|
Zofia
5/5
Pani Kraszewska uczyła mnie przez kilka lat angielskiego. Lekcje nie dość, że przebiegały w miłej atmosferze to były bardzo merytoryczne. Dzięki nim udało mi się dostać do Liceum Dwujęzycznego, a w czerwcu (w 2 klasie) zdałam certyfikat CAE na poziomie C1 :))))
|