Ogłoszenia uczniów

Matematyka - ogłoszenie #252 dodane 16.05.2024  
Gariela(materiał do opanowania to przygotowania do matury)

Wymagania: Poszukujemy ambitnych studentów z różnych dziedzin akademickich – od matematyki po języki i nauki przyrodnicze – którzy chcą podzielić się swoją wiedzą, pomagając uczniom przygotować się do egzaminów maturalnych. Idealni kandydaci to osoby energiczne, odpowiedzialne, biegłe technologicznie, które pasjonują się edukacją.

Informacje o projekcie: W ramach naszej inicjatywy edukacyjnej stworzysz i zaprezentujesz materiały online, które będą wykorzystywane przez uczniów na całym kraju. Oferujemy kompleksowe wsparcie techniczne oraz wszystkie niezbędne narzędzia do produkcji materiałów. Projekt jest planowany na 4-6 tygodni, a wszelkie formalności zostaną uregulowane przez umowę przed rozpoczęciem współpracy.Praca rozpoczyna się od czerwca i w zależności od Twojej dostępności możesz elastycznie planować swoje godziny pracy. 

Zakres pracy obejmuje:

  • Tworzenie i organizowanie materiałów edukacyjnych oraz planów lekcji.
  • Projektowanie atrakcyjnych prezentacji i slajdów w Canva.
  • Nagrywanie materiałów wideo, które będą inspiracją dla maturzystów.
  • Opracowywanie dodatkowych zasobów, takich jak notatki i ściągi.

Wynagrodzenie: Zapewniamy atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 5100 PLN netto za pełne zaangażowanie i realizację wszystkich powierzonych zadań, a także premie oparte na zadowoleniu studentów.

Dodatkowo: Nasz zespół to nie tylko praca, ale także integracja i wzajemne wsparcie. Przewidujemy różne aktywności zespołowe, w tym profesjonalne sesje zdjęciowe i spotkania motywacyjne. Ważne jest również, żeby kandydaci byli zlokalizowani w Warszawie, gdyż tam będą odbywać się sesje nagraniowe.

zobacz więcej
Język angielski - ogłoszenie #251 dodane 15.05.2024   Rumia
Igor(materiał do opanowania to liceum)

  • kontakt: 535 531 004

Potrzebujesz pomocy w nauce języka angielskiego dla siebie lub swojego dziecka?

Moje zajęcia są dopasowane do poziomu nauki w szkole jak i doedukowują w sposób inny niż na lekcjach. Większość uczniów ma problemy z płynnym i pewnym prowadzeniem dialogów po angielsku. O taką umiejętność najlepiej zadbać z profesjonalną pomocą. Często z uwagi na liczne klasy nauczyciele omijają kwestie najbardziej życiowe, czyli dialogi.

O mnie:

Studiowałem International Business Management w języku angielskim. Posiadam certyfikaty Cambridge oraz kurs z pozytywnej dyscypliny. Maturę ustną zdałem na 90%. Będąc studentem pracowałem i mieszkałem w  stanie Michigan, USA. Korepetycji udzielam od 7 lat edukując uczniów w różnym wieku jak i poziomie zaawansowania.  Współpracowałem z szkołami językowymi, które mi zaufały: Angielski dla Malucha, MyTime.  Z pasji do nauczania współtworzyłem szkołę - Kopalnia Nauki i Wiedzy oraz Korki-School,  której placówka mieści się w Gdyni - CH Batory.  

Oferuję:

• darmowe 30 min. spotkanie zapoznawcze, 

• zajęcia dla uczniów , studentów oraz osób dorosłych ,

• zajęcia z Minecraft Education dla uczniów szkół podstawowych 

• przygotowanie do zagranicznego wyjazdu, podszkolenie z konwersacji ,

• indywidualne i odpowiedzialne podejście z autorskim planem rozwoju,

• autorskie prezentacje multimedialne, praca na materiałach wydawnictwa Linguahouse , dostęp do Quizleta oraz aplikacji British Council,

• przygotowanie do egzaminów państwowych na każdym poziomie, 

• przygotowanie do międzynarodowego egzaminu Cambridge  A2, B1, B2, C1,

• przygotowanie do egzaminu STANAG 6001 ,

• raporty mailowe z pracą domową po każdej lekcji,

• kursy o tematyce biznesowej - Business English .

Cennik:
75 zł - zajęcia grupowe , stacjonarne,  od 2-8 osób (90 minut)
80 zł - zajęcia indywidualne , online (60 minut)

Moim celem jest nie tylko uczyć, ale i inspirować. 
Zapraszam!

zobacz więcej
Rysunek - ogłoszenie #250 dodane 14.05.2024  
Mateusz(materiał do opanowania to szkoła podstawowa)

Dzień dobry jestem zainteresowany lekcją próbną na rysunku  zależy mi żeby lekcja próbna była darmowa chciałbym mieć lekcje bez powiązania się z umowami tylko jednorazowo płacić chciałbym uczyć się rysować zwierzęta budynki miasto mapy oczywiście chciałbym też żeby było nie tak drogo tylko na przykład za godzinę 40 lub 60 i 50 zł w razie pytań szczególnych zajęć pozostaje do dyspozycji
zobacz więcej

Jesteśmy na Facebooku

Dołącz do naszych grup na Facebooku
W tym dziale publikowane są ogłoszenia uczniów dodawane bezpośrednio na eKorki.pl oraz w naszych grupach na Facebooku.

Śledź nas na Facebooku
eKorki.pl to także kilkadziesiąt największych grup na Facebooku związanych korepetycjami. Dołącz do nich i ogłaszaj się również tam.
© eKorki.pl 2004-2024