Profil korepetytora

Dane personalne

Imię i nazwisko
Anna Pleśniak
Wykształcenie
Licencjat
Staż
11 lat

Aktywne ogłoszenia

Warszawa
90 zł
Warszawa
80 zł
Warszawa
80 zł

Dane kontaktowe

Województwo
Mazowieckie
Miejscowość
Warszawa
Telefon komórkowy
665****** pokaż
2010-2014
Politechnika Wrocławska
studia licencjackie (stacjonarne)
Podstawowych Problemów Techniki - Inżynieria Biomedyczna
Opinie
Olga
[185.217.***.***] 10.01.2021, 21:07
5/5
Najlepsza nauczycielka i korepetytorka. Konkretna i kompetentna. Polecam na 100%!
Ania
[185.217.***.***] 10.01.2021, 21:07
5/5
Bardzo polecam. Konkretnie i na temat. Na pewno wrócę.
Ola
[188.146.***.***] 10.01.2021, 21:10
5/5
Na początku nie byłam przekonana czy zajęcia przez Internet będą dobrym wyborem. Miałam przeczucie że nie będę potrafiła wytłumaczyć swoich myśli albo trudno będzie mi nawiązać kontakt z nauczycielką. Jednak okazało się inaczej. Tablica której używamy ma masę funkcji które ulatwiają przebieg lekcji. Kontakt z Panią jest bardzo szybki. Nie dość że lekcje przez Internet są bardzo przyjemne i "na luzie" to nie trzeba jezdzic w różne miejsca co daje więcej możliwości. Myślę że lekcje online są bardzo fajne, czuje się pewniej i swobodniej rozwiązując różne zadania i jestem coraz lepiej przygotowana do egazninu 8 klasisty. Nauczyłam się zastanawiać przy różnych zadaniach nie odpuszczając sobie pod pretekstem nie umiem. Przestałam też odczuwać poczucie winy w związku że nie rozumiem jakiegoś tematu, Pani Ania zawsze jest otwarta do wytłumaczenia każdego tematu. Przede wszystkim widzę że nauczyłam się więcej i zadania tekstowe nie są dla mnie już aż taką przeszkodą jak dotychczas. Korepetycje z Panią Anią to był bardzo dobry wybór, szczerze polecam.
Alicja
[46.204.***.***] 10.01.2021, 22:03
5/5
Pani Anna jest niezwykle pozytywną nauczycielką. Jej podejście do ucznia jest pełne wyrozumiałości, wsparcia oraz ambicji. Po jedynie kilku lekcjach moje nastawienie do matematyki diametralnie się zmieniło (z niechętnego na znacznie pozytywniejsze). Uważam, że świetnie tłumaczy matematykę, jest charyzmatyczna oraz potrafi w bardzo szybki sposób zmieniać podejście uczniów. Nauczyła mnie również akceptacji popełnianych błędów oraz zaszczepiła we mnie chęć dociekania rozwiązań, czego nigdy bym się po sobie nie spodziewała.
Patrycja
[31.130.***.***] 10.01.2021, 23:01
5/5
Jestem uczennicą 2 klasy liceum czteroletniego, matematykę mam na poziomem podstawowym. Pani Pleśniak ma bardzo proste i podbudowujące podejście do ucznia. Jest pozytywną osobą. Zawsze po lekcji matematyki z Panią Anią mam lepszy dzień. Dzięki korepetycjom stałam się bardziej pewna siebie, szczególnie widać to po mojej aktywności na lekcjach w szkole. Moim zdaniem korepetycje online są lepsze od stacjonarnych, ponieważ czuję się bardziej swobodniej i lepiej się na nich skupiam. Bardzo polecam Panią Anię Pleśniak, szczególnie za Jej cierpliwość i podejście. Miałam już kontakt z kilkoma korepetytorami, i właśnie takiej osoby jak Pani Ania szukałam.
Maciek
[93.190.***.***] 11.01.2021, 09:31
5/5
Najlepsza nauczycielka i korepetytorka. Pomogła mi zrozumieć analizę matematyczną oraz przygotować się do kolokwium i egzaminu. Polecam bardzo.
natalia
[46.134.***.***] 11.01.2021, 11:49
5/5
jedyna korepetytorka , która do mnie trafiła i jest w stanie przekazać mi swoją wiedzę . Pani Ania jest cierpliwą i bardzo serdeczną osobą . polecam z całego serca !!
Marta
[37.30.***.***] 12.01.2021, 12:59
5/5
Jestem uczennicą ósmej klasy szkoły podstawowej i przygotowuję się do egzaminu ósmoklasisty. Dzięki zajęciom z Panią Anią nauka matematyki stała się dla mnie przyjemniejsza, zaczęłam otrzymywać coraz lepsze oceny i nabrałam pewności przy rozwiązywaniu zadań. Pani Ania jest miłą, ciepłą i komunikatywną osobą i bardzo dobrze tłumaczy wszystkie zagadnienia. Zajęcia odbywają się online przy wykorzystaniu wirtualnej tablicy, dzięki czemu mogę na bieżąco konsultować wszelkie wątpliwości. Lekcje przeprowadzane są profesjonalnie, a Pani Ania jest do nich zawsze solidnie przygotowana. Jestem pewna, że dzięki tym zajęciom dobrze poradzę sobie na egzaminie. Serdecznie Polecam!
Michał
[178.214.***.***] 16.01.2021, 23:15
5/5
Masz problemy z matematyką? Wizja niezdanego egzaminu spędza Ci sen z oczu? Na widok skomplikowanych zadań dostajesz palpitacji serca a w głowie pojawia się czarna dziura? Jeśli tak to trafiłeś pod właściwy adres! Korepetycje z Panią Anią to recepta na rozwiązanie twoich wszystkich matematycznych problemów! Zajęcia prowadzone są w sposób profesjonalny, na najwyższym poziomie a jednocześnie, w sposób zrozumiały i przystępny, w przyjemenj atmosferze. Pani Ania swoim mega pozytywnym nastawieniem sprawia, że z czasem matematyka da się lubić. Zajęcia odbywają się online ale nie jest to żadną przeszkodą, gdyż przy wykorzystaniu wirtualnej tablicy, Pani Ania tłumaczy wszelkie wątpliwości. Kontakt z Panią Anią jest szybki i bezpośredni. Znalezienie dogodnego terminu spotkania również nie stanowi problemu. Przy odrobinie własnego zaangażowania i pomocy Pani Ani, żadne kolokwium czy egzamin nie będzie dla ciebie stresującym wyzwaniem. Szczerze polecam!
Zbigniew
[37.30.***.***] 20.01.2021, 20:11
5/5
Nauczycielka bardzo skuteczna. Pani Annie powierzyłem przygotowanie moich dwóch córek do egzaminów (matura i test ósmoklasisty), ważne też dla mnie było to, aby dziewczyny czuły się pewnie w szkole. Rezultaty: licealistka lubi matematykę i zdecydowała, że napisze rozszerzenie, młodsza pisze próbne w okolicach 90%. Dziękuję Pani Anno.

Napisz tutaj swoją opinię:

Oceń korepetytora:
Podaj imię:
Ocena: 5/5
Wyślij wiadomość Skopiuj link do profilu do schowka

Lokalizacja