Aktualności
10 grudnia 2020
Aktualności eKorki.pl : Powrót Certyfikatów eKorki.pl i nie tylko

Trwająca od wielu miesięcy przebudowa serwisu, idąca naprzeciw oczekiwaniom zarówno korepetytorów jak i uczniów, posuwa się cały czas naprzód. Miło nam donieść, że dawna, ciesząca się prestiżem, funkcjonalność - czyli Certyfikat eKorki.pl - powraca w nowej odsłonie! 

Od zarania działań serwisu, zależało nam, aby eKorki.pl były miejscem, gdzie uczeń będzie mieć pewność, że wybierając konkretnego korepetytora, ryzyko błędnej decyzji jest minimalne. Jednym z najważniejszych i najlepszych sposobów weryfikacji był Certyfikat eKorki.pl Uzyskanie go wymagało przedłożenia dokumentów potwierdzających wykształcenie i doświadczenie, dlatego osoby posiadające taki certyfikat wyróżniały się pośród innych nauczycieli, a uczniowie zyskiwali pewność, że biorą lekcje od sprawdzonego korepetytora. 

Dość duże zawiłości techniczno-organizacyjne sprawiły, że Certyfikaty nie powróciły na eKorki.pl wraz ze startem nowej wersji serwisu, ale dziś miło nam ogłosić, że znów korepetytorzy będą mogli wysyłać do nas prośby o nadanie certyfikatu i podnosić swój prestiż względem innych ogłoszeniodawców. 

Sam sposób nadawania certyfikatu nie zmienił się aż tak bardzo, jak w pierwotnej wersji serwisu, zmieniły się warunki techniczne. Wtedy wymagaliśmy wysyłania kopii dokumentów listownie, dziś akceptujemy skany dokumentów wysyłane bezpośrednio przez panel użytkownika. 

Inną zmianą jest to, że dostęp do Certyfikatu nadawany jest dożywotnio, po uiszczeniu jednorazowej opłaty. Oznacza to, że nie ma konieczności ponoszenia finansowego kosztu odnawiania ważności certyfikatu. Jednak - co jest kluczowe - opłata nie oznacza automatycznego nadania Certyfikatu. Każdy wniosek jest przez nas rozpatrywany indywidualnie i szczegółowo, w przypadku gdy, informacje przesłane będą niewystarczające, korepetytor otrzyma odpowiedź odmowną z prośbą o uzupełnienie braków. 

Druga ważna rzecz dotyczy stałej kontroli nadanego Certyfikatu. Jeśli posiadacz Certyfikatu będzie chciał uzupełnić wykształcenie o nowe pozycje, każda taka zmiana będzie podlegać weryfikacji. Zależy nam, by Certyfikat był wyróżnieniem prestiżowym, więc z naszej strony zrobimy wszystko, aby korepetytorzy wnioskujący byli zobowiązani do profesjonalnego podejścia do wniosku.  

Co zyska na tym korepetytor? Bardzo wyraźne wyróżnienie ogłoszenia na liście wyników wyszukiwania, także w ogłoszeniach promowanych oraz w podglądzie ogłoszenia. 

Nie wykluczamy w przyszłości dodania opcji pobrania Certyfikatu w formacie PDF do możliwego wydruku przez korepetytora i przechowywania go w formie papierowej obok innych podobnych dokumentów. 

Pojawienie się Certyfikatów pozwoliło nam uruchomić nowe możliwości rabatowe na nasze usługi. Tym właśnie są Pakiety Abonamentowe. W ramach pakietu, oprócz konta rozszerzonego otrzymujemy (do wyboru) roczną promocję w całym serwisie oraz Certyfikat. Najkorzystniejszą finansowo opcją jest Pakiet Premium, który zawiera obie proponowane w pakiecie opcje dodane do abonamentu. W tym wariancie w kieszeni zostaje 40% środków.

 

Zachęcamy zatem wszystkich korepetytorów, by zapoznali się ze szczegółowymi zasadami i zaczęli jak najszybciej korzystać z naszych Certyfikatów, a najlepiej skorzystali z możliwości zakupu jednego z naszych Pakietów

 

Zarejestruj się w ekorki.pl

Certyfikat eKorki.pl

Certyfikat Zweryfikowane umiejętności Korepetytora
Certyfikat Zweryfikowane umiejętności Korepetytora
Kraków Bieńczyce
80 zł

Ogłoszenia promowane

Popularne przedmioty

Jesteśmy na facebooku