O serwisie eKorki.pl

Zbliża się matura, a Ty nie jesteś pewien, czy dasz sobie radę? Język angielski czy matematyka sprawiają Ci spore trudności? Nie wiesz, gdzie szukać pomocy? eKorki.pl to miejsce, gdzie rozwiążesz swoje wszystkie problemy, a najbliższe egzaminy przestaną być dla Ciebie trudnym wyzwaniem! Ponad 50 tysięcy zamieszczonych ogłoszeń przez 35 tysięcy osób, korepetycje w każdym miejscu w Polsce, a przede wszystkim ogromna różnorodność przedmiotów – to największe atuty eKorki.pl. Naszym celem jest umożliwienie szybkiego i skutecznego zawarcia kontaktu pomiędzy korepetytorem i uczniem. Dzięki nam szybko znajdziesz pomoc w kwestiach, w których nie czujesz się najlepiej i poradzisz sobie ze wszystkimi wyzwaniami w szkole i na uczelni.

Funkcjonalności eKorki.pl

Wszyscy, którzy chcą znaleźć korepetytorów, mają możliwość skorzystania z zaawansowanej wyszukiwarki, dzięki której mogą:

  • Wybrać przedmiot oraz miejsce korepetycji
  • Wybrać zakres nauczania (np. gimnazjum, liceum czy przygotowanie do matury)
  • Ustalić wykształcenia, staż i doświadczenie korepetytora
  • Wybrać odpowiedni zakres dni pracy korepetytora

Naszą największą zaletą jest skupienie w jednym miejscu nauczycieli ze wszystkich możliwych dziedzin. E-korepetycje są coraz popularniejszą metodą uzupełnienia swojej wiedzy, dlatego szybka możliwość znalezienia pomocy jest rozwiązaniem każdego problemu. Korepetycje angielski? Szlifowanie umiejętności z matematyki? Poprawa wiedzy z języka polskiego? To i wiele więcej znajdziesz na eKorki.pl, 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu, 365 dni w roku!

Nasz serwis rozwija także współpracę z innymi portalami. Dzięki poszerzeniu siatki kontaktów, swoje ogłoszenia u nas zamieszczają u nas najlepsi i najbardziej wykwalifikowani nauczyciele, którzy są gwarancją profesjonalnej pomocy. Dążymy do tego, aby każdy uczeń znalazł to, czego szuka, dlatego możliwie jak najbardziej ułatwiamy kontakt z osobami, które są w stanie zażegnać stres związany z brakiem wiedzy na egzaminie.

