Blog eKorki.pl - Najnowsze artykuły
27 października 2023
Blog eKorki.pl: Wzór Umowy o Świadczenie Usług Edukacyjnych – kluczem do udzielania satysfakcjonujących korepetycji!

Serwis jakim są eKorki.pl umożliwia nawiązanie kontaktu przez osoby zainteresowane zajęciami merytorycznymi z określonej dziedziny i podnoszeniem swoich kompetencji z dopasowanym do ich potrzeb Korepetytorem, który zamieścił w serwisie swoje ogłoszenie.

Drodzy Korepetytorzy, niezmiernie jest nam milo, że możemy Was poinformować o nowej inicjatywie na naszej platformie, która ma na celu ułatwić Wam proces zawierania umów z Uczniami, dotyczących współpracy w zakresie udzielania korepetycji oraz uporządkowania praw i obowiązków obu stron umowy. Serwis eKorki.pl przygotował wzory dokumentów, które Korepetytor może wykorzystać we współpracy z Uczniem.

Korepetytorze, przed rozpoczęciem korzystania z przygotowanych przez nas wzorów dokumentów zapoznaj się z poniższym artykułem, który pomoże Ci prawidłowo wypełnić wzór umowy i jak najlepiej dostosować go do swoich potrzeb.

czytaj dalej
6 października 2023
Blog eKorki.pl: Gramy do jednej bramki - wywiad z Szymonem Zastockim

Po przeprowadzeniu ciekawych rozmów z doświadczonymi korepetytorami, tym razem oddajemy głos najmłodszemu pokoleniu. Szymon Zastocki jest studentem drugiego roku Zarządzania na Uniwersytecie Warszawskim, ale swoją przygodę z udzielaniem korepetycji rozpoczął jeszcze w szkole średniej. O tym, czy łatwo jest pogodzić studia wyższe z prowadzeniem działalności edukacyjnej oraz o wielu ciekawych aspektach nowoczesnego korepetytora rozmawiał Rafał Kowalewski. 

czytaj dalej
2 października 2023
Blog eKorki.pl: Odpowiedzi na opinie uczniów uruchomione

Opinia ucznia była krzywdząca? A może w ogóle rzekomy uczeń nie istnieje? Chciałoby się wyjaśnić sytuację od razu, a możliwości brak. Ale z tym koniec! Długo oczekiwana przez wielu korepetytorów możliwość odpowiadania na opinie uczniów dziś ujrzała światło dzienne. 

czytaj dalej
7 lipca 2023
Blog eKorki.pl: Jak znaleźć dobrego mentora?

Edukacja jest kluczowym elementem w życiu każdego człowieka. To ona kształtuje nasze umiejętności, rozwija pasje i otwiera drzwi do świata pełnego możliwości. W procesie edukacyjnym niezwykle ważną rolę odgrywa mentor lub tutor, który jest przewodnikiem, doradcą i wsparciem dla ucznia. To dzięki niemu nauka staje się efektywna, a zdobywanie wiedzy – przyjemnością. Znalezienie odpowiedniego mentora czy tutora to nie lada wyzwanie. Wymaga to nie tylko czasu, ale i odpowiedniej wiedzy na temat tego, czym powinien charakteryzować się dobry nauczyciel. W tym artykule podpowiemy, jak znaleźć dobrego mentora/tutora, który pomoże Ci osiągnąć sukces edukacyjny.

czytaj dalej
20 czerwca 2023
Blog eKorki.pl: Jak wybrać szkołę średnią? Cenne porady dla uczniów i rodziców

Wybór szkoły średniej to jeden z kluczowych momentów w edukacyjnej ścieżce każdego ucznia. Prawidłowe rozpoznanie potrzeb i aspiracji Twojego dziecka jest niezbędne do znalezienia odpowiedniej szkoły ponadpodstawowej, która będzie wspierać jego rozwój i kształtować go jako przyszłego studenta. Dowiedz się, na co zwrócić uwagę przy wyborze szkoły, aby nauka była przyjemna i dostosowana do potrzeb ucznia.

czytaj dalej
5 grudnia 2022
Blog eKorki.pl: Korepetycje jako poszerzanie kompetencji

Jeszcze kilkanaście lat temu jak ktoś mówił, że chodzi na korepetycje, to taką osobę często stygmatyzowano jako mało zdolną, bo musi specjalnie płacić za coś, co innym przychodzi bez dodatkowej pomocy. Istniał też drugi oczywisty powód - bez korepetycji nie zdasz istotnego egzaminu. Dziś wygląda to zupełnie inaczej. Korepetycje stają się de facto rozwijającymi zajęciami edukacyjnymi, a nie tylko ratunkiem przed złymi ocenami. 

czytaj dalej
20 listopada 2022
Blog eKorki.pl: Promocja - Black Week na eKorki.pl!

Drodzy korepetytorzy, tegoroczny tydzień obniżek dotarł i do nas. Przez cały najbliższy tydzień, od poniedziałku do niedzieli, aktywna będzie promocja na wszystkie plany abonamentowe!

czytaj dalej
14 października 2022
Blog eKorki.pl: Z okazji Dnia Edukacji Narodowej - promocja "Podwajamy wszystko!"

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej przygotowaliśmy specjalną promocję na wszystkie abonamenty i wyróżnienia. Podwojone zostaną wszystkie abonamentypromocje oraz pakiety promocyjne. Wszystkiego najlepszego!

czytaj dalej
29 lipca 2022
Blog eKorki.pl: Pasja w postaci udzielania korepetycji - wywiad z Marzeną Wołoszyn

Marzena Wołoszyn jest doświadczoną korepetytorką języka angielskiego, choć sama traktuje to jako swoją pasję. Jest absolwentką nauczania języka angielskiego na Uniwersytecie Warszawskim i na co dzień pracuje zarówno z dziećmi i młodzieżą, jak i dorosłymi. Zajmuje się również nauką konwersacji i Business English, a w trakcie swojej kariery współpracowała z wieloma ciekawymi osobami, m.in. z dziennikarzem muzycznym, fotografem koncertów rockowych, właścicielami firm czy wspaniałymi, zdolnymi dzieciakami. Marzena posiada certyfikaty sprawności językowej FCE i CAE, a także naucza w szkole podstawowej. Od 15 lat udziela korepetycji i przygotowuje swoich podopiecznych do nowej matury, egzaminu po szkole podstawowej, egzaminu B2 na studiach czy też tradycyjnego używania języka w każdej sytuacji.

czytaj dalej
26 kwietnia 2022
Blog eKorki.pl: Zmiana sposobu pobierania faktur VAT za usługi płatne

Otrzymywaliśmy wielokrotnie zapytania od użytkowników w jaki sposób mogą pobrać faktury i gdzie te dane należy uzupełnić. Uznaliśmy zatem, że trzeba ten proces uprościć i usprawnić. 

czytaj dalej

Strona

Docieraj do większej ilości uczniów i udzielaj korepetycji na własnych zasadach

  • Jak skutecznie trafić do osób zainteresowanych korepetycjami?
eKorki.pl dla Korepetytora
Kategorie

Certyfikat eKorki.pl

Język hiszpański

Biol Mat
Warszawa
Certyfikat Zweryfikowane umiejętności
80 zł

Matematyka

Karol
Wrocław
Certyfikat Zweryfikowane umiejętności
300 zł

Chemia

Biol Mat
Warszawa
Certyfikat Zweryfikowane umiejętności
90 zł

Ogłoszenia promowane

Popularne przedmioty

Jesteśmy na facebooku

© eKorki.pl 2004-2024