Blog eKorki.pl
25 listopada 2021
Blog eKorki.pl: Rozszerzamy konta PREMIUM o możliwość wyboru miejscowości

Od dłuższego czasu docierały do nas prośby od korepetytorów, aby można było w ramach abonamentu dodawać ogłoszenia w różnych miastach. Długo się przed tym wzbranialiśmy, bo u zarania powstawania serwisu przyświecała idea bycia giełdą indywidualnych korepetytorów stacjonarnych, ale czasy się zmieniają, oczekiwania klientów także, więc i my musimy iść razem z nimi. 

Już dziś, wszyscy korepetytorzy, którzy wykupią konto PREMIUM lub BIZNES PREMIUM będą mogli oferować swoje usługi w większej liczbie miejscowości. Odpowiednio, trzy miejscowości dla konta PREMIUM oraz pięć miejscowości dla konta BIZNES PREMIUM

Cena abonamentów pozostaje bez zmian, tak jak bez zmian pozostają pozostałe elementy pakietów abonamentowych. Co ważne, wszyscy obecni abonenci pakietów PREMIUM i BIZNES PREMIUM otrzymują nowe możliwości już teraz. Jeśli więc posiadasz jeden z naszych lepszych kont - nie wahaj się dodać ogłoszenia w sąsiednim mieście! 

Obsługa nowego modułu jest bardzo prosta, jedyna różnica jest taka, że w formularzu dodawania lub edycji ogłoszenia, dla posiadaczy kont PREMIUM BIZNES PREMIUM jest możliwość wyboru lokalizacji - domyślnej (czyli tej, która została podana w formularzu edycji profilu korepetytora) lub innej, przypisanej bezpośrednio do ogłoszenia. 

I tak, po zaledwie kilku kliknięciach, możemy cieszyć się tym, że nasze ogłoszenie będzie widoczne dla mieszkańców nowej miejscowości, co poszerza błyskawicznie krąg zainteresowanych naszą ofertą uczniów. 

Jeśli do tej pory nie miałeś(-aś) przekonania, czy warto zainwestować w konto PREMIUM lub BIZNES PREMIUM, to teraz powinno się to zmienić. Przypominamy, że każdy, kto ma aktywny abonament może dokonać migracji na wyższy pakiet. Cena migracji jest wyliczona na podstawie różnicy w cenie za jeden miesiąc pomnożonej przez liczbę miesięcy do końca aktualnego abonamentu. 

Uruchamiajcie konta PREMIUM lub BIZNES PREMIUM i rozszerzajcie ofertę o nowe miasta.

Komentarze

Aby dodać komentarz, musisz się zalogować.

Zarejestruj się w ekorki.pl
Kategorie

Certyfikat eKorki.pl

Certyfikat Zweryfikowane umiejętności Korepetytora
Poznań Grunwald
80 zł
Certyfikat Zweryfikowane umiejętności Korepetytora

Ogłoszenia promowane

Popularne przedmioty

Jesteśmy na facebooku