Profil korepetytora

Dane personalne

Imię i nazwisko
Maturita
Wykształcenie
Wyższe magisterskie
Doświadczenie
Nauczyciel liceum

Dane kontaktowe

DANE ZABLOKOWANE
Niestety, korepetytor nie ma ważnego konta w naszym serwisie. Jeśli chcesz poznać jego dane kontaktowe wyślij SMS o treści SIM.KORKI na numer 7255 i wpisz otrzymany kod. Przez 30 minut lub do zamknięcia sesji przeglądarki uzyskasz dostęp do wszystkich ogłoszeń z zablokowanymi danymi kontaktowymi. Zarejestruj się, a dostęp do danych będzie aktywny do końca dnia!
Wprowadź kod SMS
Koszt smsa 2,46 zł (z VAT). Usługi SMS obsługiwane przez SimPay dostępne są w sieciach Plus, T-Mobile, Orange, Play.
Regulamin usług Premium SMS.
Opinie
16.08.2022, 15:30
5/5
Po 2 latach studiowania postanowiłem spróbować podejść do matury z biologii i chemii jeszcze raz. Sam nigdy nie zmotywowałbym się tak, jak zrobiła to Maturita i uczący tam Nauczyciele♥ Dzięki nim udało się, w październiku zaczynam studia na GUMedzie. Kto się waha - nie ma na co czekać, polecam Maturitę każdemu, czy podchodzisz pierwszy raz, czy poprawiasz!
30.07.2022, 14:42
5/5
Według mnie najlepsze kursy maturalne online, masz kontakt z nauczycielem, zajecia na żywo, powtórki, sprawdziany, cały plan krok po kroku, mega motywacja. Brat był w Maturicie na stacjonarnych, były super, ale teraz ich online to jest sztos!
30.07.2022, 08:43
5/5
Bardzo serdecznie polecam kursy! Uczestniczyłam w kursie xxl z biologii i chemii i w kursie z matematyki podstawowej. Sam kurs jest bardzo ciekawie zaplanowany, bardzo cenne są wykłady, do których można zawsze wrócić, ale przede wszystkim dla mnie najcenniejsze były spotkania na żywo, ponieważ mnie osobiście niesamowicie motywowały. Świadomość lekcji na żywo, na których normalnie nauczyciele pytali, był normalny kontakt jak na zajęciach stacjonarnych - bardzo motywował. Kursy w Maturicie to był dla mnie strzał w dziesiątkę, takie kursy z samymi wykładami na pewno by mnie tak nie mobilizowały, odkładałabym chyba wszystko na później. A tutaj miałam plan, wiedziałam, że po prostu muszę obejrzeć wykład, muszę się przygotować, naprawdę super motywacja te zajęcia na żywo :) Bardzo mile je wspominam, trafiłam na wyjątkowo miłych i cierpliwych nauczycieli, ale myślę, że wszyscy wykładowcy są równie świetni. Polecam z całego serduszka, jeśli szukasz naprawdę dobrych kursów!
16.07.2022, 19:46
5/5
Wspaniałe kursy, dzięki którym właśnie dostałam się na moją wymarzoną medycynę z pierwszej listy! Kursy w Maturicie to najlepsze kursy do matury na ryku. Wiem, ponieważ to moje drugie podejście i miałam też wykupione inne. W ogóle nie ma porównania. Rzetelnie prowadzone wykłady, wspaniałe zajęcia na żywo gdzie zawsze o wszystko mogliśmy zapytać i zawsze dostaliśmy od razu odpowiedź. Najlepsze tłumaczenia z chemii a z biologii - w końcu ogarnęłam czasowniki operacyjne. Na samych zajęciach bardzo miła atmosfera, motywująca (wejściówki i odpytywania) ale i bardzo sympatyczna. Żałuję, że kursy się skończyły, bo chętnie wzięłabym udział w nich jeszcze raz. Ale za 3 lata na pewno zapisujemy do Maturity moją siostrę :) Jeśli ktoś się zastanawia - polecam!!!!
