Blog eKorki.pl - Najnowsze artykuły
22 grudnia 2021
Blog eKorki.pl: Zawód korepetytora od kuchni - wywiad z Patrykiem Pallachem

Patryk Pallach jest pasjonatem języka angielskiego. Zawodowo ma bardzo duże doświadczenie w prowadzeniu indywidualnych zajęć języka angielskiego, od dzieci po dorosłych. Patryk na co dzień jest właścicielem firmy Lektor Personalny. Firma zajmuje się korepetycjami z języka angielskiego oraz matematyki, świadcząc swoje usługi z dojazdem do domu na terenie Śląska, a także online. Aktualnie z firmą współpracuje spora grupa doświadczonych korepetytorów, którzy obsługują setki klientów tygodniowo. Ukończył studia filologiczne "Język Angielski w Biznesie" na Politechnice Częstochowskiej oraz Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach na kierunku "International Business". Dodatkowo uczestniczył w wielu międzynarodowych projektach oraz jest posiadaczem kilku certyfikatów biznesowo-językowych. Prywatnie jest szczęśliwym mężem i tatą oraz wielkim pasjonatem podróżowania. 

czytaj dalej
25 listopada 2021
Blog eKorki.pl: Promocja - Black Weekend na eKorki.pl!

Drodzy korepetytorzy, powszechne szaleństwo obniżek nie ominęło naszego serwisu. Bowiem od północy z czwartku na piątek aż do końca weekendu ogłaszamy wielką promocję na roczne pakiety abonamentowe!

czytaj dalej
25 listopada 2021
Blog eKorki.pl: Rozszerzamy konta PREMIUM o możliwość wyboru miejscowości

Od dłuższego czasu docierały do nas prośby od korepetytorów, aby można było w ramach abonamentu dodawać ogłoszenia w różnych miastach. Długo się przed tym wzbranialiśmy, bo u zarania powstawania serwisu przyświecała idea bycia giełdą indywidualnych korepetytorów stacjonarnych, ale czasy się zmieniają, oczekiwania klientów także, więc i my musimy iść razem z nimi. 

czytaj dalej
27 października 2021
Blog eKorki.pl: Kalendarz Korepetycji - dlaczego warto z niego korzystać

Od kilku miesięcy nasi użytkownicy mogą cieszyć się najnowocześniejszym narzędziem dostępnym na polskim rynku serwisów z ogłoszeniami korepetytorów, czyli kalendarzem korepetycji. Mamy jednak wrażenie, że niektórzy boją się z niego korzystać. A to błąd! Bo jest to narzędzie przyspieszające kontakt między uczniem i nauczycielem. W tym artykule spróbujemy pomóc niektórym "przełamać lody" z naszym kalendarzem. 

czytaj dalej
17 października 2021
Blog eKorki.pl: Wywiad z Adamem Papiorokiem

Naszym kolejnym rozmówcą jest Adam Papiorok, który jak większość z nas w młodym wieku zastanawiał się, czym się zająć po ukończeniu nauki. Będąc w szkole średniej sam uczęszczał na dodatkowe lekcje u korepetytora co pomogło mu w zdaniu matury. Przyczyniła się do tego Pani Ewa, którą serdecznie pozdrawiamy. Obecnie absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach z tytułem Magistra. Dziś udziela korepetycji z języka angielskiego i zdobył wiele pozytywnych rekomendacji od uczniów oraz ich rodziców. Pięcioletnia działalność pod nazwą „AP TALENTS Adam Papiorok” zbiera coraz większą ilość fanów oraz chętnych do podjęcia nauki u Adama. Wolny czas spędza ze swoją ukochaną, chociaż wyznał nam, że cierpi na brak wolnego czasu. Zagorzały wielbiciel sportu od najmłodszych lat, marzył o byciu sportowcem, ale los potoczył się inaczej. Rozmowę poprowadził Robert Nowak

czytaj dalej
3 października 2021
Blog eKorki.pl: Witamina C niezbędny składnik zdrowia

Witamina C kojarzy nam się przede wszystkim z czymś kwaśnym, co po spożyciu wywołuje często śmieszny grymas na twarzy. Zażywamy ją głównie po to, by w okresach osłabionej odporności ustrzec się przed krążącymi zarazkami albo w celu przyspieszenia kuracji. Witamina C ma jednak niejedno imię. Tematu tutaj nie wyczerpiemy, ale poznajmy chociaż kilka ważnych i często zaskakujących, faktów o kwasie askorbinowym, którego można użyć np. do czyszczenia wody w basenie.

czytaj dalej
14 września 2021
Blog eKorki.pl: Nowość - eKorki.pl dla pracodawców!

Dostawaliśmy wiele pytań o to, czy w serwisie lub grupach FB można publikować oferty pracy. Dziś możemy dumnie ogłosić start działu Praca na eKorki.pl!

czytaj dalej
3 września 2021
Blog eKorki.pl: Dlaczego warto uczyć się języka polskiego?

Polska jest jednym z większych krajów w Unii Europejskiej. Jest też jednym z najbardziej wysuniętych na wschód krajów Wspólnoty. Dla wielu obcokrajowców jest pierwszym przystankiem w Europie. Jakie są korzyści ze znajomości naszego języka?

czytaj dalej
1 września 2021
Blog eKorki.pl: Promocja "Podwajamy wszystko!" z okazji nowego roku szkolnego

Dziś wielki dzień dla każdego nauczyciela i każdego ucznia. Zaczyna się kolejny rok szkolny. Z tej okazji uruchomiliśmy wielką promocję dla korepetytorów - tylko dziś kupiony abonament czy promocja będzie ważna dwa razy dłużej! 

czytaj dalej
26 sierpnia 2021
Blog eKorki.pl: Rok szkolny 2021/22 - wszystko co musisz wiedzieć

Jeszcze tylko tydzień do końca wakacji, zarówno nauczyciele jak i uczniowie są już w blokach startowych, ale na pewno każdy się zastanawia, czy na pewno jest w pełni przygotowany do rozpoczęcia roku szkolnego. Spróbujmy zatem zebrać wszystkie najważniejsze informacje, aby bez niedomówień udało się przebrnąć przez kolejny sezon edukacyjny. 

czytaj dalej

Strona

Zarejestruj się w ekorki.pl
Kategorie

Certyfikat eKorki.pl

Certyfikat Zweryfikowane umiejętności Korepetytora
Certyfikat Zweryfikowane umiejętności Korepetytora
Warszawa Śródmieście
160 zł

Ogłoszenia promowane

Warszawa Praga-Południe
100 zł
Certyfikat Zweryfikowane umiejętności Korepetytora
Katowice Chorzów, Zabrze, Gliwice, Sosnowiec, Będzin, Dąbrowa G., Czeladź, Siemianowice,Tychy, Imielin, Ruda
130 zł
Popularne przedmioty

Jesteśmy na facebooku