Przy kontakcie z Korepetytorem prosimy o powołanie się na serwis eKorki.pl. Dziękujemy!

Anuluj
Ocena: 5,0/5,0
60 zł
Na godzinę

Przygotowanie do certyfikatów językowych, matury oraz egzaminów IB, wsparcie na studiach, powtórka oraz przerabianie nowego materiału, nauka technik egzaminacyjnych. Zapraszamy na zajęcia ze specjalistami w dziedzinie języka włoskiego, którzy pomogą wyśrubować Twoje wyniki! Zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną www.tuteer.com, gdzie znaleźć można wszystkie informacje o naszym zespole.

Tuteer to zespół topowych korepetytorów skupiających się na poszerzaniu horyzontów uczniów oraz pomocy przy przechodzeniu przez najtrudniejsze egzaminy jakie młodzież może zdawać chcąc dostać się do wymarzonych szkół i uniwersytetów. W naszym podejściu skupiamy się na indywidualnym określeniu drogi rozwoju ucznia, jak i jego celów, następnie przechodzimy do działania, nadrabiając elementy programu, które są dla studenta problemem i rozszerzając wiedzę z zagadnień będących priorytetem.

Oferujemy:
- Przygotowanie do certyfikatów językowych
- Przygotowanie do matury podstawowej i rozszerzonej zgodnie z nowymi wytycznymi
- Przygotowanie do egzaminów IB
- Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty
- Pomoc w przerabianiu bieżącego materiału oraz powtórki z poprzednich tematów
- Wsparcie przy projektach szkolnych
- Przygotowanie do studiów w języku włoskim oraz wsparcie w ich trakcie
- Indywidualny plan działania oraz elastyczność terminów

Nasze metody:
Każdy z naszych nauczycieli posiada swój własny, wytworzony latami prowadzenia korepetycji, system, który ma w sposób pełny przygotować do egzaminów i rozwinąć możliwości ucznia. Nie narzucamy naszym nauczycielom specyficznego formatu nauczania, opierając się na ich doświadczeniu w pracy z uczniami oraz zaufaniu do ich wiedzy. Ważne jednak aby zaznaczyć, że w przypadku przygotowania do egzaminów lub wsparcia nauczania szkolnego, nasi nauczyciele trzymają się dokładnie zakresu potrzebnych umiejętności oraz rozwiązań, jakie znajdują się w polskich i międzynarodowych systemach nauczania. Co roku odświeżają także tę wiedzę, studiując najnowsze wytyczne Ministerstwa Edukacji, IBO oraz innych instytucji odpowiedzialnych za podstawy programowe nauczania.

Twoje korzyści:

- Nasi korepetytorzy posiadają przynajmniej 8 lata doświadczenia w nauczaniu swoich przedmiotów, wraz z odpowiednim wykształceniem z danego zakresu.


- Umiejętność i lata doświadczenia w prowadzeniu zajęć online. Wielu z Twoich nauczycieli dopiero przyzwyczaja się do takiego trybu nauczania. My korzystamy z niego przez większość czasu od lat, co pozwoliło nam wybrać najlepsze platformy i skompletować potrzebny sprzęt oraz materiały. Jesteśmy także elastyczni jeśli chodzi o preferowany komunikator, możemy spotkać się na Zoomie, Skypie, a nawet na Discordzie.

- Zajęcia prowadzimy przy użyciu tabletu graficznego oraz profesjonalnej tablicy online. Przy dłuższej współpracy zachęcamy do zakupienia podobnego sprzętu (chętnie doradzimy), co znacznie ułatwia wspólną naukę.

 

- Brak typowej relacji uczeń-nauczyciel. Podchodzimy do naszych spotkań na zasadzie współpracy, gdzie korepetytor jest mentorem, który pomoże Ci w zrozumieniu zagadnień zamiast tylko dyktować i sprawdzać Twoje postępy.

- Jesteśmy elastyczni jeśli chodzi o godziny spotkań i chętnie pomożemy Ci również poza nimi. Dobrze wiemy, że wątpliwości dotyczące materiału potrafią pojawić się nie tylko przed lub w trakcie lekcji, ale również poza nią. Nasz czas dla ucznia nie ogranicza się tylko do lekcji.

