Blog eKorki.pl
29 kwietnia 2021
Blog eKorki.pl: Ulepszona poczta i powiadomienia SMS

W dobie błyskawicznej komunikacji e-mail okazuje się dość wolnym i nie do końca wygodnym medium. Wprowadzając kalendarz korepetycji od początku zakładaliśmy, że docelową metodą komunikacji będą SMSy. Dziś w końcu możemy się pochwalić, że wdrożyliśmy powiadomienia SMS o rezerwacjach. A to nie jedyna nowość!

Od dziś, jeśli korepetytor ma w swoim profilu udostępniony numer telefonu komórkowego, będzie otrzymywać powiadomienie SMS o każdej nowej rezerwacji lekcji w Kalendarzu Korepetycji. Jeśli zatem korzystacie z Kalendarza, a nie podaliście w profilu swojego numeru - nie traćcie czasu, będzie wam niewątpliwie dużo wygodniej, niż teraz. A informacja, że ktoś zarezerwował lekcję będzie widoczna natychmiast. 

Nie tylko korepetytorzy zyskują możliwość komunikacji SMS. Uczniowie - jeśli podadzą w formularzu rezerwacji swój numer telefonu - kod potwierdzający rezerwację otrzymają również SMSem, a nie - jak do tej pory - na e-mail. Mało tego, potwierdzenie lub odrzucenie rezerwacji przez korepetytora również do ucznia przyjdzie jako SMS! 

Uczniowie, którzy rezerwują lekcje jako zalogowani, jeśli nie podali numeru telefonu, to mogą to zrobić bezpośrednio w formularzu rezerwacji. A wybrany telefon zostanie zapisany w ich profilu bez konieczności wchodzenia w oddzielny formularz aktualizacji danych konta. 

Poza tą nowinką, wprowadziliśmy usprawnienie interfejsu wiadomości. Od dziś, wiadomości prowadzone w formie dialogu z konkretnym użytkownikiem będą grupowane w wątki, co pozwoli zachować porządek w prowadzonych dyskusjach. 

Mamy nadzieję, że nowości przypadną użytkownikom do gustu, a kolejne na pewno pojawią się wkrótce. 

Komentarze

Aby dodać komentarz, musisz się zalogować.

Zarejestruj się w ekorki.pl
Kategorie
(30)
(14)
(1)
(3)

Certyfikat eKorki.pl

Certyfikat Zweryfikowane umiejętności Korepetytora
Certyfikat Zweryfikowane umiejętności Korepetytora

Ogłoszenia promowane

Popularne przedmioty

Jesteśmy na facebooku