Media o nas

(...) Co stoi za rosnącą popularnością korepetycji?
Paulina Majewska reprezentująca eKorki.pl – jeden z największych portali dotyczących korepetycji, który na polskim rynku działa od 2004 r. – doszukuje się przyczyny rosnącej popularności prywatnych lekcji w zmieniającej się świadomości Polaków. (...)
Media o eKorki.pl
(...) Jak wynika z analizy portalu eKorki.pl, największą popularnością wśród płatnych zajęć pozalekcyjnych cieszą się języki obce. Niemal 40 proc. osób poszukujących korepetycji potrzebuje pomocy w nauce języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, rosyjskiego, hiszpańskiego czy włoskiego. (...)
Media o eKorki.pl
(...) Ze znalezieniem osoby, która udzieli korepetycji nie powinno być większych kłopotów. Korepetytorzy ogłaszają się w lokalnej prasie lub w portalach ogłoszeniowych. W internecie są również dostępne bazy, które zrzeszają nauczycieli i studentów z terenu całej Polski, np. eKorki.pl (...)
Media o eKorki.pl
(...) Absolutnym hitem na rynku korepetycji są obecnie języki obce. Blisko 40% osób poszukujących dodatkowych zajęć pyta o te lekcje. (...)
Media o eKorki.pl
(...) eKorki.pl to jeden z największych i najstarszych portali internetowych, na których spotykają się prywatni nauczyciele i osoby poszukujące korepetycji. Obecnie serwis skupia ponad 35 tys. osób (liczba zbliżona do populacji Sopotu), które prowadzą zajęcia ze 134 przedmiotów. (...)
Media o eKorki.pl
(...) średni koszt godziny lekcyjnej spadł z 27,00 zł w ubiegłym roku do 25,50 zł w 2012. Wynika to z sytuacji gospodarczej Polski - uważa portal eKorki.pl (...)
Media o eKorki.pl
(...) Uczniowie najczęściej dokształcają się z języka angielskiego - to aż 21,53 proc. kursantów. Dalej jest matematyka - 17,27 proc i język niemiecki - 6,64% - wynika z raportu portalu eKorki.pl (...)
Media o eKorki.pl
(...) Najwięcej uczniów i studentów dokształca się w Warszawie, ponad 26 procent. Kolejne miasta już znacznie odstają od stolicy. Wśród nich znajdują się głownie największe miasta wojewódzkie. Kraków to prawie 12 procent ogółu osób poszukujących korepetytorów za pośrednictwem między innymi serwisu eKorki.pl (...)
Media o eKorki.pl
(...) Tradycyjną formą reklamy tego typu usług wciąż pozostaje internet. Za pośrednictwem serwisu eKorki.pl swoje korepetycje oferuje już ponad 30.000 Polaków. (...)
Media o eKorki.pl
(...) Wg portalu eKorki.pl największą popularnością cieszą się angliści i matematycy. Zaraz za nimi poszukiwani są germaniści, fizycy i chemicy. (...)
Media o eKorki.pl
(...) Serwis internetowy eKorki.pl sprawdził skąd są osoby, które szukają korepetycji oraz z jakich przedmiotów. Na podstawie wejść na swoją stronę stworzył raport. (...)
Media o eKorki.pl
(...) Artykuł przygotowany na podstawie danych pochodzących z serwisu eKorki.pl oraz wypowiedzi zebranych wśród naszych korepetytorów.
(...) Korepetytorzy ogłaszają się np. na portalu eKorki.pl. Z analiz 30 tys. zamieszczonych tam ofert wynika, że najdroższa jest matematyka i fizyka. (...)
Media o eKorki.pl
(...) Największe zapotrzebowanie jest na korepetycje z angielskiego, niemieckiego, matematyki i fizyki - wynika z raportu portalu eKorki.pl. Godzina dodatkowych lekcji w stolicy kosztuje średnio 28 złotych. Najdroższe są przedmioty ekonomiczne i języki. Doświadczony korepetytor za 60 minut pracy bierze nawet 50 zł. (...)
Media o eKorki.pl
(...) Największe zapotrzebowanie jest na korepetycje z angielskiego, niemieckiego, matematyki i fizyki - wynika z raportu portalu eKorki.pl. (...)
Media o eKorki.pl
(...) Pomysł powstał przed kilkoma laty kiedy to trzy osoby, które ongiś udzielały korepetycji swoim znajomym, dzieciom swoich znajomych wpadły na pomysł - zróbmy jedną taką dużą platformę, za pośrednictwem której ludzie będą się kojarzyć. Kojarzyć osoby szukające korepetycji z tymi osobami które udzielają korepetycji. (...)
Media o eKorki.pl
(...) To jest baza czynna 24 godziny na dobę. W chwili obecnej mamy ponad 22.000 ogłoszeń, a dziennie nam przybywa około 20 do 30. (...)
Media o eKorki.pl
(...) Z jakich przedmiotów najczęściej bierzemy korki? Matematyka, fizyka i chemia są bardzo popularne. Podobnie jak język polski i języki obce. Do tego doszła biologia, a nawet geografia. (...)
Media o eKorki.pl
(...) - Coraz częściej korepetycji szukają rodzice dzieci chodzących do pierwszych, drugich i trzecich klas podstawówek - mówi Tomasz z portalu eKorki.pl, który z powodu dużego zapotrzebowania musiał uzupełnić swoją ofertę o korepetytorów nauczania początkowego. Okazuje się, że zwykle nie chodzi nawet o wyrównywanie braków w wiedzy dziecka, ale o doładowanie go wiadomościami, aby mogło wskoczyć na pozycję klasowego lidera. (...)
Media o eKorki.pl
(...) Najbardziej popularnym przedmiotem korepetycji jest wciąż język angielski. Jak wynika z danych opracowanych przez serwis stworzony dla korepetytorów i osób poszukujących korepetycji eKorki.pl, na prywatne lekcje angielskiego uczęszcza co czwarty dokształcający się Polak. Najdroższe są zajęcia z języka chińskiego - godzina zegarowa kosztuje ok. 43 zł. Do najtańszych należą lekcje fotografii. Za 60 minut zajęć zapłacimy 10 zł. (...)
Media o eKorki.pl
(...) Jeśli ktoś woli skorzystać z lekcji prywatnych, także nie będzie narzekał na brak ofert. Znaleźć prywatnych nauczycieli można choćby na serwisie eKorki.pl, który działając na rynku od dwóch lat stworzył ogromną bazę danych na temat polskiego rynku korepetycji. Dla sprawnie poruszających się po Internecie młodych ludzi wybór odpowiedniego nauczyciela języka obcego nie nastręcza najmniejszych trudności. (...)
Media o eKorki.pl
(...) Najwięcej osób dokształca się w Warszawie, ponad 26%. Kolejne miasta już znacznie odstają od stolicy. Wśród nich znajdują się głównie największe miasta wojewódzkie. Kraków to prawie 12% ogółu osób poszukujących korepetytorów za pośrednictwem serwisu eKorki.pl. Na trzecim miejscu znajduje się Poznań z 7%. Za podium i już poniżej 5% uplasował się Wrocław, Katowice, Łódź i Lublin. (...)
Media o eKorki.pl
(...) Umieszczenie ogłoszenia na stronie jest banalnie proste i - co nie bez znaczenia - bezpłatne. (...) W tej chwili witryna eKorki.pl to najbardziej rzetelny i najchętniej odwiedzany portal o korepetycjach w Polsce. (...)
Media o eKorki.pl
(...) - Lubię się dzielić wiedzą. A w ten sposób może komuś pomogę - tłumaczy Wojciech Rusak z Warszawy, 23-letni student Politechniki Warszawskiej, który za pomocą eKorki.pl uczy fizyki i matematyki bezpłatnie, ale - jak zaznacza - tylko tym, których na to nie stać. (...)
Media o eKorki.pl
(...) - O poziomie korepetytora świadczą dodatkowe konsultacje, zapewnione podręczniki i materiały oraz stały kontakt e-mailowy, telefoniczny lub przez GG - uważa Tomasz z portalu eKorki.pl. (...)
Media o eKorki.pl
(...) eKorki.pl - najlepszy serwis z korepetycjami zdaniem słuchaczy TOK FM (...)
Media o eKorki.pl
(...) Forum: ZielonogórzaninX

Giełda "eKorki" jest uważana za najlepszą w necie. łatwo znajdziesz korepetytora z niemal każdej dziedziny. (chyba niemal, bo nie sprawdziłem kursów voodoo ;-) (...)
Media o eKorki.pl
© eKorki.pl 2004-2024