Zajęcia odbywają się zgodnie z ustaleniami, co mi bardzo odpowiada. Gramatyka jest tłumaczona rzetelnie, tematy graniczne są przekładane konwersacjami, a prace domowe są zadawane oraz korygowane.
Bardzo polecam zajęcia z Panią Agnieszką. Wszystkie zagadnienia są staranie wyjasniane, a materiał jest dokładnie przećwiczony. Dużym plusem są zadania domowe, które mogę wykonywać w wolnym czasie. Szybko zauważyłem progres
Aby dodać opinię, musisz się zalogować.