że w nauce angielskiego najlepsze co mnie spotkało to Katrin i jej Metoda Skandynawska. Jak łatwo zgadnąć bardzo polecam Katrin i jej Metodę Skandynawską!

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.

Ogłoszenie #57763
Dodano: 28.10.2022
Aktualizacja: 02.12.2022
Umów lekcję
Dziś
30 Mar
Jutro
31 Mar
Sb
1 Kwi
Nd
2 Kwi
Ten korepetytor nie udostępnił kalendarza

Wideoprezentacja

Lokalizacja

  • Warszawa woj. mazowieckie
  • Miejsce korepetycji: online

Średnie ceny korepetycji

© eKorki.pl 2004-2023
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Zapoznaj się z naszą polityką plików cookies.
Akceptuję politykę plików cookies