Blog eKorki.pl - Najnowsze artykuły
29 lipca 2022
Blog eKorki.pl: Pasja w postaci udzielania korepetycji - wywiad z Marzeną Wołoszyn

Marzena Wołoszyn jest doświadczoną korepetytorką języka angielskiego, choć sama traktuje to jako swoją pasję. Jest absolwentką nauczania języka angielskiego na Uniwersytecie Warszawskim i na co dzień pracuje zarówno z dziećmi i młodzieżą, jak i dorosłymi. Zajmuje się również nauką konwersacji i Business English, a w trakcie swojej kariery współpracowała z wieloma ciekawymi osobami, m.in. z dziennikarzem muzycznym, fotografem koncertów rockowych, właścicielami firm czy wspaniałymi, zdolnymi dzieciakami. Marzena posiada certyfikaty sprawności językowej FCE i CAE, a także naucza w szkole podstawowej. Od 15 lat udziela korepetycji i przygotowuje swoich podopiecznych do nowej matury, egzaminu po szkole podstawowej, egzaminu B2 na studiach czy też tradycyjnego używania języka w każdej sytuacji.

czytaj dalej
26 kwietnia 2022
Blog eKorki.pl: Zmiana sposobu pobierania faktur VAT za usługi płatne

Otrzymywaliśmy wielokrotnie zapytania od użytkowników w jaki sposób mogą pobrać faktury i gdzie te dane należy uzupełnić. Uznaliśmy zatem, że trzeba ten proces uprościć i usprawnić. 

czytaj dalej
20 stycznia 2022
Blog eKorki.pl: Twoja własna domena w eKorki.pl - poradnik po nowych opcjach

W tym tygodniu usprawniliśmy znaną od dawna funkcjonalność na naszym portalu, czyli możliwość przypisania do swojego profilu lub ogłoszenia indywidualnej domeny ekorki.pl. Dzięki niej adres strony będzie dla uczniów łatwy do zapamiętania, gdyż przyjmuje następującą formę: twojanazwa.ekorki.pl. Tym adresem będziesz mógł posługiwać się na social mediach i innych portalach, a twoi uczniowie będą mogli zapamiętać twoją stronę i częściej do niej wracać. Nowe opcje dają jeszcze więcej możliwości korzystania z tej funcjonalności. Indywidualne domeny dostępne są dla kont Premium oraz Biznes Premium. Przygotowaliśmy instrukcję w jaki sposób korzystać z tego narzędzia. 

czytaj dalej
22 grudnia 2021
Blog eKorki.pl: Zawód korepetytora od kuchni - wywiad z Patrykiem Pallachem

Patryk Pallach jest pasjonatem języka angielskiego. Zawodowo ma bardzo duże doświadczenie w prowadzeniu indywidualnych zajęć języka angielskiego, od dzieci po dorosłych. Patryk na co dzień jest właścicielem firmy Lektor Personalny. Firma zajmuje się korepetycjami z języka angielskiego oraz matematyki, świadcząc swoje usługi z dojazdem do domu na terenie Śląska, a także online. Aktualnie z firmą współpracuje spora grupa doświadczonych korepetytorów, którzy obsługują setki klientów tygodniowo. Ukończył studia filologiczne "Język Angielski w Biznesie" na Politechnice Częstochowskiej oraz Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach na kierunku "International Business". Dodatkowo uczestniczył w wielu międzynarodowych projektach oraz jest posiadaczem kilku certyfikatów biznesowo-językowych. Prywatnie jest szczęśliwym mężem i tatą oraz wielkim pasjonatem podróżowania. 

czytaj dalej
25 listopada 2021
Blog eKorki.pl: Promocja - Black Weekend na eKorki.pl!

