Blog eKorki.pl
7 maja 2021
Blog eKorki.pl: Potrzebujesz szybkiej odpowiedzi - zapytaj Korepetytora!

Jest oczywistością, że w dobie Internetu każdy uczeń szuka w sieci odpowiedzi na pytania, które pojawiają się w trakcie odbywania edukacji. Najczęściej je też tam znajduje. Ale - czy mamy pewność, że odpowiedź jest właściwa? Jak to zweryfikować? Nie jest już to takie proste. Dlatego udostępniliśmy platformę pytań z przedmiotów szkolnych, gdzie pytania zadają uczniowie, a odpowiadają fachowcy, czyli Korepetytorzy. 

Miło nam ogłosić dziś start nowej platformy w ramach serwisu eKorki.pl, czyli Pytania do Korepetytorów

Ideą tego działu jest bezpośrednia możliwość udzielania szybkiej pomocy na popularne pytania z każdego przedmiotu, jaki jest dostępny na naszym portalu. Nie musisz mieć nawet zarejestrowanego profilu - wystarczy podać swój e-mail i po zaakceptowaniu pytania przez administrację - czekać na odpowiedzi. 

To, co wyróżnia tego typu platformę od innych, jest to, że u nas ekspertami są Użytkownicy - Korepetytorzy. Nie ma potrzeby szukać ekspertów, skoro praktycznie wszędzie są fachowcy. Kto lepiej odpowie na pytanie z matematyki niż doświadczony Nauczyciel, którego chwalą wszyscy Uczniowie (co odzwierciedlają gwiazdki pod profilem)?

Jeśli jesteś Korepetytorem pewnie zadajesz sobie pytanie - jak mogę otrzymać dostęp do tego modułu? Jest to bardzo proste - wystarczy mieć aktywne konto i dodane co najmniej jedno ogłoszenie. Bo właśnie na podstawie zadeklarowanych w ogłoszeniach przedmiotów dany Korepetytor może udzielać odpowiedzi. To dodatkowe potwierdzenie eksperckiego klucza. Nie będzie mógł odpowiadać na pytanie z języka polskiego Korepetytor, który (nawet jeśli zna odpowiedź na to pytanie) uczy matematyki. Wiemy oczywiście, że nasi korepetytorzy mają wiedzę wykraczającą poza zadeklarowane przedmioty - ale jednakowoż Uczniom chcemy dać opiekę absolutnie profesjonalną.  

Liczymy na to, że Uczniowie będą zadowoleni, a korepetytorzy aktywni. Dla najaktywniejszych przewidujemy na pewno jakieś niespodzianki. 

 Zapraszamy do odwiedzenia działu Pytania do Korepetytorów na eKorki.pl!

Komentarze

Aby dodać komentarz, musisz się zalogować.

Zarejestruj się w ekorki.pl
Kategorie
(30)
(14)
(1)
(4)

Certyfikat eKorki.pl

Certyfikat Zweryfikowane umiejętności Korepetytora
Certyfikat Zweryfikowane umiejętności Korepetytora

Ogłoszenia promowane

Warszawa Kraków, POZNAŃ, ŁÓDŹ, WROCŁAW, SZCZECIN, RZESZÓW, KIELCE, KATOWICE, LUBLIN
95 zł
Warszawa Wawer, Józefów, Otwock, Anin ,Radość ,F
60 zł
Wrocław Stare Miasto
60 zł
Popularne przedmioty

Jesteśmy na facebooku