Nasze wykształcenie:
Nauczyciele, których znaleźć można w naszym zespole są jedynie najlepszymi z najlepszych. Dlatego też nie mamy nic do ukrycia. Biografię oraz wykształcenie każdej osoby z naszego zespołu znaleźć można na naszej stronie internetowej www.tuteer.com

Cennik:
Zajęcia indywidualne
Szkoła podstawowa: od 100zł/h
Poziom podstawowy: od 110zł/h
Poziom rozszerzony: od 120zł/h
IB: od 200zł/h
Studia: od 140zł/h
Zajęcia grupowe: od 60zł/h

Kontakt:

info -at- tuteer dot com
lub 664-820-825


Treść niniejszego ogłoszenia stanowi własność Tuteer Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Wszelkie posługiwanie się treścią ogłoszenia lub jego kopiowanie bez podania źródła jest zabronione.
Zakres
Pomoc w pracach pisemnych Szkoła podstawowa Liceum Przygotowania do matury Przygotowania do studiów Studia Dorośli
Dostępność w tygodniu
Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota, Niedziela
Opinie
28.10.2023, 16:20
5/5
Zacząłem pracować z Filipem, Szymonem i Igą podczas wakacji przed rokiem maturalnym. Wszyscy są bardzo zmotywowani i energiczni, super mi się z nimi pracuje, mają ogromną wiedzę na temat egzaminów. Matura IB nie wydaje się już taka straszna z nimi. Serdecznie polecam!!!
11.09.2023, 20:13
5/5
Mega polecam! Korepetycje z matematyki u Szymona oraz z chemii u Igi to absolutny strzał w dziesiątkę! Zarówno jeden jak i drugi Szymon jest naprawdę dobrym nauczycielem matematyki. Ich tłumaczenia są jasne i zrozumiałe, a cierpliwość przy wyjaśnianiu trudnych zagadnień bezcenna. Dzięki nim, matematyka przestała być straszna, a stała się nawet interesująca. Iga natomiast jest bardzo dobra w nauczaniu chemii. Jej pasja i zaangażowanie w nauczaniu sprawiły, że chemia stała się znacznie bardziej przystępna. Pomogła mi zrozumieć trudne pojęcia i odnaleźć w chemii sens.
20.06.2022, 22:25
5/5
Many thanks to Simon and Filip who prepped me for my exams this year and helped me vastly with my IAs in Maths and Physics. Best tutors in the world!
19.05.2022, 19:31
5/5
Serdecznie polecam! Dobre podejście do każdego typu ucznia, zarówno Szymon jak i Filip są bardzo wyrozumiali. Nauczyli mnie w pół roku do matury tego, czego przez 3 lata nie mogłem wyciągnąć ze swojej szkoły. Godzinami są bardzo elastyczni, cena jest również w porządku. Zadbali o narzędzia do pracy, tablica się nie zawieszała i działała jak trzeba. Zachęcają do korzystania z tableta graficznego, dzięki czemu uczeń może lepiej zapamiętać to co pisze i edytować wszystko na bieżąco. Całe korepetycje są otoczone fajnymi przerywnikami w których korepetytor rzuci zawsze jakąś ciekawostką, nawet nie koniecznie związaną z matematyką. Zawsze mogłem spokojnie zjeść podczas zajęć i czułem się na nich bardzo komfortowo.
17.05.2022, 15:02
5/5
Polecam Tuteer każdemu maturzyście i nie tylko. Szymon i Filip przygotowali mnie do rozszerzonej matematyki i fizyki w naprawdę krótkim czasie. Chłopaki wyjaśnili mi tematy, które w szkole wydawały się zbyt trudne do zrozumienia, wyjątkowo szybko i z ciekawymi przykładami.
29.04.2022, 17:22
5/5
Ogromne podziękowania dla Filipa za przygotowanie mnie do egzaminów IB. Wczoraj pisałam fizykę na HL i jestem bardzo zadowolona z tego jak mi poszło, żadne zadanie nie sprawiło mi kłopotu. Matematyka dopiero za parę dni ale czuję się równie pewnie. Najlepszy korepetytor pod słońcem, zna się nie tylko na przedmiotach, których uczy, ale i fantastycznie ogarnia wymagania egzaminacyjne.
26.04.2022, 11:36
5/5
Serdecznie polecam i dziękuję za pomoc w przygotowaniu do TOEFL'a! Nie sądziłem, że w tak krótkim czasie uda mi się nauczyć tak wiele.

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.

Ogłoszenie #59981
Dodano: 07.07.2023
Aktualizacja: 02.10.2023
Umów lekcję
Dziś
21 Lip
Jutro
22 Lip
Wt
23 Lip
Śr
24 Lip
Ten korepetytor nie udostępnił kalendarza

Lokalizacja

Uczę również

Średnie ceny korepetycji

© eKorki.pl 2004-2024