Blog eKorki.pl
14 września 2021
Blog eKorki.pl: Nowość - eKorki.pl dla pracodawców!

Dostawaliśmy wiele pytań o to, czy w serwisie lub grupach FB można publikować oferty pracy. Dziś możemy dumnie ogłosić start działu Praca na eKorki.pl!

Dziś serwis eKorki.pl otwiera wszelkim szkołom czy firmom prowadzącym działalność korepetytorską poszukiwanie nowych pracowników - korepetytorów, nauczycieli, tutorów, dydaktyków i wszelkich potrzebnych w tego typu działalności osób. Uruchamiamy bowiem możliwość publikowania ofert pracy

Spostrzegawczy użytkownicy już teraz dostrzegą w okienku logowania nowe pozycje "zaloguj się jako pracodawca" i "załóż konto pracodawcy". Dokładnie tak to działa - można założyć u nas konto pracodawcy. I - co ważne - można do tego użyć tych samych danych, co w przypadku konta korepetytora. Profile są tworzone oddzielnie, konta pracodawców mają swój oddzielną podstronę do logowania oraz swój osobny pulpit pracodawcy.

Na pierwszy rzut oka wygląda on analogicznie jak pulpit korepetytora, ale tutaj mamy opcje specyficzne dla pracodawcy. Są widoczne dane firmy oraz widok naszych ogłoszeń. Dodawanie ogłoszenia jest również identyczne jak w przypadku ogłoszenia korepetycji, prosty formularz i lista ogłoszeń z najważniejszymi informacjami oraz informacją o odpowiedziach na ogłoszenie. 

To, co odróżnia konto pracodawcy od korepetytora, to fakt, że konto pracodawcy nie wymaga opłaty abonamentowej. W przypadku ofert pracy opłaca się pojedyncze ogłoszenie

Jeśli ktoś szuka więcej niż jednego pracownika, może od razu wykupić u nas pakiet ogłoszeń, który pozwala zaoszczędzić sporo względem pojedynczego ogłoszenia. Mając aktywne ogłoszenie potencjalni kandydaci będą widzieć je na specjalnej stronie z filtrami wyszukiwania oraz na stronie głównej eKorki.pl we właściwej sekcji między innymi rodzajami ogłoszeń. 

Kandydat będzie widział pełne informacje na temat tego, czego od niego oczekujemy oraz czego może się spodziewać, będzie widział dane firmy, więc będzie też mógł zweryfikować pracodawcę. 

Samo aplikowanie jest bardzo proste, wystarczy podać podstawowe dane i załączyć CV. Nie komplikujemy procesów komunikacji, bo i tak najważniejszy będzie późniejszy kontakt bezpośredni między pracodawcą a kandydatem. 

Po wysłaniu zgłoszenia, pracodawca otrzymuje informację o nowej kandydaturze do skrzynki odbiorczej, skąd może łatwo przenieść się do szczegółów. 

Stąd ostatni krok do kontaktu z kandydatem i potencjalnie szczęśliwego zakończenia i długoletniej owocnej współpracy obu stron. Na czym zależy nam najbardziej. 

Jak widać, nowy dział jest bardzo prosty i nie wymaga dużego zaangażowania czasu i energii, aby stworzyć nić pomiędzy korepetytorami i firmami, które tych pierwszych szukają. Zapraszamy do zakładania kont pracodawców i do kontaktu z nami, jeśli uważacie, że coś wymaga usprawnienia. Jesteśmy jak zawsze otwarci na propozycje. W końcu to dla Was jest ten serwis. 

Komentarze

Aby dodać komentarz, musisz się zalogować.

Zarejestruj się w ekorki.pl
Zobacz oferty pracy w ekorki.pl lub zarejestruj się jako pracodawca
Kategorie

Certyfikat eKorki.pl

Certyfikat Zweryfikowane umiejętności Korepetytora
Certyfikat Zweryfikowane umiejętności Korepetytora

Ogłoszenia promowane

Popularne przedmioty

Jesteśmy na facebooku