Blog eKorki.pl
2 października 2023
Blog eKorki.pl: Odpowiedzi na opinie uczniów uruchomione

Opinia ucznia była krzywdząca? A może w ogóle rzekomy uczeń nie istnieje? Chciałoby się wyjaśnić sytuację od razu, a możliwości brak. Ale z tym koniec! Długo oczekiwana przez wielu korepetytorów możliwość odpowiadania na opinie uczniów dziś ujrzała światło dzienne. 

Każdy korepetytor, który korzysta z serwisów takich jak eKorki.pl, na pewno wielokrotnie zadawał sobie pytanie - czy warto poddawać się publicznej ocenie publikując swoją ofertę w Internecie, skoro niesie to za sobą ryzyko otrzymania negatywnego komentarza.

Oczywiście, uczciwy korepetytor ma pełną świadomość jakości edukacji, którą proponuje, dlatego to co najwyżej może go stresować to możliwość otrzymania oceny niesprawiedliwej, która - niestety - do tej pory mogła być weryfikowana tylko i wyłącznie poprzez kontakt korepetytora z moderatorami serwisu. Dodatkowo korepetytor nie miał możliwości wyjaśnienia sytuacji publicznie. Opinia była widoczna - wyjaśnienie korepetytora już nie. 

Dziś możemy w końcu ogłosić, że zakończyliśmy prace programistyczne i uruchamiamy dla wszystkich możliwość odpowiadania na opinie pod swoim profilem. Co trzeba zrobić, aby uzyskać tę możliwość? Na początek należy przyjrzeć się zmianom w rozwijanym menu zalogowanego korepetytora. Pojawiła się tam nowa zakładka. 

 

Po wejściu w link będziemy widzieć wszystkie opinie, które zostały opublikowane pod naszym profilem i zatwierdzone przez moderację serwisu. 

Jeśli uważamy, że do danej opinii należy się nasza uwaga, uruchamiamy opcję odpowiedzi na dany komentarz i wypełniamy prosty formularz. 

Po zapisaniu odpowiedzi jest ona wysyłana do moderacji. To co jest kluczowe w tym module - jest to umożliwienie wyjaśnienia pewnych nieporozumień ale oczywiście można odpowiadać także na miłe opinie. Nie będziemy natomiast tolerować wypowiedzi agresywnych. Tego typu odpowiedzi będą każdorazowo usuwane przez administrację serwisu. 

Jeśli moderator uzna odpowiedź korepetytora za uzasadnioną, zostanie ona przez niego zatwierdzona. Korepetytor może swoją odpowiedź usunąć w dowolnym momencie, może też ją zmodyfikować. Ale trzeba brać pod uwagę, że edycja odpowiedzi wysyła ją z powrotem do weryfikacji

Po zakończeniu procesu odpowiadania na podstronie korepetytora pod oryginalną opinią ucznia pojawi się dopisek z jego odpowiedzią. 

Oczywiście ze swojej strony życzymy korepetytorom aby nigdy nie musieli korzystać z tej opcji i żeby opinie na temat ich pracy były tylko pozytywne. A uczniom życzymy, aby byli zawsze zadowoleni z usług korepetytorów i wystawiali tylko i wyłącznie pozytywne opinie.  

Komentarze

Aby dodać komentarz, musisz się zalogować.

Docieraj do większej ilości uczniów i udzielaj korepetycji na własnych zasadach

  • Jak skutecznie trafić do osób zainteresowanych korepetycjami?
eKorki.pl dla Korepetytora
Kategorie

Certyfikat eKorki.pl

Język angielski

Lidiya
Wrocław
Certyfikat Zweryfikowane umiejętności
80 zł

WOS

Klucz Wiedzy
Łódź
Certyfikat Zweryfikowane umiejętności
60 zł

Język angielski

Aleksandra
Warszawa
Certyfikat Zweryfikowane umiejętności
120 zł

Ogłoszenia promowane

Popularne przedmioty

Jesteśmy na facebooku

© eKorki.pl 2004-2024