Blog eKorki.pl - Najnowsze artykuły
1 marca 2021
Blog eKorki.pl: Rozmowa z Anną Julią Urban (Edu Perfect)

Dziś przedstawiamy pełną energii miłośniczkę dwóch kotów, lecz przede wszystkim nauczycielkę matematyki Annę Urban. Inżynier, absolwentka Inżynierii Biomedycznej na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym w Bydgoszczy. Swoja karierę w nauczaniu zaczęła dzięki wujkowi, obecnie emerytowanemu wykładowcy na UKW, który pomagał jej w przygotowaniu do matury. Wraz z przyjaciółką Sylwią, prowadzi działalność w branży edukacyjnej pod nazwą Edu Perfect Korepetycje. Rozmowę przeprowadził Robert Nowak.

czytaj dalej
24 lutego 2021
Blog eKorki.pl: Wywiad z dr Dominiką Hapką-Żmich (Maturita)

Nazwisko Dominiki Hapki-Żmich może wydawać się nieznajome. Ale jak napiszemy Maturita, to każdy od razu wie o czym mowa. A to właśnie Dominika zapoczątkowała Maturitę, czyli nowoczesne Centrum Edukacyjne, prowadzące kursy do matury i egzaminu ósmoklasisty. Z założycielką Maturity rozmawia Robert Nowak.

czytaj dalej
22 lutego 2021
Blog eKorki.pl: Kalendarz korepetycji - nowość na eKorki.pl

Internet w XXI wieku jest praktycznie wszędzie. Można za jego pośrednictwem zrobić zakupy, wyjechać na wakacje, obejrzeć ulubiony film, a nawet znaleźć drugą połowę na całe życie. Widząc to, postanowiliśmy iść z duchem czasu i uruchomić możliwość bezpośredniego umawiania lekcji za pomocą kalendarza korepetycji.

czytaj dalej
10 lutego 2021
Blog eKorki.pl: Pożar serwerowni i niedostępność eKorki.pl

Szanowni Użytkownicy, w nocy z 9 na 10 marca 2021 miał miejsce duży pożar w serwerowni w Strasburgu, w której utrzymujemy serwer dla eKorki.pl. W jego wyniku doszło do przejściowych problemów z dostępem do naszej strony oraz uraty części danych i informacji. W dniu dzisiejszym udało się przywrócić stronę do życia, jednak z pewnymi przejściowymi kłopotami.

czytaj dalej
20 stycznia 2021
Blog eKorki.pl: Ogłoszenia uczniów na eKorki.pl

Rewolucja na eKorkach - uczniowie mogą od dziś sami publikować ogłoszenia, w których poszukują korepetytorów. 

czytaj dalej
17 grudnia 2020
Blog eKorki.pl: Nowe metody płatności za abonament

Wychodząc naprzeciw prośbom korepetytorów, udostępniliśmy dziś alternatywne wobec kart kredytowych formy płatności, m. in. popularny BLIK. 

czytaj dalej
10 grudnia 2020
Blog eKorki.pl: Powrót Certyfikatów eKorki.pl i nie tylko

Trwająca od wielu miesięcy przebudowa serwisu, idąca naprzeciw oczekiwaniom zarówno korepetytorów jak i uczniów, posuwa się cały czas naprzód. Miło nam donieść, że dawna, ciesząca się prestiżem, funkcjonalność - czyli Certyfikat eKorki.pl - powraca w nowej odsłonie! 

czytaj dalej
13 sierpnia 2020
Blog eKorki.pl: Korki w pakiecie czy to się opłaca?

Przeglądając oferty korepetycji zdalnych łatwo zauważyć, że są one bardzo zróżnicowane. Nie chodzi wyłącznie o cenę, która może bardzo się różnić. Na co zwrócić uwagę?

czytaj dalej
13 sierpnia 2020
Blog eKorki.pl: Korepetycje a epidemia

Koronawirus zmienił w życiu wiele. Mimo regularnego odmrażania gospodarki, dojście do pełni normalności zajmie jeszcze dużo czasu. Szczególnie, że w Polsce epidemia nadal trwa i nic nie wskazuje na to, by miała się szybko zakończyć.

czytaj dalej
13 sierpnia 2020
Blog eKorki.pl: Korepetycje - sposób na biznes?

Branża korepetycji w ostatnich latach bardzo się zmieniła, głównie za sprawą rozszerzenia usług oraz wprowadzeniu nowych form kształcenia. W dobie Internetu kształcenie na odległość już nikogo nie dziwi, wręcz stało się jednym ze standardowych rozwiązań. Nowe możliwości sprawiają, że wiele osób rozważa rozpoczęcie nauczania, aby “dorobić” sobie do pensji.

czytaj dalej

Strona

Zarejestruj się w ekorki.pl
Kategorie
(26)
(14)
(1)
(2)

Certyfikat eKorki.pl

Certyfikat Zweryfikowane umiejętności Korepetytora
Warszawa Śródmieście
150 zł
Certyfikat Zweryfikowane umiejętności Korepetytora

Ogłoszenia promowane

Popularne przedmioty

Jesteśmy na facebooku