Blog eKorki.pl - Najnowsze artykuły
5 grudnia 2022
Blog eKorki.pl: Korepetycje jako poszerzanie kompetencji

Jeszcze kilkanaście lat temu jak ktoś mówił, że chodzi na korepetycje, to taką osobę często stygmatyzowano jako mało zdolną, bo musi specjalnie płacić za coś, co innym przychodzi bez dodatkowej pomocy. Istniał też drugi oczywisty powód - bez korepetycji nie zdasz istotnego egzaminu. Dziś wygląda to zupełnie inaczej. Korepetycje stają się de facto rozwijającymi zajęciami edukacyjnymi, a nie tylko ratunkiem przed złymi ocenami. 

czytaj dalej
20 listopada 2022
Blog eKorki.pl: Promocja - Black Week na eKorki.pl!

Drodzy korepetytorzy, tegoroczny tydzień obniżek dotarł i do nas. Przez cały najbliższy tydzień, od poniedziałku do niedzieli, aktywna będzie promocja na wszystkie plany abonamentowe!

czytaj dalej
14 października 2022
Blog eKorki.pl: Z okazji Dnia Edukacji Narodowej - promocja "Podwajamy wszystko!"

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej przygotowaliśmy specjalną promocję na wszystkie abonamenty i wyróżnienia. Podwojone zostaną wszystkie abonamentypromocje oraz pakiety promocyjne. Wszystkiego najlepszego!

czytaj dalej
29 lipca 2022
Blog eKorki.pl: Pasja w postaci udzielania korepetycji - wywiad z Marzeną Wołoszyn

Marzena Wołoszyn jest doświadczoną korepetytorką języka angielskiego, choć sama traktuje to jako swoją pasję. Jest absolwentką nauczania języka angielskiego na Uniwersytecie Warszawskim i na co dzień pracuje zarówno z dziećmi i młodzieżą, jak i dorosłymi. Zajmuje się również nauką konwersacji i Business English, a w trakcie swojej kariery współpracowała z wieloma ciekawymi osobami, m.in. z dziennikarzem muzycznym, fotografem koncertów rockowych, właścicielami firm czy wspaniałymi, zdolnymi dzieciakami. Marzena posiada certyfikaty sprawności językowej FCE i CAE, a także naucza w szkole podstawowej. Od 15 lat udziela korepetycji i przygotowuje swoich podopiecznych do nowej matury, egzaminu po szkole podstawowej, egzaminu B2 na studiach czy też tradycyjnego używania języka w każdej sytuacji.

czytaj dalej
26 kwietnia 2022
Blog eKorki.pl: Zmiana sposobu pobierania faktur VAT za usługi płatne

Otrzymywaliśmy wielokrotnie zapytania od użytkowników w jaki sposób mogą pobrać faktury i gdzie te dane należy uzupełnić. Uznaliśmy zatem, że trzeba ten proces uprościć i usprawnić. 

czytaj dalej
20 stycznia 2022
Blog eKorki.pl: Twoja własna domena w eKorki.pl - poradnik po nowych opcjach

W tym tygodniu usprawniliśmy znaną od dawna funkcjonalność na naszym portalu, czyli możliwość przypisania do swojego profilu lub ogłoszenia indywidualnej domeny ekorki.pl. Dzięki niej adres strony będzie dla uczniów łatwy do zapamiętania, gdyż przyjmuje następującą formę: twojanazwa.ekorki.pl. Tym adresem będziesz mógł posługiwać się na social mediach i innych portalach, a twoi uczniowie będą mogli zapamiętać twoją stronę i częściej do niej wracać. Nowe opcje dają jeszcze więcej możliwości korzystania z tej funcjonalności. Indywidualne domeny dostępne są dla kont Premium oraz Biznes Premium. Przygotowaliśmy instrukcję w jaki sposób korzystać z tego narzędzia. 

czytaj dalej
22 grudnia 2021
Blog eKorki.pl: Zawód korepetytora od kuchni - wywiad z Patrykiem Pallachem

Patryk Pallach jest pasjonatem języka angielskiego. Zawodowo ma bardzo duże doświadczenie w prowadzeniu indywidualnych zajęć języka angielskiego, od dzieci po dorosłych. Patryk na co dzień jest właścicielem firmy Lektor Personalny. Firma zajmuje się korepetycjami z języka angielskiego oraz matematyki, świadcząc swoje usługi z dojazdem do domu na terenie Śląska, a także online. Aktualnie z firmą współpracuje spora grupa doświadczonych korepetytorów, którzy obsługują setki klientów tygodniowo. Ukończył studia filologiczne "Język Angielski w Biznesie" na Politechnice Częstochowskiej oraz Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach na kierunku "International Business". Dodatkowo uczestniczył w wielu międzynarodowych projektach oraz jest posiadaczem kilku certyfikatów biznesowo-językowych. Prywatnie jest szczęśliwym mężem i tatą oraz wielkim pasjonatem podróżowania. 

czytaj dalej
25 listopada 2021
Blog eKorki.pl: Promocja - Black Weekend na eKorki.pl!

Drodzy korepetytorzy, powszechne szaleństwo obniżek nie ominęło naszego serwisu. Bowiem od północy z czwartku na piątek aż do końca weekendu ogłaszamy wielką promocję na roczne pakiety abonamentowe!

czytaj dalej
25 listopada 2021
Blog eKorki.pl: Rozszerzamy konta PREMIUM o możliwość wyboru miejscowości

Od dłuższego czasu docierały do nas prośby od korepetytorów, aby można było w ramach abonamentu dodawać ogłoszenia w różnych miastach. Długo się przed tym wzbranialiśmy, bo u zarania powstawania serwisu przyświecała idea bycia giełdą indywidualnych korepetytorów stacjonarnych, ale czasy się zmieniają, oczekiwania klientów także, więc i my musimy iść razem z nimi. 

czytaj dalej
27 października 2021
Blog eKorki.pl: Kalendarz Korepetycji - dlaczego warto z niego korzystać

Od kilku miesięcy nasi użytkownicy mogą cieszyć się najnowocześniejszym narzędziem dostępnym na polskim rynku serwisów z ogłoszeniami korepetytorów, czyli kalendarzem korepetycji. Mamy jednak wrażenie, że niektórzy boją się z niego korzystać. A to błąd! Bo jest to narzędzie przyspieszające kontakt między uczniem i nauczycielem. W tym artykule spróbujemy pomóc niektórym "przełamać lody" z naszym kalendarzem. 

czytaj dalej

Strona

Zarejestruj się w ekorki.pl
Kategorie

Certyfikat eKorki.pl

Certyfikat Zweryfikowane umiejętności Korepetytora
Certyfikat Zweryfikowane umiejętności Korepetytora

Ogłoszenia promowane

Warszawa Centrum, Wola, Ochota, Żoliborz
60 zł
Certyfikat Zweryfikowane umiejętności Korepetytora
Certyfikat Zweryfikowane umiejętności Korepetytora
Wrocław Krzyki
100 zł
Popularne przedmioty
(10807)
(4337)
(3109)
(2476)
(1841)

Jesteśmy na facebooku