14.05.2022, 13:44
5/5
Polecam kursy w Maturicie! Wszystko dokładnie omówione, ze szczegółami, z naciskiem na formułowanie odpowiedzi. Wszystkie zagadnienia, które pojawiły się w arkuszu zostały omówione na kursie. Jestem bardzo wdzięczna za takie rzetelne przygotowanie, za tłuczenie do głów po kilka razy, aż do skutku. Nie wiem, czy ta matura była wyjątkowo łatwa, czy po prostu ja byłam przygotowana, ale na pewno bez Maturity nie napisałabym tak dobrze i z takim spokojem. Czekam na wyniki, ale wiem, że będzie wysoko. Jeszcze raz serdecznie dziękuję i polecam wszystkim, którzy chcą osiągnąć wysoki wynik.
15.01.2022, 21:45
5/5
Podmiotowe podejście do ucznia i rzetelne przekazywanie wiedzy w interesujący sposób. Bardzo mądre połączenie wiedzy teoretycznej przekazywanej w postaci filmów z zajęciami praktycznymi utrwalającymi zdobytą wiedzę. Polecam!
11.01.2022, 00:53
5/5
Świetnie przygotowane i przeprowadzone zajęcia, bardzo godne polecenia ;)
19.08.2021, 14:54
5/5
Polecam serdecznie, rzetelnie prowadzone zajęcia, super atmosfera!
Kuba
[31.11.***.***] 21.01.2021, 23:34
5/5
Uwielbiałem chodzić do Maturity! Mają naprawdę świetnych nauczycieli, z pasją, z podejściem do nas uczniów, umieją wytłumaczyć, a jak zadania się zrozumie to niezależnie od tego co dostaniemy na maturze, wszystko rozwiążemy! Przerobiliśmy na kursach cały materiał do matury, dokładne omówienie i mnóstwo zadanek. Moja siostra chodziła na kursy 8-klasistów i była również bardzo zadowolona. Oboje dostaliśmy się na wymarzoną medycynę i siostra do bardzo dobrego liceum, ZDECYDOWANIE POLECAM ;)
Joanna
[5.184.***.***] 19.01.2021, 22:42
5/5
Po kursach w Maturicie biologia 82%, chemia 90%. Połowa mojej grupy (lekarski w Bydgoszczy) była na Maturicie, więc co jeszcze dodać. Polecam!
Mateusz
[188.47.***.***] 14.01.2021, 18:13
5/5
Kursy bardzo dobre, wykładowcy potrafią przekazać wszystko w łatwy do zrozumienia sposób. Do tego z matematyki bardzo dużo zadań, wiadomo że swoje też trzeba w domu przeliczyć, ale po zajęciach już wiesz co i jak, więc potem to tylko trzaskanie żeby się wprawić. Polski - cudowna pani Myszkowska, z przyjemnością wróciłbym na kurs jeszcze raz. Znienawidzony polski staje się po prostu ciekawy, więc polecam zajęcia też szczególnie zatwardziałym ścisłowcom. Ogólna ocena 5!
Nina
[5.184.***.***] 13.01.2021, 16:02
5/5
Ciekawie prowadzone zajęcia, z przyjemnością uczestniczę w spotkaniach na Zoomie i naprawdę super też filmiki z wykładami. Jestem na biologii i chemii xxl i absolutnie nie żałuję wyboru. Polecam Maturitę wszystkim, nawet z dużymi zaległościami. Pozdrawiam, Nina :)
Klaudia
[188.47.***.***] 02.01.2021, 14:37
5/5
Super nauczyciele, zarówno pani Agata, która prowadzi wykłady, jak i pan Grzegorz, z którym mam zajęcia na zoomie. Cierpliwość wprost anielska :) I sam system nauki jest bardzo dopracowany, krok po kroku, wszystko super tłumaczone, naprawdę Maturita to pełen profesjonalizm. Polecam :)
Ocena: 5/5

Lokalizacja

© eKorki.pl 2004-2024