Z pełnym przekonaniem polecam Pana Dawida. W sytuacji kryzysowej, gdy mój syn pilnie potrzebował wsparcia w zakresie Excela, arkuszy kalkulacyjnych oraz badania mediów itp. otrzymaliśmy pomoc na najwyższym poziomie.
Korepetytor wykazał się ogromną wiedzą, profesjonalizmem i cierpliwością. Potrafił w jasny i zrozumiały sposób wyjaśnić nawet bardziej złożone zagadnienia, dzięki czemu mój syn szybko nadrobił zaległości i odzyskał pewność siebie. Zajęcia były świetnie przygotowane, rzeczowe i dostosowane do jego indywidualnych potrzeb.
Najbardziej doceniam zaangażowanie oraz gotowość do pomocy w trudnym momencie. Dzięki jego wsparciu udało się skutecznie poradzić sobie z problemami, które wydawały się bardzo trudne do rozwiązania. To nie tylko doskonały specjalista, ale również osoba, która naprawdę troszczy się o sukces swoich uczniów.
Serdecznie dziękuję za pomoc i z czystym sumieniem polecam każdemu, kto szuka kompetentnego, skutecznego i życzliwego korepetytora.
Bardzo polecam korepetycje z Excela z Dawidem. Na lekcjach skupia się przede wszystkim na potrzebach ucznia, dopasowuje materiały i tok nauczania do indywidualnych potrzeb. Umie wytłumaczyć trudne rzeczy w prosty sposób. Stwarza przyjemna atmosferę podczas zajęć.
Szukałam profesjonalnego podejścia w prowadzeniu lekcji z excela, swobodnej atmosfery i dobrze wytłumaczonego materiału, i wszystko to - a nawet więcej - otrzymałam na zajęciach z Dawidem! Godzina spotkania mija w oka mgnieniu, wszystko dokładnie tłumaczy, jest niesamowicie zaangażowany i zawsze doskonale przygotowany do spotkania. Bardzo się cieszę, że spośród tylu korepetytorów wybrałam właśnie Dawida, to był strzał w dziesiątkę! Polecam wszystkim :)
Polecam w 100%. Lekcje prowadzone bardzo zrozumiale :) Bardzo dużo wiedzy przekazywane w sposób dostępny dla każdego. Ogromnym plusem jest pomoc Pana Dawida nawet w sprawach służbowych, kiedy jest problem z jakimś raportem w pracy. Duża cierpliwość i mega fajna atmosfera. Terminy korepetycji elastyczne, co jest również dużym plusem :) Polecam każdemu Pana Dawida.
Odpowiedź korepetytora: Bardzo dziękuję za miłe słowa! :)
Jeśli masz problem z Excelem gorąco polecam Pana Dawida. Zawsze dobrze przygotowany do zajęć, cierpliwy. Posiada ogrom wiedzy , która chętnie się dzieli a co najważniejsze umie ja przekazać. Napewno heszxze nie raz skorzystam z korepetycji z Panem Dawide.
Odpowiedź korepetytora: Bardzo dziękuję za zaufanie i miłe słowa! :)
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panem Dawidem. Potrafi wytłumaczyć zagadnienia w prosty i zrozumiały sposób. Jest osobą niezwykle zaangażowaną, profesjonalną oraz cierpliwą co sprawia, że zajęcia przebiegają w bezstresowej atmosferze. Polecam każdemu, kto szuka skutecznego i sympatycznego korepetytora !!!
Odpowiedź korepetytora: Bardzo dziękuję za miłe słowa! :)
Lekcja była bardzo przyjemna, fajna atmosfera, jeżeli czegoś nie rozumiałam to zostało to wytłumaczone, jestem bardzo zadowolona, śmiało mogę polecić!!!
Odpowiedź korepetytora: Bardzo dziękuję! :) Polecam się na przyszłość :)
Aby dodać opinię, musisz się zalogować.