nie zdawałem sobie sprawy, że można zdalnie nauczyć się więcej, niż w szkole na lekcjach. Zawsze byłem w przekonaniu, iż korepetycje są tylko w 4 oczy, ale się myliłem. Pan Piotr tłumaczy treściwie, a każdy błąd jest tłumaczony bez żadnego problemu. Nie czuje presji i wachania się o zapytanie gdy sobie z czymś nie radzę. Polecam
Najlepszy korepetytor z chemii z jakim pracowałam. Ogromna cierpliwość, jasny sposób tłumaczenia zadań i świetny kontakt. Lekcje bardzo mi pomogły w bieżącej nauce. Zdecydowanie polecam!
Aby dodać opinię, musisz się zalogować.