Drodzy korepetytorzy, powszechne szaleństwo obniżek nie ominęło naszego serwisu. Bowiem od północy z czwartku na piątek aż do końca weekendu ogłaszamy wielką promocję na roczne pakiety abonamentowe!

czytaj dalej
25 listopada 2021
Blog eKorki.pl: Rozszerzamy konta PREMIUM o możliwość wyboru miejscowości

Od dłuższego czasu docierały do nas prośby od korepetytorów, aby można było w ramach abonamentu dodawać ogłoszenia w różnych miastach. Długo się przed tym wzbranialiśmy, bo u zarania powstawania serwisu przyświecała idea bycia giełdą indywidualnych korepetytorów stacjonarnych, ale czasy się zmieniają, oczekiwania klientów także, więc i my musimy iść razem z nimi. 

czytaj dalej
27 października 2021
Blog eKorki.pl: Kalendarz Korepetycji - dlaczego warto z niego korzystać

Od kilku miesięcy nasi użytkownicy mogą cieszyć się najnowocześniejszym narzędziem dostępnym na polskim rynku serwisów z ogłoszeniami korepetytorów, czyli kalendarzem korepetycji. Mamy jednak wrażenie, że niektórzy boją się z niego korzystać. A to błąd! Bo jest to narzędzie przyspieszające kontakt między uczniem i nauczycielem. W tym artykule spróbujemy pomóc niektórym "przełamać lody" z naszym kalendarzem. 

czytaj dalej
17 października 2021
Blog eKorki.pl: Wywiad z Adamem Papiorokiem

Naszym kolejnym rozmówcą jest Adam Papiorok, który jak większość z nas w młodym wieku zastanawiał się, czym się zająć po ukończeniu nauki. Będąc w szkole średniej sam uczęszczał na dodatkowe lekcje u korepetytora co pomogło mu w zdaniu matury. Przyczyniła się do tego Pani Ewa, którą serdecznie pozdrawiamy. Obecnie absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach z tytułem Magistra. Dziś udziela korepetycji z języka angielskiego i zdobył wiele pozytywnych rekomendacji od uczniów oraz ich rodziców. Pięcioletnia działalność pod nazwą „AP TALENTS Adam Papiorok” zbiera coraz większą ilość fanów oraz chętnych do podjęcia nauki u Adama. Wolny czas spędza ze swoją ukochaną, chociaż wyznał nam, że cierpi na brak wolnego czasu. Zagorzały wielbiciel sportu od najmłodszych lat, marzył o byciu sportowcem, ale los potoczył się inaczej. Rozmowę poprowadził Robert Nowak

czytaj dalej
3 października 2021
Blog eKorki.pl: Witamina C niezbędny składnik zdrowia

Witamina C kojarzy nam się przede wszystkim z czymś kwaśnym, co po spożyciu wywołuje często śmieszny grymas na twarzy. Zażywamy ją głównie po to, by w okresach osłabionej odporności ustrzec się przed krążącymi zarazkami albo w celu przyspieszenia kuracji. Witamina C ma jednak niejedno imię. Tematu tutaj nie wyczerpiemy, ale poznajmy chociaż kilka ważnych i często zaskakujących, faktów o kwasie askorbinowym, którego można użyć np. do czyszczenia wody w basenie.

czytaj dalej
14 września 2021
Blog eKorki.pl: Nowość - eKorki.pl dla pracodawców!

Dostawaliśmy wiele pytań o to, czy w serwisie lub grupach FB można publikować oferty pracy. Dziś możemy dumnie ogłosić start działu Praca na eKorki.pl!

czytaj dalej

Strona

Zarejestruj się w ekorki.pl
Kategorie

Certyfikat eKorki.pl

Certyfikat Zweryfikowane umiejętności Korepetytora
Certyfikat Zweryfikowane umiejętności Korepetytora

Ogłoszenia promowane

Warszawa Kraków,Poznań,SZCZECIN,WROCŁAW cała POLSKA ONLINE lekcje, WARSZWA, POZNAŃ, ŁÓDŹ, BYDGOSZCZ
95 zł
Certyfikat Zweryfikowane umiejętności Korepetytora
Popularne przedmioty
(10084)
(4133)
(3007)
(2424)
(1754)

Jesteśmy na facebooku