Przy kontakcie z Korepetytorem prosimy o powołanie się na serwis eKorki.pl. Dziękujemy!

Anuluj
Ocena: 5,0/5,0
95 zł
Na godzinę
darmowa lekcja próbna
Hello! If you are looking to start one on one English lessons with a native English teacher from New York, feel free to send me a message! I have over 10 years of teaching experience in Europe, a TEFL certification and a business degree. Most importantly, I love teaching! I used to live in Katowice Poland where I operated an English language school. Right now, I give English lessons online to students across Poland. Feel free to write me a message if you would like to start taking English lessons. Mówię trochę po polsku (poziom B1) :)

Cześć! Jeśli chcesz rozpocząć indywidualne lekcje angielskiego online z native speakerem z USA, skontaktuj się ze mna! Lekcje odbywają się przez Skype lub Google Meet w cenie 95 zł za godzinę. Napisz do mnie, aby uzyskać dodatkowe informacje i daj znać, na czym chciałbyś położyć szczególny nacisk w nauce języka angielskiego 

Jeśli chcesz dołączyć do wieczornej grupy dyskusyjnej w języku angielskim z native speakerem z USA, skontaktuj się ze mną! Każda lekcja kosztuje 45 zł (w grupie max. 4 osobowej) i skupia się na dyskusjach oraz na ćwiczeniu słownictwa. Uczenie się w grupie jest niedrogim sposobem na pozostanie biegłym i aktywnym w języku angielskim i naukę nowego słownictwa. Lekcje będą opłacane co miesiąc z góry, a każdy uczeń będzie miał okazję spotkać się z native speakerem na bezpłatnej 30-minutowej lekcji, aby porozmawiać o swoim poziomie angielskiego, poznać trochę nauczyciela i sprawdzić, czy te zajęcia są dla niego odpowiednie. 
Zakres
Pomoc w pracach pisemnych Szkoła podstawowa Gimnazjum Liceum Przygotowania do matury Przygotowania do studiów Studia Dorośli
Doświadczenie
Native speaker Nauczyciel akademicki Licencjat Staż korepetytora: 10 lat
Dostępność w tygodniu
Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek
Opinie
17.08.2023, 19:48
5/5
I'm extremely pleased with the lessons I've had with Seth. Thanks to him, I genuinely feel that my English, especially my speaking skills, has improved. I would rate him 5/5 stars.

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.

Ogłoszenie #60391
Dodano: 15.08.2023
Aktualizacja: 14.03.2024
Umów lekcję
Dziś
20 Cze
Jutro
21 Cze
Sb
22 Cze
Nd
23 Cze
Najbliższy termin: Dziś
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-

Lokalizacja

Uczę również

Średnie ceny korepetycji

© eKorki.pl 2004-2024